25 yaş üstü olup bakir/bakire olan üyeler; sorum size. Neden hala bakir/bakiresiniz?

Bu başlık, sorulara açıkyüreklilikle cevap vermek isteyenlere, dertleşmek isteyenlere yönelik... Kendinizi gizlemek istiyorsanız da, seçim sizin.

Yaşı 25 olarak belirledim, çünkü tehlike çanlarının çalmaya başladığı, toplum tarafından garipsendiği, bu sebeple insanın artık bu durumu kafaya takmaya ve psikolojisini bozmaya başladığı eşik bu yaşlara denk geliyor olsa gerek... Daha erken yaşlarda olup cevap vermek isteyen de yazabilir tabii...

25 yaşını devirdiniz...

Neden hala bakir/bakiresiniz?

Hayatınız boyunca gerçekten sevip sevilemeyeceğiniz duygusuna kapılıyor musunuz?

Bakir/bakire olarak öleceğinizi düşünüyor musunuz?

Kendimi anlatmam gerekirse...

30'una merdiven dayadım. Hiç sevgilim olmadı. Hiç öpüşmedim, hiç el ele tutuşmadım. Hayatın en güzel duygularından mahrum harcadım en güzel yıllarımı. Ruhumda büyük bir karadelik var; beni içine çekiyor, yok ediyor.

Peki neden böyle?

Bir kadının ilgisini çekecek özelliklerden hiçbirine sahip değilim, cevap bu olsa gerek.

- Bir kadını heyecanlandıracak kadar yakışıklı değilim, bildiğin çirkinim, yüzüme bir kere bakanın bir daha baktığını hatırlamıyorum hiç... Kadınlar beni arzulanacak biri olarak görmüyor. Beğenilmenin nasıl bir duygu olduğunu bilmiyorum, sevilmenin de. Ama sevilmeden sevmenin nasıl berbat birşey olduğunu çok iyi biliyorum.

- Ağzım laf yapmaz, içine kapanık, az konuşan biriyim. Sosyal iletişim becerilerim zayıf. Kendini geliştirebilirsin demeyin; toplumsal ilişkilerin çoğunun oyundan ibaret olduğunu çok net görüyorum ve ben bu oyunu oynamayı beceremiyorum. En basitinden bu sitede bir maharetmiş gibi anlatılan "kaçan kovalanır" taktileri... Bana sahte ve samimiyetsiz geliyor. İnsanların duygularını manipüle edip özgüvenlerini zedelemeye yönelik taktikler, kendini ağırdan satmalar vs.vs...Bunların hepsi beni tiksindiriyor.

- Aşka inanıyorum. Kadınlara nesneymiş veya avmış gibi davranan, onları aşağılayan, umursamayan, sert biri değilim. Kadınlar şimdi bunu inkar edecek ama, o tip erkeklerin güçlü olduğunu düşünüp onlara ilgi duyuyorlar. Bense aşka inandığım, duygusal yaklaştığım için hep kaybettim şimdiye kadar.

- Hadi tüm bunlar olmasa da, zengin olsam sırf zenginliğimden istifade etmek isteyen kadınlar mutlaka olurdu. (Ben o tip bir kadınla olmak ister miydim o ayrı mevzu.) Mesela altımda iyi bir araba :)) Ama o da yok, geçiniz...

Kısacası, bir kadının ilgisi çekmek için gerekli tüm araç-gereç alet edevattan yoksunum; başka bir açıklaması olamaz.

İstediğim şey sadece cinsel ilişki değil; öyle olsaydı bir hayat kadınıyla bunu halletmek çok kolay bir iş olacaktı.

İstediğim şey sevmek-sevilmek, cinselliği sevdiğim biriyle yaşamak.

Ama aşka inandığım sürece bu olmayacak galiba.

Bakirlikten kurtulmak için, insanlığımı ve inandığım değerleri kaybetmem gerektiğini düşünmeye başladım.

Gidip bir hayat kadınıyla yatarsam, bu yaşıma kadar kurduğum bütün masum hayallere elveda demiş olacağım. İnsanlığım benden alınacakmış gibi hissediyorum.

Güncellemeler:
30'uma geldiğimde hala bakirsem, gidip bir hayat kadınıyla, o ilişkiden hiçbir duygusal zevk almadan yatmayı, sonra da kendimi öldürmeyi düşünüyorum.

Bir erkek olarak, dünyaya geliş amacımı yerine getiremedikten sonra, soyumu devam ettiremedikten sonra, sevip sevilmedikten sonra, en güzel yıllarımı ruhum onarılamaz şekilde sakatlanmış olarak harcadıktan sonra, yaşamanın ne anlamı var?

Ruhumu onaracak birini bulmayı beklemekten yoruldum. Hiç var olmayan bir hayali bekliyor gibiyim sanki.
Sadece sevmek-sevilmek, insan gibi yaşamak istiyorum.

Ama kadınlar, asla ve asla, bu çirkin suratın altında nasıl bir insanın var olduğunu merak bile etmiyorlar.

En temel ihtiyaçlardan yoksun yaşamak, sevgisiz yaşamak, dayanmak çok zor.
BÖLÜM-2

Düşüncelerimde yanlış mıyım, acaba prensiplerimde gerçekten yanlış olan birşey mi var; belki de bilmediğim, atladığım bir ayrıntı vardır, belki biri bana anlatır? diyordum kendi kendime...

Beni yanıltmadınız... Hiçbiriniz bana bilmediğim birşey söylemediniz. Yıllardır düşündüklerimi ve duyduklarımı tekrar edip durdunuz.
Ya gayet iyi bildiğim ama oynamaktan tiksindiğim "oyun"unuzun kurallarına uymaya davet ettiniz beni; ya umudumu kaybetmememi söyleyerek beni teselli ettiniz; ya da beni hasta ilan ettiniz.
Kötü niyetiniz yok; çoğunuz kendinizce yardımcı olmak istediğiniz için cevap verdiniz, bunu biliyorum. Herkese teşekkür ederim. Sizin bana yardım edemeyeceğinizi de biliyorum. Ben sadece buradaki çok seslilikten faydalanarak düşüncelerimin bir sağlamasını yapmak istedim, nerede durduğumun muhasebesini... (İşte bu diyebileceğim, benim geçtiğim yoldan geçip bunu atlatmayı başarabilmiş birinin cevabını görebilseydim fena olmazdı hani. Başkası başardıysa ben de başarabilirim diyebilirdim o zaman.)
Bana (iyi niyetle) psikoloğun yolunu gösterenlere özellikle birkaç sözüm var.

Ben hasta değilim. Toplum hasta. Sizler hastasınız. "Kendini olduğun gibi kabul et" diye nasihat ettiğiniz insanları, öncelikle siz, oldukları gibi kabul etmeyi beceremediğiniz için. Aşkı ve sevgiyi metalaştırdığınız için. Yarattığınız oyunlar, metalar ve yapmacıklıklar dünyası herkesi hasta ediyor, kendiniz gibi.
Çoğunluk gücüyle yarattığınız ve empoze ettiğiniz metalar dünyasına uyum sağlayamayanları, ruhunu öldürmemeye direnenleri, kendi değerlerini korumaya çalışanları, hasta ilan edip onlara psikoloğun veya tımarhanenin yolunu gösteriyorsunuz şimdi de. Psikolog nedir? Sizin metalar dünyanıza uyum sağlayamayıp arıza çıkaranlara, beyin sulandırıcı ilaçlarla ayar çekip tekrar kalabalığa salmakla mükellef biri...
Milyonlarca, milyarlarca robot içinden insan olmaya, özgür düşünmeye, özgür olmaya çalışanları uyuşturup tekrar robotlaştıran bir "tamirci..." Şikayet etmeye mi başladın, kendinden ve toplumdan, toplumun kurallarının ve otomatikleşmiş ilişkilerinin seni ruhsuzlaştırmasından? Biri şu şikayetçiyi çabuk sustursun! O da bize benzesin! Niye bizim gibi olmuyor o! Bizim gibi değilse gitsin psikologa!

Psikologmuş... Zanax'larınız, Prozac'larınız ve Lustral'larınız, bir insanı iyileştirmeye değil, ancak beynini sulandırmaya yarar. İnsanı iyileştiren tek ve en gerçek ilaç sevgidir. Ne yazık ki biz insanlar, önyargılarımızdan dolayı bunu birbirimize veremiyoruz. Yozlaşma ve çürüme paçalarımızdan akıyor...

"Bu denli hastalıklı bir topluma iyi entegre olmak, sağlıklı olmanın bir ölçüsü olamaz." -Jiddu Krishnamurti

Benim ölmeye hiç niyetim yok. Sadece öldürülmekten korkuyorum.
link

:)

0|1
28|34

En İyi Kız Görüşü

• ben de denemelere 27 yaşında, bekaret kaybetmeyi 29 yaşında yaşadım. neden mi? kendimi o zaman hazır hissettim de ondan. daha önce olsaydı başa çıkamazdım sanırım. yani beklemenin de bir gerekçesi oluyor.

sana gelince; belki kendine haksızlık ediyorsun çirkinlik konusunda. bilemem ama inan ki yakışıklı ve veya zengin olmak da yetmeyebiliyor. önemli olan insan gibi davranabilmek. kadınların ilgisini başta çekemiyor olmak daha sonra da çekemeyeceğin anlamına gelmez. kendimden ve gözlemlerimden biliyorum ki sessiz sakin duran erkekler daha çok dikkat çekiyorlar.

ben çirkinim diye karşındaki seninle ilgilendiğinde geri duruyorsan -hemen söyleyeyim- kadınlar kendilerini erkeklerin durumuna düşürmek istemezler. onlarda geri dururlar. çabuk hareket etme ama cılgını da çıkarma. orta kıvam her zaman işe yarar.

kaçan kovalanır saçmalığına da inanma. kadın olmayacak duaya amin demez. derse o..lukla suçlanır çünkü.

unutma! önce kendine iyi davran sonra ilgilendiğin ilgilenebileceğin kadına. gerisi gelecektir zaten. kendinle mutlu kal.

