18 yaşındaki bir erkek günde kaç defa cinsellik dusunur?

Sizce kaç kere? Kendinizden ornek verebilirsiniz

0|1
323

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım öncelikli şu konuyu bir aydınlatalım.

sürekli medyada falan çıkıyor. erkek çok cinsellik düşünür kadın az düşünür falan filan...

bir kere şunu kabullenmeliyiz ki erkek yaratılış itibarı ile cinselliğe hemen hazır olan her an hazır olan bir yapıda yaratılmıştır. yeni doğmuş bebenin bile pipisini oynasanız erekte olur.

erkek sesten, görüntüden, kokudan hatta sohbetten bile hemen erekte olabilir. bu bilimsel bir gerçek.

gelelim erkeğin fazla cinsellik düşünmesine. hiç bir erkek durun ben biraz cinsellik düşüneyim demez. yani buna programlı değildir.
    peki erkek neden sıklıkla cinsellik düşünür?

ben erkek olduğum ve 47 yaşına geldiğim halde gömleğimin tek yaka düğmesini açarken kadınlar eğer 3 düğme açarsa erkek elbette cinsellik düşünür.

erkek cinselliği aslında düşünmüyor. kadınlar tarafından davet ediliyor. düşük bel pantolon giyiliyor ve vajinanın tüy bölgesi resmen görünüyor. arkadaşım şu an kadınları siz kendiniz analiz edin. yahu 90 yaşında adamın bile cinselliği uyanır. her tarafı açık kadınların. eğer bu ortamda erkeğin cinselliği uyanmıyorsa o erkekten kuşku duyarım. sağlık sorunu vardır

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Eğer başka düşüneceği konular yoksa ( İş, eğitim, spor, sanat, başka sosyal aktiviteler veya geçim derdi) beyninin önemli bir kısmını sekse ayırır. İster erkeğin fıtratında var, ister genlerinden geliyor ne derseniz deyin artık.

0|0
    0|0
  • kafasını yastığa koyana kadar sanırım hayırdır inşallah

0|0
    0|0
  • Valla bir uyuyunca dusunmeyiz ya da orda bile kizla sevisiriz. Tek bir zaman dusunmeyiz oda bosaldiktan 1saat sonraya kadar. Ama sizde dusunuyosunuz hep efkek azgin olarak anilmasin

0|0
    0|0
  • 18 yaşıma bir döndümde biran ula her dakka seks düşünüyodum. Komşu kızıyla başbaşa kalma plan ve hayalleri içindeydim. Kalincada sevişme derdinde. sevişincede boşalma. boşalincada birdahaki ortamı yaratma.:D

0|0
    0|0
  • Boş zamanlarını diğer işlere ayırır.

0|0
    0|0
  • aklımdan çıkmıyo ki :D

0|0
    0|0
  • Saatte demeliydin :P

0|0
    0|0
  • binlerce kez :D

0|0
    0|0
  • iş yaşta değil, düzenli sevişme ile ters oranda

0|0
    0|0
  • rahatlamakla alakalı kimi günde 10 kere kimi haftada bir kere hesabını sen yap :)

0|0
    0|0
  • Kaç kere düşünmez desen daha iyi olur :D

0|0
    0|0
  • O cocugun ortamina gore degisir

0|0
    0|0
  • Er an aklına gelmeye hazır bir şekilde pusuda bekler :D

0|0
    0|0
  • Ergenlik çağlarının ilk dönemleri olduğu için 7/24 cinsellik düşünebilir (:

0|0
    0|0
  • 7/24 düşünme potansiyeline sahiptir ^^

0|0
    0|0
  • Öğrenince eline ne geçecek

0|0
    0|0
  • sayısızcaa

0|0
    0|0
  • Sabahtan akşama kadar :D

0|0
    0|0
  • 1000 in üzerinde. Bir araştırmaya göre fakat pek mantıklı gelmedi.

0|0
    0|0
  • 2 haftadır hiç düşünmedim bu gün patladım ☺

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 3

• Testosteron erkeğin hormonlarının âdetâ Zeus'udur. İlk gençlik zamanlarında Zeus'un ne kadar iktidar sahibi olduğu su götürmez gerçektir. :))

0|1
    0|0
  • Düşündüren olursa tüm gün düşünüyo onlar

0|0
    0|0
  • Dusunmedigi bir an yoktur emin ol..

0|0
    0|0
Yükleniyor...