1|3
    0|1
    • Çoğu kadın girişken,atlangoç tipleri daha çekici buluyormuş ve tercih ediyormuş ..Bu sitede çok duydum pasif erkekleri tercih etmezler diye:))

Oysa sen sessiz sakin tipleri tercih eder diyorsun :))

• aynen ya tebrikler bence seçilen cvb bu olmalı niye diye sorarsan bakireligi kaybetmeninde bi yaşı ve olgunlugu var zaten hissediyorsun o olgunluga geldigini sacma sapan triplere ve bunalımlara girmiyorsun başarılı +1

Kızlar Ne Diyor 27

• Sorduğun soruya kendimden yana cevap vermeyeceğim.. Yorum yok.!

Sana gelince; Sen bir defa kendi bedeninle uyum içinde değilsin ki.. Bunun anlamı ruhun ile bedenin uyumsuzluk içinde..

Evet haklısın.. Kendine güven demelerine aldırma.. Dediğin gibi bunlar boş hayaller.. İçine saçma sapan kalıp sözcükler doldurulan ve karikatürlerdeki insancıkların başlarının üstüne yapıştırılan balondan başka şey değil..

İnan ben de senin yerinde olsam aynı şeyleri düşünür ve ben bu dünyaya niye geldim ki, hadi gelmeyi istemedim getirdiler ama neden yaşıyorum ki, diye sorardım kendime.. Yüzüme kimse bakmadıktan sonra, kimse senin fikrin zikrin nedir diye danışmadıktan sonra ben neden yaşamalıyım ki bu dünyada.?

Ancak, tüm bu dediklerime karşın, benim sahip olduğum gibi aileye de sahip olmadığını düşünüyorum.. Bilmem yanlış mı düşündüklerim.? Eğer sen ailenden çocukluğundan itibaren sevgi ile yetişmiş olsaydın, yani senin çirkinliklerinle barışık olmanı sağlayabilselerdi, kesinlikle eminim ki şu anki düşüncelerini savunmuyor olacaktın.. Şu anki gibi kendi bedeninden nefretle söz ediyor olmayacaktın..

Bu nedenle, senin en kısa zamanda bir uzman psikiyatrist ile görüşmen gerekiyor.. Senin bu sorunu ancak iyi bir psikoljik tedaviden sonra atlatabileceğini düşünüyorum.. Bence bu dediğimi hiç ihmal etmeden bir psikolog veya psikiyatra git ve tedavi ol.. Bu site veya benzer sitelerden alabileceğin tüm cevaplar sana fayda sağlamayacaktır..

3|6
    0|2
  • Sadece istemiyorum o kadar.

Evlendiğim erkekle olsun istiyorum ki, sadece kafamda o adam yer etsin..

Yoksa başka hiç bir nedeni yok

3|9
    1|0
    • işte bu ya kız dedıgın senın gıbı sadık durust ve namusuna duskun olmalı tebrık edıyorum snı

• teşekkürler

• teşekkrlr

• Aşka sevgiye inanıyorsun çok güzel ama sen kendini neden bir rahat bırakmıyorsun anlamadıgım nokta bu..

ben çirkinim agzım laf yapmaz aşk gelsin beni bulsun dıyorsun. Merak ettıgım şu hıç bır kıza yakınlık duyup ona yakınlaşma çaban oldumu.. tamam kaçan kovalamasın ben de bunlara ınanmıyorum. Öyle oyunlara elde etme hırsı gözüyle bakıyorum...

Sende ki sorun şu kendını ben çirkinim benı kımse sevmez.. Neden sevmeyeceklermiş.. Site de görmüşsündür. Çirkin adamların yanında neden guzel kızlar var dıye? Sence onların hepsı zengın mı? hayır..Çogu kendıne guvenıyor çirkinliğini takıntı yapmıyor.. Takıntı yapmadıgı içinde rahat davranıyor oyunlara grek görmeden kendılerını ıyı ıfade edılyolar.. Guzel hoş sohbet edıyorlar.

Yapman gereken dostum kışılıgınle parlamak.. Şu asosyallık olayını kırman..

Tek sorunun senın kendınle barışman.. Kendıne ördugun duvarı kırman.. Bakırlıgını bırhayat kadını ıle bozmak zorunda degılsın.. Denemde bence buna hazır degılsın.. Sebepde aşkımla olsun dıyorsun.. O zman kendını daha da bunalıma sokarsan sen..

Senın bır şansın daha var soylesem mı acaba.. Görucu usulu bırlıktelıkler..

senı arkadaşların veya yakınların bırlerı ıle tanıştırabılır.. Bu tanışmanın gerısıde sana kalmış..

En azından asosyallıgını atabılırsın ..

Neden kendıne guvenmeyı denemıyorsun. Kızlar super yakışıklı erkeklerı begenebılır herkes begenır ama bır erkegın karakterı kendıne guvenı herzaman daha önemlıdır..

Dostum zıncırlerını kırmalısın..

2|2
    0|0
    • Tabii ki tanışmak gerek. Bana normal gelmeyen, görücü usulü tanışmak. Görücü usulünde, evlenmek amacıyla tanışmak var; yani niyet baştan belli. Bunu ilişkinin doğasına aykırı görüyorum. Kartlar daha yolun başında bu kadar açık olmamalı, evlilik düşüncesi zamanla olgunlaşmalı. İşin içine aile akraba kıl tüy de giriyor. İlişkiyi iki kişi değil de bütün sülale yaşıyor sanki. Bu rahatsız edici bir duygu. Normal bir ilişki yaşamak istiyorum, senin gibi, arkadaşlarım gibi, bu şehirdeki herkes gibi.

• o zaman arkadaşlarından yardım alacaksan...

• emin ol birçok insan aşka inanıyor, ve bende inanıyorum. ama bende senin gibi karşı cinsten saf samimi dürüst duygular beklemeyi birkaç sene önce bıraktım.yoruldum endişe etmekten.kendim istediğim için yaşadım aşklarımı.herkes kendi sevgisinden mesul dedim.sadece söylemek istedim. sana gelince sosyal çevrelerde çekingenim demişsin ama iş yazıya gelince maşallahın var :) umutsuz olacağın bir durumda değilsin bence bu kadar karamsar olma.bu olumsuzluklar ölüme sebep olamaz, ölümü bu kadar basite indirgememelisin.iyiki seksi satın almamışsın çok iğrenç birşey bu eski jenerasyonda erkekler bunla övünür kızlar normal bakardı ama bana sorarsan seksi satın almış bir erkeğe tiksinerek bakarım ben.maalesef erkekler kızacaklar buna ama erkeklerin büyük bir çoğunluğu tamamına yakını hatta kızlarınsa bir kısmı cinselliği sadece bedenin doyurulması olarak görerek anlam yüklemeden yaşıyor.sen alamsız birşey yapmıyorsun beklemenin de anlamı var.sadece biraz daha cesaretli olmalısın.herkesin bir kısmeti vardır unutma bunu.

0|2
    0|1
    • Düşüncelerin çok güzel. Az bulunur cinsten. Diğer kızlar gibi kuru sıkı da sallamamışsın, inanarak yazmışsın. Ama ne yazık ki, beni görsen arkana bakmadan ortamdan ufak ufak sıvışırdın... Yine de sağol.

• teşekkürler ama güzellir görecelidir bunu unutma.biraz daha özgüven ve cesaret yetecektir sana.

• neden hala bakireyim yaşım 29 kimseyle birlikte olmak istemedim..bunu hak edicek insan benide hak eden insandır ve direk nikah masasında soluğu alır diye düşündüm belkide.aile baskısı vs vs değil tabiki ..çirkinmiyim hayır güzelim fizik vs hepsi yaradının boş vaktine gelmiş sanki kendimle bir alıp veremediğim yok çok şükür..evlikilik istedim bi çocuğum ve işine evine en önemlisi eşine sadık bir eş şu güne kadar olmadı bçyle bişey beni en çok üzen yaşça benden çok büyük hatta hiç abartısız babam yaşındaki insanlardan kendimi korumakla geçti..görüntüm 29 değil ama beyniim konuşmama hayatta bakışım 35 tir.

arkadaş çevrem geniş işim güzel 13 yıldır da çalışıyorum ..ama karşıma çıkan insanlar direk cinselik istedi buda benim midemi bulandırdı hayattım boyunca kşmse safca yaklaşmadı bi buket papatya almadım mesela komik ama bu böyle bazen bi çift görüyorum ne mutlu size diiyorum arkalarından kıskanmıyor değilim..bakirelikle ilgili unutamadığım bir an ise kız arkadaşımla bi konuşmamızda sordu bende evet halen kimseyle olmadım beni biliyosun neyi beklediğimi diye cevap verdim..aynen cevap şuu tüüü reziiiil bu yaştaa...EVET bu yaşta bu durumdayım utanmıyorum bundan bu sebepten bi yüzüme tükürülmediği kalmıştı..kısmet hayırlısı ..

size gelince hiç bişey için geç değildir.sizi paranız pulunuz yakışıklılığınız için sevicek kızda hiç sevmesin bırakın bekar kalın.. birlikte çalışıp kazanıp herşeyi alırız yaparız diyebilen bi kız bulursunuz elbet hoşçakalın

1|5
    0|0
    • ablası iyi güzel de fazla egoistce yazmışsın yaw... ama şurası da var belki de cevrende vardır saf iyi niyetli sen gönül gözünün körlüğünden görememiş olabilirsin... bahsettiğim egodan...

• haklısın mükemmelsin

• harikasin ya...

• Sevgili Gizli Kullanıcı arkadaşım, kendini bedensel olarak öylesine aşağılayıcı bir tavır sergiliyorsun ki, yani dünyada şimdiye kadar senin kadar çirkin birinin gelmediğine inandırmaya çalışıyorsun.. Buna karşın, ruhunun ise aksine iyilik ve güzelliklerle dolu olduğunu iddia edip, sahip olduğun aşk ve sevginin ise herkesinkinden fazla ve gerçek olduğunu ortaya atıyorsun..

Ruhunun tüm bu temiz ve saf duygularına rağmen, bizlerin iyi niyetle ve dağarcığımızda bulunan oranında yaptığımız yardım çabalarını da elinin tersiyle itip, bir de beni ve tüm toplumu hasta olmakla, bozuk karakterli olmakla suçlayarak, seni öldürmek istediğimizi, ruhunu zehirleyip, kendimize benzeterek bizim gibi hasta ruhlu bir kişiliğe büründüreceğimizi savunuyorsun..

Olsun ne yapalım.. Bizler belki senin dediğin gibi hastayız.. Tüm toplum da hastadır belkide.. Sen buna inandığına göre belki de sen haklısındır..

Ancak, madem bizler toplum olarak hastayız, sen ise güçlü bir karakter ve ruha sahipsin.. O zaman sen neden kılını kıpırdatmıyorsun bu toplum için, toplumun bozulmuş yapısını değiştirmek için.. Şimdiye kadar bu toplum için, bizler için, benim için neler yaptın ki, hangi iyiliği yaptın.?

Bu şekilde hem kendi bedenine hem de ellerinden geldiğince sana iyi niyetle yaklaşmaya çalışan kişilere nefret kusarak bakmak mıdır, senin saf ve temiz duygularının ve sevgi dolu yüreğinin eseri..

İnan ki, kimse seni susturmaya çalışmıyor, çalışmaz da.. Bir psikolog sözüne bu kadar aşırı tepki vermeni anlamak imkansız zaten.. Başkalarını önyargılı olmakla suçlarken, kendinin de önyargılı yaklaştığının sanırım farkında değilsin..

Ayrıca, gördüğüm kadarıyla bizler değiliz seni susturmaya çalışan, asıl sen bizleri susturmaya çalışıyorsun.. Ancak, benim öyle kolay kolay susmaya niyetim yok bunu bilmeni isterim.. Senin her sözüne karşılık bir cevabım vardır ve olacaktır.. Ta ki, bu soruyu sorma nedenin açığa çıkana kadar..

0|1
    0|0
    • Hadi diyelim ben kendimi çirkin görüyorum, ama o kadar çirkin değilim kendime haksızlık ediyorum vs...

Tek problem bu değil ki.

Şu soruya bak: link

Cevapları tek tek okudum ve başımı ellerimin arasına alıp kaldım öylece bir süre, lanet okudum herşeye.

Kim benim gibi tecrübesiz biriyle olmak ister?

• Hadi bakalım haksız olduğumu söyle bana. Haksız olmayı o kadar çok istiyorum ki...

• çok mantıklı haklısın

• aklıma geülşen diye bi kız vardı o geldi nedense... kendisi bizimle aynı yaştaydı. el değmemiş gonca gülümüz bizim sevgilerimize bile laf eder, nasıl el ele tutuşuyosunuz siz falan diye bizi yadırgardı.. polis bi sevgilisi vardı ablamızın 2 yıldır sevgiliymişler eli eline değmemişmişşşş, bikaç tane daha sevgilsi olmuş ama hiçbiriyle cinsel olarak bişiy yaşamamış ve bu duruma tamamen karşı olduğunu kendisini evleniceği adama sakladığını sık sık dile getirirdi, onlar çok ısrar etse bile kesinlikle kendisine dokundurmicağını söyler dururdu.. veee bombaaaa bu ablamızın bir süre sonra sevgilisyle arası çok fena bozuluyo ve abimiz bize maillllerr yolluyo içerik şu; ablamızın çeşitli zamanlarda çekilmiş sex videoları ve çıplak resimleri vayyy bee... artık insanlara güvenilmiyor canım...

0|3
    0|0
  • Devamı..

Gelelim cinsellik mevzuuna; Onunla o ayrılık dönemimizden önce hiç bir cinsel ilişkimiz olmamıştı.. Sadece telefonlarda cilveleşmeler sırasında sarf ettiğimiz cinsellik sözleri hariç.. Onunla ilk cinsel beraberliğimiz bundan 3 sene öncesine rastlar.. O tarihten beri de düzenli olmasa da cinsel beraberliğimiz devam ediyor.. Şimdi geleyim cinsellikte tecrübe konusuna.. Bizim ilk cinsel beraberliğimizde ikimiz de ilk defa cinsellik yaşıyorduk.. Yani ikimiz de bakir ve bakireydik.. Anca, ben şuna inanıyorum; Ülkemizde, bir 1980 öncesi var, bie de 1980 sonrası.. Bu durum her şeyde farklılıklarla dolu.. Yetişen kuşaklarda da müthiş farklar görülüyor, anlayış ve görüşlerde de çok büyük değişiklikler oldu.. Yani '80 sonrası kuşaktan olanlar, cinselliği yaşamasal bile cinselliği her yönüyle ve ayrıntılarıyla biliyorlar.. Daha eskilerin anlattıkları gibi bir durum yaşayana çok ender rastlanabiliyor.. Hiç cinsel ilişkiye girmeseler bile, cinsel ilişki konusunda oldukça bilgi sahibi olan bir genç kuşak mevcut şu dönem.. O nedenle bu tecrübeli olanlar sorun yaşamaz, tecrübesizler ise sorun yaşar sözlerine katılmıyorum..

Bence, kadın erkek ilişkilerinde en önemli olanı kişilerin bir birlerini sevmeleri ve daha da önemli olanı, bir birlerine olan güvenleri olmalıdır.. Bu güvenin sağlanması için de, ilk tanıştıktan itibaren kendileri hakkında yanlış bilgi vermeden, doğruları söylemeleri, kendilerini olduğundan farklı gösterme gayret ve isteği içine girmemeleri, asla ve asla bir birlerine yalan söylememeleri gerekir.. Eğer bunlar yapılırsa aradaki güven perçinlenir ve ilişki hem daha sağlıklı ve sevgi içinde devam eder..

Son bir şey daha söylemeliyim.. Benim en çok karşı çıktığım birinin beni kalıba sokmak istemesidir.. Ben de karşımdakileri değiştirmeye ve onları istediğim kalıba sokayı istemem.. Fikirlerim ise hiç bir zaman kalıplaşmış fikirler değildir.. Ayrıca, herkesin fikrine saygı duyarken de kendi fikrimi de sonuna kadar savunmaktan kaçınmam.. Nasıl ki, bir kadının bakire veya her hangi bir şekilde bozulmuş olması benim için önem arz etmediği gibi, erkeğin de bakir olup olmaması benim açımdan ona verdiğim değerden ne bir şey eksiltir, ne de artış sağlar.. Bunu söylerken, şu noktaya değinmem gerekir.. Bakire veya bakir olmayan erkek veya kızların, daha önce edindikleri tecrübeyi eş veya sevgilisi aleyhinde kullanıp kullanmamaları benim için önemlidir..

Devamı var..

0|0
    0|0
  • Sevgili arkadaşım,

Yazdıklarına tek tek değineceğim.. Önce şu verdiğin linkle ilgili görüşümü söyleyim.. İşin gerçeği linki açtım ve şöylesine bir baktım ama verilen cevapları okumadım.. Çünkü, nasıl cevaplar olabileceğini tahmin etmek hiç de zor değil.. Ayrıca, benim başkasının cevaplarını okuma gibi bir alışkanlığım da yok.. Hatta, senin bu soruna verdiğim ilk cevaptan önce de diğer cevapları okumadan kendi görüşümü belirten bir cevap hazırlayarak yayımladım..Çünkü, diğer cevapların benim cevabımı etkilemesini, onların görüşlerinin bana etki edip düşündüğümden farklı yöne sapmayı istemem.. Bu nedenle cevapları okumadan kendi cevabımı veririm..

Bu nedenle diğer arkadaşların sana yazdıkları cevaplar veya başka sorulara verdikleri cevaplar da beni enterese etmiyor..

Gelelim asıl konuya; Şu tecrübe meselesi nedir, nereden çıktı ve neden kafana takıldı bunları irdelemeyeceğim.. Ayrıca, senin durumunla bu tecrübe konusunun ne ilgisi var anlamadım.. Şimdi bu cevabımda senin sorunundan çok, ilk cevabımda "Yorum yok" dediğim kendi durumumdan biraz söz edeceğim.. Çünkü, sorunun içinde bu da vardı..

Ben şu an 28 yaşındayım ve yakında evleneceğim sevgilimle 7 sene önce tanıştım.. Sevgilimle birlikteliğimizi iki döneme ayırıyorum.. Birinci dönem, kavga edip ayrıldığımız ve yedi ay ayrı kalmamızdan önceki dönem.. Bir de, yedi ay sonra barıştıktan sonraki dönemimiz de ikinci dönem..

İlk dönemimizde biz de çoğu sevgililer gibi, cinsel ilişki haricinde çeşitli her türlü duyguyu tattık ve buluşmalarımızda da gelecek hakkında planlar dahil olmak üzere, aşkımızdan, bir birimizden, nelerden hoşanıp, nelerden hoşlanmadıklarımıza kadar normalde konuşulması gerekn her şeyden konuştuk.. Üç sene bu şekilde geçti.. O bizim eve gelip gider, ben onun ailesiyle tanıştım ve evlerine giderdim.. Üçüncü senede yaptığımız o büyük kavgadan sonra yedi ay görüşmedik.. Kavgamızın içeriğine girmeyeceğim, zaten çok da önemli değil.. Sadece şunu belirteyim; Kavgada hatalı olan bendim.. Benim sebepsiz bir kıskançlığım yüzünden oldu bu olay.. Elbette tamamen sebepsiz değil ama benim yanlış anlamam yüzünden demem daha doğru bir anlatım olur..

Yedi ay ayrı kaldığımız o dönemin ilk başlarında ben çok buhranlı ve bunalımlı günler geçirdim.. Nerdeyse başıma olmadık işler bile açabilecek durumlara giriyordum ki, neyse çabuk toparladım ve aklımı başıma almam gerektiğini kuzenimin vasıtasıyla anladım.. Bizi tanıştıran kuzenim yine bizi barıştırma görevini üstlendi ve sonuçta barıştık.. Ben sevgilime ilk yaptığımız tartışmada haksız olduğumu itiraf ettim ve onu ilk tanıştığımız andan beri sevmeye devam ettiğimi, sevgimde hiç bir eksilme olmadığını söyledim.. O da bana bunları bildiğini ve kendisinin de halen artan bir aşkla sevdiğini söyledi.. Böylece, beraberliğimize yedi ay gibi bize yedi asır gibi gelen bir ayrılıktan sonra kaldığımız yerden devam ettik..

Devamı var..

0|0
    0|0
  • Insan namusu serefi icin yasar benim icin bakirelik namustur, onu sadece evlendiginde hayatinin erkegine verirsin cunku bi kizin en guzel ceyizi budur kanimca !

2|8
    1|1
    • onlarda o çeyize aldatarak bir güzel karşılık verir:)

hayatının erkeği olduğunu nasıl anlayacaksın ilşki yaşayarak ..ister istemez ilşki yaşarken cinsellikte olacak bekaretini koruyarak cinselliği yaşayacaksın..ondan sonrada bakireyim diyeceksin...

arkadaşlar bakire evlenmek isteyenler hiç ilşki taşamadan direkt görücü usulu ile evlensin işte ozaman gerçekten bakire olarak evlenir..yoksa kimse bakire evlendim diye maval okumasın din kardeşiyiz

• Bakma sen onlarin yazdiklarina cekemiyorlar senin gibi kizlari gorunce daha da mutlu oluyorum tekrar takdir ettm seni hep oyle kal :))))

• Saol abi ;))

• Devamı 2.

Haklı ve haksızlık konusunda ise, kimse kimseyi haksızlıkla suçlayamaz.. Eğer o kişiye bir kötülüğü dokunmadıysa.. Senin bana bir kötülüğün olmadığına göre senin haksız olduğunu söylemem nasıl yanlış ise, haklılığın konusunda da karar veremem.. Ben bir karar makamı değilim ki, haklı veya haksız diyebileyim.. Böylesi düşünce bazında yapılan tartışma konularında hiç kimse haksız sayılmaz.. Herkes kendi özgür düşüncesini söylüyorsa, kendi doğrularını savunuyorsa o kişiye aksini ispat etmedkçe haksızsın diyemeyiz.. Bu durum kendimizi tanrı yerine koymak demek olur diye düşünüyorum..

Küçük bir notla da sözlerimi bitiriyorum.. Bana veya bize lanet okuman, bizden çok sana zarar vereceğini düşünüyor ve bunu yapmamanı senin için istiyorum.. Bir başkasının birine lanet etmesi ile o kişiye lanet yağacağını hiç düşünmüyorum..

Sevgiyle kal..

0|0
    0|0
    • Hikayen için teşekkürler ama... Senin hikayenle benim hikayem arasında çok fark var Real...

Empati yapabilecek kadar bile bir benzerlik yok.

Senin ilişkin 7 sene önce başlamış, yani sen 21 yaşındayken; gayet makul bir yaş. Cinsel deneyimini de 3 sene önce yaşamışsın yani 25 yaşındayken, biraz geç ama yine de makul. Ne de olsa önceden yaşanan bir süreç var. Ve ikinizin de ilk deneyimiymiş, yani kendin gibi biriyle bunu yaşamışsın, ki bu büyük bir şans.

• Kendine iyi bak ve çevrene de bakmayı unutma.. :)

Görümek üzere..

Sevgiler..

• Teşekkür ederim tüm yorumların için.

• bulamamışlardır heralde

3|6
    1|3
  • şu uzun tartışmalara göz gezdirdim dee... cidden içler acısı. hani çoğu insanın kafasında "ayyy neden ona buna vereyim ki", "bir kere kapı açıldığı zaman ohooo gerisi gelir"... ciddeen bunlar şaka mı? inanamıyorum. Arkadaşlar insanın fikri neyse zikri de odur. çarşaf da giysen, günde 5 değil 50 vakit namaz da kılsan da iş insanın kendisinde kafasında, ruhunda biter. bakire olmamak ayıp değildir, bakire olmamak ortalık malı olmak ya da namusunu iffetini kaybetmiş bir kadın olmak demek te değildir. ha namussuzluk nedir biliyor musunuz? her haltı yediği halde hayatımda sadece sen oldun aşkımm diye kendini yamamaktır. neyi, nasıl, kiminle, ne hissederek yaşadığınız önemlidir. 27 yaşındayım, bakire değilim, 5 yıllık bir ilşkim var ve kısmetse kısa zamanda evlenicez. herks gibi bizim de kavgalarımız sorunlarımız oldu ve bir dönem uzun süre anlaşamamzlıktan dolayı ayrı kaldık. hiç bir zaman bakire değilim diye ne diktirmeyi düşündüm, ne de artık kapı açıldı diye vajinamdna içeri önüne geleni aldım. çünkü sosyal bir yaşantım var, işim var, gücüm var. beynimi erkeklerle yiyen, aman kendimi kime nasıl yamasam diye düşünecek bol vaktim yok. beğenen böyle beğenir. beğenmeyen de küçük oğluna almaz zaten. benim kişiliğim de ortada, ahlak kavramım da ortada... ne istediğini bilmek, bedenini, ruhunu tanımak kötü olmaksa bu ülkede ben kötü olmayı terch ediyorum. ha diyorsunuz yaa artık bakire kalmadı, bırakında bir kaç bakire kalsın ortalıkta... ben de diyorum ki: bakire okadar çok ki, sürüsüne bereket. çünkü kızlarımızın evlenene kadar oral bekareti bozuluyor, anal bekareti bozuluyor, bozulmayan sadee vajinal bekaret. tablonun özeti budur arkadaşlar. ha herkesin hakkını yemem. isteyerek , kendini koruyarak, iki yüzlü olmadan bedeni,aklı ve ruhuyla bekaretini koruyana da saygım sonsuz. herkese saygılar...

2|2
    0|1
  • ilk bakışda dış görünüş önemlidir..sanırsınki tam bana göre aslında bir yerlerde bişeyler mutlaka eksikdir...çok beğenmediğin birine deliler gibi aşık olabilirsin.o dünyadaki herkesten önemli olabilir..sadece yapman gereken kendine güvenmek..dış görünüş sevmeye etken değildir..sadece ilk etapda bi etkiler..ama etkisi çabuk geçer..cinsellik içinse erken geç yokdur...içine sinen biri olduğunda kendiliğinden olur..

1|3
    0|4
    • Nasıl kendime güveneyim? Kızlar yüzüme bile bakmazken, kendime duyacağım sözde güvenin içi boş bir balondan farkı var mı ki? Ben iyi bir gözlemciyim... Bir kızla gözgöze geldiğimde, aklından neler geçirdiğini gözlerinden okuyabiliyorum herbirinin: "Ayy sen de kimsin be maymun?" Özgüvenim her baktığım gözde biraz daha tükeniyor. Aslında alıştım artık, tüketecek birşeyim kalmadı. Çirkin olmaktan gurur duyacağım neredeyse (!).

• Cinsellik için erken mi geç mi kaldım, onu gel de topluma anlat. Hoşlandığım herhangi bir kız, benim hala bu yaşıma kadar bakir olduğumu ve hiç sevgilim olmadığını öğrense, ya da ben bunları ona açık açık anlatmak gibi bir aptallık yapsam, benden hoşlanacağı varsa da direkt soğumaz mı?

• olması gerektigi gibi olması gereken insanı bekledigim için

2|6
    0|0
  • resmini de linkler misin? merak ettim. belki saçını şöyle tarasan daha iyi görünürsün gibi bir düşüncemiz olur yardım anlamında.

0|1
    0|0
  • Kaş,göz zbir yere kadar oyalıyor insanları.Et parçasıyız ne de olsa.Görüntü çok önemli değil.Hikaye gibi gelir şimdi sana bu dediklerim çünkü öyle çok inanmışsın ki,çirkin olduğuna ve bu yüzden de doğru düzgün bir ilişkin olmadığına.Karşıdakini güzel yapan davranışlarıdır,konuşmaları,zekası,düşünceleri... Önemli olan çekici bi tarafının olması yani,bedeninin nasıl bir şekilde olduğu değil.

1|1
    0|1
    • İyi denemeydi. Bu tesellileri çok duydum. Görüntü gayet de önemli. Yakışıklı arkadaşımla bir ortama girdiğimde, dış görünüş dışındaki tüm şartlar aynı olmasına rağmen, yeni tanıdığımız bir kızın yakışıklı arkadaşımın ağzının içine düşmesini, bana ise yokmuşum gibi davranmasını nasıl açıklıyorsun? Adamın tek özelliği yakışıklı olmak.

Martavallardan ibaret de olsa yorumun için teşekkürler...

• Senin yerinde ben olsaydım beni de rahatsız ederdi, hakkın var. Ama kendini benim yerimde düşünmüyorsun hiç. Anlattıklarınızla gördüklerim ve yaşadıklarım arasında ne kadar çok fark olduğunu bilmiyorsun. Keşke anlattığın gibi olsa gerçekler. Kadınların düşüncelerimle ilgilendiği filan yok, hiçbirinin umurunda değil bu ucubenin ne düşündüğü ne hissettiği.

• Tek özelliği yakışıklı olmak olan arkadaş hakkında birşey demedin? Adamın kızların ilgisini çekmek için hiçbirşey yapmasına gerek yok, gözümle şahit oluyorum.

• ruhumu bedenimi parça parça bir çok erkeğe dağıtmayı istemiyorum.bir kişi olsun herşey onunla olsun tek dileğim.Bu arada senin gibi düşünen birçok insan var ama bence biraz özgüven herşeyi çözer..

1|2
    0|1
    • Umarım dileğini gerçekleştirebilecek adam gibi bir adam bulursun.

Bana gelince, özgüven dediğiniz şey hokus pokusla yoktan var olmuyor. Bir kadının özgüvenini artıran şey, erkekler tarafından beğenilmek, kompliman almak, sıcaklık görmekse; bir erkek için de aynı şey geçerli. Sevgiden yoksun yaşasaydın sende özgüvenden eser kalır mıydı, bir düşün.

• bu arada kendini anlatmaktan ifade etmekten hiçte yoksun değilsin edebiyatın cümle vurguların anlatım tarzın yerinde sırf bu yönün bile artı bence

0|2
    0|0
  • Allah öyle yaratmış...

1|3
    3|4
  • yazdıklarını okuduğumda aklıma aylak adam geldi.

onun son cümlelerini yazayım.

" ... sustu. konuşmak gereksizdi. bundan sonra ondan söz etmeyecekti. biliyordu; anlamazlardı " çoğu kişi anlamıyor diye yılma. eğer sen böyle düşünüyorsan senin gibi düşünen ve aşkı arayan bir kadın daha vardır. teselli değil bu, inandığım için söylüyorum. var ve o da seni arıyor. aldana aldana bir gün bulacaksın onu.

0|0
    0|0
    • Aldana aldana?

O aldanmakla biten ilişkileri yaşadıktan sonra, sence bugünkü halimden bir eser kalacak mı?

Ben ben olarak kalabilecek miyim?

Ben bugün aradığım kadını, o zaman da hala arayacak mıyım?

Aşka ve kadınlara hala bugün baktığım gözle bakabilecek miyim?

Yoksa aşka inancım bitecek, düşüncelerim değişecek mi.

• Bu kadar matematik beni aşıyor :)))

• beni her h?lük?rda aşıyor matematik. :) üstelik matematik öğrencisiyim.

• Bak arkadaşım benim hiç öyle ahım şahım güzellkte sevgilim olmadı.Karşıma çıkan senin deyiminle "Yakışıklı" olan erkekler de oldu ama davranışlarından hoşlanmadığım için bi şekilde postalandılar hayatımdan.Tamam senin bahsettiğin ve "Siz" olarak nitelendirdiğin insan topluluğu çok fazla olabilir ama genelleme yapman çok yazık.Tahminimce sen bu aralar duygusal bir patlama yaşıyorsun.O yüzden bu kadar çemkirmelerin.Buna bağladım ben...

0|0
    0|0
  • Oyun yok,kural yok.Olduğuna şartlandırmışsın kendini.Çoğu insanın sevgiden aşktan uzaklaşıp sadece yalnız kalmamak adına birileriyle beraber olması bunu hayat kuralı yapmıyor.Ya da bazılarının sırf ego tatmini için insanları kullanıp atması.Problemlerinin tamamen karşı cinsle alakalı olduğunu düşünmüyorum.Belki kafanı çok kurcalıyor ama senin şikayet ettiğin kadınlarla olan sorunların değil tam olarak.Arkadaş sıkıntısı çekmişsin.Uygun insanlarla bir araya gelememişsin.Sana çok yakın insanlar olmuş ama sen yetinememişsin.Hayatla ilgili çoğu konuda serzeniştesin aslında.Problem de bunlardan kaynaklanıyor.Senin gibi olan senin gibi düşünen çok insan var.Ama bu sıkıntıları çeken bu düşüncelere sahip olan insanlar içine kapanık insanlar ve çıkıp ben burdayım senin gibi düşünüyorum demedikleri için yalnız olduğunu düşünüyorsun.Buraya bunları yazmak için üye oldum.Ben burdayım.Cinselliğin ihtiyaç olduğunu düşünüyorum ama en değerli kişiyle.Bazı insanlar sırf seks yapmak istedikleri için birileriyle beraber oluyorlar.Bu bana iğrenç geliyor.Parayla başkalarının vücutlarından faydalananları insandan saymıyorum bile.Seks yapmak ayrı sevişmek ayrı.Bu çok çok özel biriyle yaşanmalı.Hayatını,aynı evi paylaştığın senin eşin olan kişiyle.O insan gerekirse senelerce beklenmeli bana kalırsa.Bazı düşünce şekillerini kabullenemediğini söylüyorsun.Kabullenme zaten.Sen ister kabul et ister etme o fikirler birilerinin kafalarında yaşayacak.Benim yaşım çok genç.Sevgilim olmadı.Sırf sevgilim olsun diye biriyle olmadım ki bunu yapan çok insan var.Dini sebeplerden dolayı da geri çektim kendimi bu durumlardan.Henüz tanışmadık ama aşka inanıyorum:) .Doğru insan gelicek bir gün biliyorum.Beklemeyi de göze alıyorum.Ve benim gibi kimseyi sevememiş bir insan olmasını ümit ediyorum.Tecrübeli erkek/kadın isteyen insanları anlayamıyorum.Varsın anlamayayım,onlar da beni anlayamıyor.Dürüstlüğün zerresinin olmadığı ilişkileri reddedelim.Bu bizi bir süre belki yalnız kılıcak ama mağlup yapmayacak.Hayatta oyunlar yok.Doğrular ve yanlışlar var.Çoğu insan yanlışı düşünsün,benimsesin bırak.Sen doğru olana yönel ne kaybedersin.

0|3
    0|0
  • Yukarda anlattığın hikayeyi okudum da bitek yaşlarımız farklı, kişilik özellikleri falan olarak senin kız versiyonunum sanırm...

0|0
    0|0
    • Pek sanmıyorum.

Mutlaka birkaç teklif almışsındır, ama sen onları beğenmemişsindir.

Yanılıyor muyum?

• yani üniversite okuycam fakat yine çok sosyal bi insan değilim. Girdiğim ortamda kolayca insanlarla sohbet edemiyorum, keşke öyle anlattığınız kadar basit olsa ve hemen sosyalleşebilsem ama karakter meselesi sanırım.

• Hemen olmayacak tabi... Yavaş yavaş açılırsın zaten... Üniye başlarsan, senin de gayretinle, bir sene içinde açılırsın diye düşünüyorum...

Ben üniye gittim, ama sosyalleşmek için pek çaba sarf etmedim, daha doğrusu sarf etmek içimden gelmedi, insanları sevemedim, oyunun kurallarına uyum sağlayamadım, içime kapandım, 2-3 arkadaşım vardı sadece. Beni olduğum gibi kabul edecek insanlara da rastlayamadım. Sonuç, heba olup giden yıllar.

• ewet cok mutehasıp bı ailede buyudum we hala carsaf denen olay hala aılmde bır gelenek.. bı cok ılıskım oldu kımısınde sewıstım kımısınde ayrı yataklarda yattık.. bakıre kalmamın tek nedenı ıse degcek bı ınsan bulamamam yoksa o zar bı halt da deıl her boku yıotuz netıcesınde..

3|3
    2|5
    • bana enteresan gelen zarın dışında bedenini paylaşıyorsun (sarılıp uyuyorsun ki bu bana çok duygusal gelmiştir aradaki bağı kuvvetlendirir sarılıp yatmak) yani bedenini paylaşmana değiyor sevgilin ama zardan geçmeye mi değmiyor?yanlış anlama beni ben açık bir çevrede büyüdüm hala da çevrem böyle ve ciddi anlamda düşüncelerini merak ettiğim için soruyorum.

• seni beklıyorlar

0|2
    1|2
    • Bu bir kinayeydi, anladım; ama bana birşeyler katacak bir yorum yazmanı tercih ederdim.

• bulmayı beklemeyip bulmak için çabalasan.

toplumun yanlışlarını görüp içlerine karışman ve kendin olmaya çalışmak zor gelebilir ama kendi içine kapanmak daha zor. bıkmadan usanmadan kendini göstersen insanlara, içinden geldiği gibi, kendi doğrularınla yaklaşsan, içindeki sevgiyi göstersen aradığını bulabilirsin gibi geliyor bana. ( veya öyle olmasını istiyorum. ) bir de daha dikkatli baksan. belki aradığın kişiyle aynı yerlerde bulundunuz, belki karşılaştınız, hatta el sıkıştınız belki.

soruna gelecek olursam, ben 19 yaşındayım ve aynen dediğin gibi sevgilim olmadı ve bir şey yaşamadım. çünkü korkağın biriyim. sevip sevilmeden ölmek istemiyorum. ben de kendimce çabalayacağım bunun için.

0|0
    0|0
    • Çabalıyorum, kendimi aşmaya çalışıyorum. Fakat attığım her adım bir çukurda kayboluyor. Baktığım her göz, açıldığım her insan bir duvar gibi, çarpıp geri dönüyorum. Şıpsevdi biri değilim, ama sevdim mi duyguları çok yoğun yaşıyorum, sevilmeden sevmekten çok yoruldum. Yıllarım böyle tükendi. Bir gün bir mucize beni bulur mu acaba, ya da senin deyiminle ben o mucizeyi bulabilir miyim?

Erkekler Ne Diyor 34

• Arkadaşım sen kitabın son sayfasını okuyayım da kitabı anlayayım derdindesin. bir kere sevgi aşk sonra hayatının aşkı ile evlenmek bir sürü salak gereksiz ilişki yaşadıktan sonra başına gelebilecek bir durum. O her salak gereksiz ilişkide sen neyi aramadığını neyi istemediğini anlayacaksın ki o hayatının aşkı olacak kadını doğru seçebilesin.

ayrıca öyle kadınlar gördüm ki ( ki bunlar çirkin de sayılmazdı) yüzüne bakılmayacağını düşündüğüm adamlara salyaları akarak bakıyorlardı. Nasıl olduğun değil nasıl olduğunu düşündüğün önemli kendine güven şart ve o da bir sürü salak gereksiz ilişki yaşayıp kazanılacak bir şey.

Bence ne yap biliyor musun çevrendeki en kilolu çirkin hatuna git yazıl asıl onu ne kadar beğendiğini söyle. Bir süre sonra onun ilgisini çekeceksin ve o da sana güzel şeyler söylemeye başlayacak. Sonra kazandığın güvenle biraz daha eli yüzü düzgün bir kadına ilgi göster yavaş yavaş kendi tarzını oluştur. Bir süre sonra çevrendeki kadınlar seni dünya güzeli görmeye başlar. Ama bu işlere ciddi para ve zaman harcaman lazım para yoksa ağzın çok laf yapmalı sessiz karizmatik adam da iş yapar ama yere süt dökmüş kedi gibi bakmaman lazım yine de kendine güvenir durman gerekiyor.

Hayatının aşkını arayan insanlar darwin teoremine göre elenip giderler bu dünyadan. İstediğin şey için savaşman lazım yoksa yalnız ölürsün.

0|1
    0|0
    • Tavsiyeni uygulayamam, ister güzel ister çirkin olsun, herhangi bir hoşlanma hissetmediğim birine gidip yazılamam. Hele sırf benim özgüvenimi artırsın diye çirkin bir kızın duygularıyla oynayamam. Oyunun kuralı buysa bu oyunda ben yokum. Doğal seleksiyonla elenip gideceksem, bu dünyada bana yer yoksa (ki olmadığını düşünmeye başladım) giderim. Bu saçmalıklara ölsem de ayak uydurmayacağım. Umarım birgün (çok geç olmadan) sevip sevileceğim insan gibi biri karşıma çıkar, çok umudum yok ama...

• kendini tanıman için saçmasapan ilişkiler yaşayabilirsin belki ama kilolu ve çirkin bir kızın gönlünü kazanmaya çalışıp sonra tekmeyi basmak ne oluyor. zaten arkadaş bu çirkin kilolu kız gibi hissetmiş hissettirilmiş. niye insanlığını kaybetsin ki kendini insan gibi hissedebilmek için.

• Oyunun kuralı bu abicim üzgünüm. Senin bu kafa ile gidip aradığın tarz bir ilişkiyi bulman sayısalda 6lı tutturmandan az biraz daha düşük bir ihtimal.

• Önüne gelenle yatan kız erkek ; niye cinselligi savunur ki? Cinsellik ihtiyaç ise neden 1 kişiyle olmuyor da onlarca kişiyle oluyor? Amaç ne?3-5 dakikalık zevk ? bırakın ya seviştikten birkac saaat sonra yada 1-2 gün sonra tekrar sevişme istegi olmuyor mu ?

Dogru kişiyle dogru olan yapılmalı bence

0|0
    0|0
    • niye önüne gelenle olasın ki? hayatına biri girip bir nedenden çıkınca başkası girmeyecek mi? elbet her şeyin vakti zamanı var. ama biriyle ilişkin bitince hayat bitmiyor. bir başkasını da sevebiliyor insan.

• Ona ayran gönül denmiyor mu? biriyle olmadı yok digeri iyi o da olmadı bi soraki? bunun sonu yok emin ol. sana göre her insan defalarca sevebilir. Her sevdiginle de olabilir? bu mu =?

• İlk ilişkim acemiceydi:) Hiç unutmam iki tarafta acemi olunca unutulmaz bi anı oluyor:)

0|2
    0|0
  • Ruhunuza tecavüz ettirmeyin yeter.. Geri kalan yerlerinize ha bir şey girmiş ha bir yere girmiş..Hepiniz acı çekiyorsunuz cinsel özgürlüğünüzü yaşayamamaktan ama kendi durumunuzu bir marifetmiş gibi övüyorsunuz bence..

Bu ülkenin gençleri gençliğini yetişkinleri yetişkinliğini yaşayamıyor malesef..İstisnalar hariç..

0|1
    0|0
    • Aynı fikirdeyim. Ama toplum ruhuna tecavüz edilmemişleri kutsamıyor, tersine, ayıplıyor küçümsüyor alaya alıyor, gördüğün gibi... Kendine benzemeyeni yok etmek istiyor, yok edemezse görmezden geliyor.

• Kardeşim benim bu konuda anlatacak bişeyim yok ama sayfanı ve açık yürekliliğini canı gönülden kutluyorum. benden sana 5 yıldız... ;)

1|2
    0|0
  • oncelikle tebrik ederim helal olsun cirkin oldugun icin bakir kaldigini sanmiyorum seninde dedigin gibi hayat kadiniyla halledebilrdin ama kulturun ve ahlakin belki de dinin buna musade etmiyor dogrusunu yapiyorsun degil 30 isterse 300 olsan da hata yapma bir kac dakikalik zevk icin hayatina kara bir leke surme ben de bu yasima kadar elim kiz eline degmedi ustelik cirkin filanda degilim aksine cevremde begenilirim ve dedigin gibi dusuncelrim bana engel oldu oyle devam et emin ol karsina senin gibi temiz biri cikacak sen de gunu gelince evleneceksin

unutma olum ve nikah tarihi degismez derler biraz daha sabir ilerde ve oteki dunyada pisman olacagin bisey yapma

2|2
    0|1
    • Dini inancım yok, ateistim.

• gurbet kuşu ilk yorumuna çok güldüm :D

• Kim takıntılı sorduğun sorudan belli. Ayrıca bu sorulara buradan cevap vermek istemediğini, bu başlıkta bu soruları görmek istemediğini söylemişsin. Nerede ne söyledin ben göremedim. Neyse ben meraktan sordum sadece bunları. Önemi yok benim için.

• Yazıyı yeni gördüm ben de bişiler yazmak istedim. 1 yaş küçüğüm ama ben de bu gruba dahilim. Daha önce ne ciddi anlamda kız arkadaşım oldu, ne öpüştüm, ne el ele tutuştum, ne de malum şeyi yaptım. Bazı konularda haklısın bazıların da haksız. Yanlış yaptığımız bir şey var muhakkak.
    Benim böyle olma nedenim ortaokul ve lise yıllarında yaşadığım tuhaf ve gurur kırıcı anılar. Bir kaç kez reddedildim, bir seferinde bir günlüğüne benimle ilgilenen daha doğrusu ilgileniyormuş gibi yapan bir kız ertesi gün yanıma gelip bunların hiçbiri olmamış gibi hayatımıza devam edicez dedi ben de öyle mal gibi kalmıştım daha sonra ilgilendiğim mesajlaştığım bir kızın erkek arkadaşı olduğunu evime kadar gelip beni tehdit etmesinden anladım, kız direkt olarak bana söylemedi. Yani kızların nasıl yaratıklar olduğunu anlamam bana yetti ve o günlerden bu günlere kendimi kapattım sadece platonik hislerim oldu ve bir daha aynı şeyleri yaşamaktan korktuğum için hiç paylaşmadım, hasır altı ettim. Bu tarz duygular hiç yokmuş gibi hayata devam edebilmenin tek yolu uyuşturucudur zihni uyuşturmaktır ben kendi uyuşturucumu buldum online oyunlar. Üniversite hayatım boyunca bunlarla kendimi uyuşturdum acılarımı unuttum fakat mezun olduktan sonra arkadaşlarım da yanımda olmayınca yine su yüzüne çıktılar. Benim hikayemin özeti bu.
    Kızların güçlü, alfa erkekleri tercih ettikleri doğru fakat etrafta bizim gibi kızlar da var maalesef bunlara denk gelmememiz bizim şanssızlığımız, o* diye nitelendirdiğimiz kategoriye bizim gibi saf insanlar denk geldiğinde duyguları incinip kendilerini ister istemez dışarıya kapatıyolar ve bu yaraların tekrar kanamaması için bu konulardan bahsedilmiyor.
    Bir süre sonra artık biz bu güzel duyguları yaşayamadan 30 lu yaşlara doğru seyrettiğimiz için artık hiçbişey bizim için eskisi gibi olmuyor. Zaten bir insanın başkalarını sevebilmesi için önce kendini sevmesi gerekir anladığım kadarıyla biz daha kendimizi sevmeyi başaramamışız.

0|0
    0|0
    • Karakter yetmedi duygularımı anlatmaya böyle bir durumda ne insanları suçlayabiliriz ne de kendimizi. Ben biraz Tanrıya yükleniyorum bu konuda özellikle güzel ve yakışıklı olmanın insana neler kazandırdığını gördükçe bazen nankörlükte olsa isyan ediyorum. Belki birazcık daha çekici olsaydık yakaladığımız fırsatlardan birisi belki bize yeşil ışık yakardı da böyle durumlara gelecek kadar içimize kapanıp hayatı ıskalamazdık haksız mıyım.
      Tabi bu da bir bahane değil ama insanın özgüvensiz ve içine kapanık olmasına neden olan karşı cinsin ona ilgi duymaması, çekici bulmaması değildir de nedir soruyorum sizlere.
      Bir teorim daha var o da bizlerin bozuk kodlu yaratılmış olması. Yani sen ne kadar uğraşırsan uğraş sonuçta genlerin senin karakterinin büyük çoğunluğunu belirliyor diyorum ben. elbette bu demek değildir ki elimiz kolumuz bağlı ama yani ilkokul mezunu olabilmiş kapasitede anne babadan üniversite birincisi çocuk çıkma olasılığı nedir ki bu da mantıklı bir yaklaşım

• aranılan niteliklerde olmasam da, istenen yaş aralığındayım. elimde bu soruya ilişkin case.ler var, buradan hareketle olası cevaplar:

1- herif/kadın aseksüeldir. ilgi duymadığı birşey yapma gereği duymuyordur.

2- herif/kadın muhafazakardır. inancının gereği, bunu tam olarak yapmaya çalışana da, saygı duyarım.

3- herif/kadın prensip sahibidir. "malsın len sen" diye dalga geçerim, pelinistanbul gibi bir açıklaması varsa, saygı duyarım.

0|1
    0|0
    • bir de temel saiki neslin devamı olan bir olayı bu kadar kutsama... biraz gayret edersen, sosyal iletişim bağlamında olur... bir de şu aşka olayını da fazla kutsama, genelde neredeyse tüm davranışlarımız altında kendi kişisel çıkarma ihtiyaçlarımız vardır. sevme/sevilme ihtiyacından değil, en azından daha iyi hissettiğimiz için sevdiğimiz insanları severiz gibi.

• Haklısın, kutsamaya devam ettiğim, aşka inandığım sürece bir gıdım ileriye gidemeyeceğim... Ruhumu şeytana satmam, herkes gibi olmam gerek; dışarıda, bedenleri canlı ama ruhları ölmüş zombiler gibi dolaşan şu sürüden biri olmam gerek.

• Borç para verebilirim kadınlarla yatman için

3|3
    1|4
  • işe önce kendini olduğun gibi kabul etmekle başla. bence bana sorarsan kadın kız peşinde koşarak ya da koşmayı isteyerek ömrünü geçirme. senin şu haline imrenmemek elde değil. ne güzel dokunulmamışsın dokunmamışsın. kendine gerçek bir hayat arkadaşı bul senin gibi. birbirinizde gözlerinizi açın, birbirinizi tanıyın. sen onun bu dünyada yakinen tanıdığı ilk erkek ol, o da senin tanıdığın ilk kadın olsun ve hep öyle olsun. bir ömür boyu... bundan güzel mutluluk olmaz. şu anda bi düşün ruhun yaralı-bereli değil dipdiri. keşke dünyaya yeniden gelseydim... gözümü sadece hayat arkadaşımda açmak isterdim.

ciddi ilişkide kadın senin güzelliğine çirkinliğine bakmaz, onu kimseye muhtaç ettirmeden, ona rahat ve mutlu bir hayat verip veremeyeceğine bakar. Eğer düzgün bir işin varsa hiç durma. anana babana, dayına amcana söyle, senin gibi birini sana bulsunlar. bunun utanılacak bir yanı yok. söyle onlara!

1|0
    0|0
    • Toplum beni olduğum gibi kabul etmedikten sonra, ben kendimi olduğum gibi kabul etsem ne olacak? Kendini olduğu gibi kabul eden herkesi, toplum olduğu gibi mi kabul ediyor sanıyorsun? Neden toplumdan kaçan bunca insan var?

Görücü usulü konusundaki düşüncelerimi yukarıdaki bir yorumda anlattım...

• değerli kardeşim, sen kendini olduğun gibi kabul edersen, toplum da seni olduğun gibi kabul eder merak etme. ama sen kendinle kavgalıysan toplum da seninle kavgalı olur. kendini olduğun gibi kabul etmen sana güçsüz yanlarının yanında olumlu ve güçlü yanlarını da gösterecektir. o zaman özgüveninin de arttığını göreceksin. kendinle kavgalı ve kendinden şikayetçi olursan bence hep zayıf yönlerini görürsün, hep onlara odaklanırsın ve hayat da hep o yönlerini karşına çıkarır. özgüven kazanamazsın.

• Bakir olmadığım için asıl soruna cevap veremeyeceğim. Fakat yazdıklarından yola çıkarak çok da endişelenmemen gerektiğini söyleyebilirim.

Çünkü eğer bu sitede yeterince vakit geçirdiysen, her türlü kadın ve erkeğin bir alıcısı olduğunu gözlemlemişsindir. Elbette bazı özelliklere sahip insanlar daha ön plana çıksa da, insan bir şekilde kendine eş buluyor.

Bir kadının ilgisini çekecek hiçbir özelliğe sahip değilim yazmışsın fakat buradan bakınca akıllı birisine benziyorsun ve bu kadınları çeken bir özelliktir; doğru kullanıldığında.

1|1
    0|0
    • Endişelendiğim tek şey, birgün insanlığımı yitirmek, hayat felsefemi oluşturan değerleri buruşturup bir kenara fırlatmak, hayalini kurduğum masumiyeti sonsuza kadar kaybetmek. Toplum beni buna zorluyor. Ne kadar zeki veya aptal olduğum hiçbir kadının umurunda değil.

• sen de toplum baskısı var @soran. önce buna bir çözüm bulman gerek.

• İnsanlar hep umut içinde yaşar ve yaşyacaktırlar, ama bunu düşünen sadece nedense hep bir eksiklik hisseden insanlarlar olarak mahkummuşuz gibi yaşayacağız,

-Senin de dediğin gibi güzel bir kızın çirkin birisine bakmayacağı gibi, özürlü ve ya engelli olan birine de hiçbir havalı, cilveli ve güzel bir bayanın idealinde yer olamadığını biliyorum,

-Halbuki çok iyi sevimli cana yakın bayan arkadşımın da halen bakire ve evlenmek niyetinde olup, iyi birisi le tanışmaması bu konunun tam da ana teması gibi,

Bence duygusal davransak birazcık, karşımızdakini anlasak birazdık değer verip ona şans tanısak ne kaybederiz üzülürüz belki fiyasko çıkarsa ama doğru çıkarsa bir pırlanta kadr değerli olan insan kazanmış oluruz, ben arkadşlarımın arasında liseden sonra hiç ayrım yapmadım,

-lisede kız arladkşlarımı rencide ettim erkek arkadaşlarımı bana layık olamdığından sildim. ama yaş geçtikçe herşeyi doğru anlıyorum ve daha da iyi anlaycağım,

hayatta saygı ve sevgiyi öğrendim, yalanın bir fayda sağlayamayacağını ve insanların güvenni kazanmak için elimden geleni yaparım, herkezi (bütün insanları) bencillikle değil sağ duyuya çağırıyorum

0|0
    0|0
  • sana bir sır veriyim mi? bir "işi" çok yi yap. bak o zaman her şey çorap söküğü gibi gelicek. nasıl mı?

yorumlarından okuduğum kadarıyla "ben iyi bir gözlemciyim" diyorsun. biraz doğayı gözlemle belgesel izle. insanlar memeli canlılardır. memeli hayvanların belgeselini izle. işin özü orda. dişi, güçlü olan erkekle birlikte olur. GÜÇ. insanlar daha sivilize oluş canlılar oldukları için, bizde gücün kavramı daha değişik oluyor. güç ne midir? para mı? karizma mı? iyi laf yapmak mı? iyi bir iş mi? kas gücü mü? beyn mi? belki hepsi belki hiç biri...sen kendi gücünü bulacaksın. hiç bir şeyin yoksa (ne paran, ne karizman, ne kas gücün...) o zaman elinde olan şeyi en iyi şekilde yapacaksın. bak o zaman nasıl değişiyor hayatın. ÇÜNKÜ BİR ŞEYİ ÇOK İYİ YAPARSAN KENDİNE ÖZGÜVENİN GELCEK: VE BİR ÇOK KADIN ÖZGÜVENİ OLAN ERKEKLERE BAYILIR: ÖZGÜVEN NEREDEN Mİ GELİR? GÜÇTEN. eğer bir işi çok iyi yaparsan, o işte çok güçlü olursan bu iş biter. dünyanın en berbat işini yapan kişiler eğer o işi çok iyi yapıyorsa, hayatları imrenilcek derecede güzeldir.

0|0
    0|0
    • Kadınların güce karşı duyduğu bu maymunsu iştahtan tiksiniyorum. Bahsettiğin güce ulaşabilirim; ama o güce ulaştığım gün, korkarım ki kadınlara karşı artık duygusal birşey hissetmediğim ve onları sadece cinsel nesne olarak gördüğüm gün olacak. Madem ki onlar duygusallık kisvesi altında güce bağımlılar, bu sahtekarlıklarından dolayı gerçek aşkı hak etmiyorlar. Herkese diz çöktüren erkeğin kendilerinin önünde kedi olmasını isteyen egoist yaratıklar...

• aşşağı yukarı bu... bunu bilinçli yapmıyorsunuzki zaten, bu içgüdüsel bir şey. doğanın kanunu, bu kural evrensel bir kural ve tüm canlılar için geçerli bir kural. biz toplumlar olarak bazen doğamıza aykırı düzenler kurmaya çalışıyoruz. ama hepsi boş... işin özü doğa çünkü

• Kendimi doğadan süpürülmesi gereken bir çöplük gibi hissetmeye başladım... Madem elenecektim niye doğdum? Bu sisteme yaptığım katkı ne? Rekabet dünyasında etkisiz eleman vazifesi görmek, görevim bu mu? Bu soruların muhatabı yok ki, neden soruyorsam...

• düşünce fikir ve özgüven baştan yanlış stop stop stop ... inan ki ataist birini gördüğümde ya da duyduğumda ağlayasım geliyo belki etkisi olmayacak ama gel yapma kardeşim kıyma kendine bak dünya dediğin nedir dünya da da istediğin mutluluğu bulamamışsın gel imana hadi dostum

0|0
    0|1
    • Hay söylemez olaydım. Yahu ne alakası var bunun ateist olmakla. Etrafımda ateist olan her yaştan insan var, kimi evli, kimi bekar ama bakir değil. Böyle düz mantık olmayın ya. Ateistler uzaylı değil, onlar da senin gibi insan.

Mümkünse konu hakkında yorum alayım sadece.

• Neden hala bakiresiniz, hadi biz günahkarlara katılın ((=

link

Az çık dolaş, herkesin bir talibi vardır. Sen kara bir ruha sahipsen kara deliklerden kurtulamazsın. Kara delikleri yaratan sensin. Git gez dolaş.

0|0
    1|0
    • Ben yüzüme bir bakan bir daha bakmıyor diyorum sen bana gez dolaş diyorsun. Mal mal gezip dolaşmanın bir faydasını görmedim daha.

Bu surata sahip olacağıma, dediğin kara ruha sahip olmayı tercih ederdim.

• BENCE SEN BU SURAT BU TİP DEMEKTENSE KOY KÜÇÜK Bİ FOTO KIZLAR BAKIP BAKAMIYCANI SÖYLESİN BENİM SEVGİLİMDE YAKIŞIKLI DEĞİL ARKADAŞLARIM SEN NERDEE BU NERDE DİYOR AMA UMRUM DEĞİL EN ÖNEMLİSİ NE BİLİYORMUSUN ADAMDA DİL VARYAA..ÜSTELİK BEN BAKİREYİM BUNUDA KABUL EDİYOR.ÜZÜLÜMEYEYİM DİYE ELİNİ DAHİ SÜRMÜYOR ...YANİİ BAKİRELİK ANLAMINDA..DEMEK İSTEDİĞİM ÇİRKİN OLSUN KİRPİ YAVRUSUNU PAMUK DİYE SEVERMİŞ ...BEN SANA SÖYLEMİŞTİM BURDADA BEN YAKIŞIKLI SEVMEM DİYE ŞİMDİ KONUŞTUĞUM İNSANDA YAKIŞIKLI DEĞİL .

• Son güncellemelerini de okuduktan sonra sana şunu diyebilirim. Toplumu karşına almanın sana hiçbir faydası dokunmayacak. Sen zaten şu an bunları yazdıysan çözüm aradığından değil, en çok dinleneceğin yerde sadece isyanını dile getirmek istediğinden yazdın. Burdaki hiçbir cevap en bilgesi bile seni tatmin etmeyecek. Bunu çözmek istiyorsan önce çözmeye hazır olmalısın. Ve buna kendinle başlamalısın. Anlayış, kabullenmek, uyum sağlamaya çalışmak ve hayata dair daha optimist bir bakış açısı sahip olmak önceliklerin olmalı..

Benim de benzer problemlerim var. Günümüzdeki sosyal sınırlara, ahlak anlayışına ve daha birçok şeye aykırıyım. Yazdığım şeyleri yapmaya çalışıyorum. Çok başarılı sayılmam ama en azından daha uyumluyum.

Sana verebileceğim en iyi tavsiye. Yeni bir başlangıç yeni bir ülke, yeni bir şehir, farklı hava soluduğunu sana hissetirecek farklı bir yer...Çünkü aynı ortamda kaldıkça toparlanma gücünü kendinde bulamayacaksın

0|0
    0|0
  • okudum..okudum..okudum.. neden mi. çünkü beni anlattın aslında. kendimle yüzleşir gibi oldum. sadece ne diyorum biliyor musun, geri zekalısın!. benim yapmadığım şeyi yap, git lanet psikoloğa görün! benim yapmadığımı yap, git milletin yüzüne sahte de olsa gül ! devamı gelir elbet..Kendini o kadar aşağıladın ama zerre kadar acıyamıyorum, çünkü senden beterleri de var, ben varım! 25+ değil 35+'lar var!.. hayatta birilerine ibret olayım diye mi gönderildim derim hep.. belki de sana ibret olayım diye gönderilmişimdir..arkadaşım tek değilsin..ama sorunlusun kabul et ! ben polyanna yaşayıp nasihat eden değilim.. senin söylediklerini dibine kadar yaşayıp tavsiyede bulunanım..

0|0
    0|0
    • Seni hala yaşama bağlayan şey nedir?

Belki beni de bağlar.

• Sevişmek için en azından bi ten uyumu, bi hoslantı gerekır bence.tanımadıgım bı ınsanın agzından cıkardıgı sakızı çiğneyemiyecegim gibi öpememde :D Ama sevdin mi hiç bi seyınden iğrenmezsin bile.Sendende hoslanan biri olmustur mutlaka.ama sendeki özgüven yetersizliği bunun bıle farkına varamamana sebep oldu kanımca.

1|0
    0|0
  • abiciğim... yakışıklılık tip bi yere kadar bak benim profil resimlerimi incele... eleştiri alacağımı bile bile söylüyorum bu tipi bozuk cocuğun yanan canı yanında ne canlar yaktı biliyor musun? şu kelimelerinde haklısın ama bazen hayatta bazı şeyleri yaşamadan bazı şeylere atılım yapamıyorsun... emin ol senin kadar saf duygum olmasını istememe rağmen bu dünyanın kirliliği onu da kirleteceği için ve değişmeyeceği için bu dünyaya ayak uydurmak kaçınılmaz... bana kalırsa biraz yüzünü yırt abi... kardeş tavsiyesi...

0|0
    0|0
  • bir kadının aşkını kazanmak güzel olduğu kadar ağır bir şeydir aslında. Aşkın hep güzelliklerinden bahsedilir ama kötü tarafından hiç bahsedilmez.

Sen bir kadının iyiliğinin yanında kötülüğüne de ortak olabilecek misin mesela? Yani kadına baktığında ''bu herşeye değer, bununla iyi de yaşanır kötü de.. bu benim ağzıma sıçsa dahi farketmez, değer'' diyebilecek misin?

Bir de şu var, bak hiç irdeleme. Eski çağlarda, kadın için en ideal ve aşık olunası erkek, mağaraya en çok av eti getiren erkekti.

0|0
    0|0
  • cool story bro.

0|1
    0|2
  • Aşk bir yaşam biçimi, sevişmek bir sanattır. Uygun kişi olmadan olmasının anlamı yoktur. Benim nedenim budur.

Senin sorununa gelirsek, kelin ilacı olsa başına sürerdi :D

0|0
    0|0
    • Senin nedenin uygun kişiyi bulamamak demek... Hepimizin nedeni bu aslında. Peki şimdiye kadar neden uygun kişiyi bulamadın?

• sevişmeden önce sevmek gerekir. 'sev'işmek sevmekle olur. Hayatımda kalbimi paylaştığım kadın sayısı az. Böyle fiziksel şeylerden önce ruhumu doyurmak isterim ve kadınımın bu konudaki düşüncesi de önemlidir. Olmadı, sorgulamadım neden olmadı diye. Bu saatten sonra da illa biriyle olsun demem. İyiki de olmamış, her geçen gün daha fazla şey öğreniyorum :)) Zamanı gelince ona en güzelini yaşatmalıyım, bildiğim tekşey bu.

• Kadınlara karşı fazla talepkarım itiraf etmeliyim,bazen çok romantik oluyorum ve karşımdaki kızdan aynı romantizmi göremediğimde şaşırıyorum(ki kadınlar her zaman romantizm istemezler)biraz da yabancı kızlarla daha anlaşabildiğim için bizim kızlarla ciddi şeyler yaşamayı tercih etmiyorum...

0|0
    0|0
  • Bende bu yazdıklarına harfiyen uyuyorum. Sadece çirkin değilim. Bir defa kız arkadaşım oldu onla da isteyerek olmadı. O çirkindi ama hiç severek biriyle beraber olmadım.

0|0
    0|0
  • Bakirelik demek erkek için ruh kadın içinde ruhta olmalı 3-5 gram zar kanında diil sen afedersin yemediğin halt kalmasın bakireyim diye ortalıkta gezin. SANA gelince güzel kardeşim umutsuzluğa kapılma mutlaka seninde bir dengin vardır tabi bu senin elinde gözünü aç etraf kız kaynıyo...mutlaka seni beyenecek biri çıkar

0|0
    0|0
  • ya verdiler de almadık mı ...

0|1
    0|1
  • Herkes biriyle yatmak zorunda değil ki.Ülkemizde zaten artık bakirelik gün geçtikçe azalıyor.Bırakında 1 2 tane kalsın.

1|0
    0|0
  • dostum, turkıyede askı beklemek zaman kaybı. ingilizcen varsa sansını yurtdısında dene. oyle guzel asklar yasarsınki, gavur kızı da sevmeyi ve sevilmeyi hem istiyor hemde biliyor.

0|0
    0|0
  • belkide dini sebeplerden olabilir

0|1
    0|0
  • bu devirde tipin yoksa paran konusur basarsın parayı alırsın karıya basarsın

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor...