Erkekler kadar kızlar da deneyimli olsa ne yaparsınız?

Hani kızlar bakire ile bakir erkek yakıştırmasını yapar...

Bakir erkek istiyorum der kız...

Erkekler der ya hani...

onu bulman çok zor neredeyse çok az vardır onlarda hanım evladı gibidir...

Peki size soru.

Bu erkekler kadar kızlar da bakire olmasa yani bakire kız bulmak zorlaşsa bizde size bunu rahatca söylesek? yani...

Erkek:Ben bakire istiyorum layn!

Kız:Bulursun canım bulursun kih kih kih...

Naparsınız erkekler kadar kızlar da deneyimli olsa?

aman ha bu sadece bir soru sürü halinde taşlamayın bendeki de can...

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• zaten kadın erkek eşitliği diyoruz ama aynı şeyleri yaşamış erkeğin sırtını sıvazlıyoruz kadının adını değiştiriyoruz. bu adalet değil bence eğer erkek bir şeyler yaşamışsa kadının yaşamasıda doğal ama önce beyinleri değiştirmek gerek erkekler çok saçmalıyor. duygusal olmadan bile ilişkiye giriyor ondan sonrada namus abidesi kesiliyor. kadında olsa erkekde olsa arzulamadığı biriyle asla birlikte olmamalı hele bire para karşılığı birlikte olan erkekde kadında basit insanlardır bence.kadınım baakire değilse onu anlarım çünkü bende bakir değilim ama çok kadınla birlikte yatmadım oda çok erkekle birlikte olmamış olması gerekir. kadınlar sex kolesi değildir. erkekler yolunacak kaz değildir.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• en az deneyimlisini bulurum :)

0|0
    0|0
  • topluma nasıl bir saplantı olmuşsa bakirelik kadınlar için bunun terside saplantı ve alışılabilir durum haline elebilir ki geliyoda zaten yavaş yavaş kadınlarda bakirelik oranı gittikçe düşmeye başladı herkez çevresinden bunun ispatını görüp duyuyo...

0|0
    0|0
  • birincisi bakir erkek hanim evladi gibi degildir. delikanlinin onde gidenidir.. ayrica ben herkesin hakettgi biriyle evlenecegini dusunurum sut dislerini kaybetmesi gereken yasta bakireligini kaybeden bir kiz bakir erkek aramaya kalkmasin ayni sey erkek icinde gecerlidir.

0|0
    0|0
    • 3 bakir erkekle cıktım ikiside hanım evlaydıydı hatta bir tanede tanıdıgım var o da öyle ...

en iyi tarafları sadık ve sevecen olmaları biri psikopattı o ayrı bir durum onun dısında maalesef...

• butun erkekler annesine baglidir. hanim evladi olmakla ne alakasi var anlamadim bende annemi cok severim evlenecim kizi annem secmedi ben sectim ayrica bakir olmamin anne bagimlisi olmamla alakasi yok cunku hem ahlakim hem de dinim buna uygun degil ZINA HARAMDIR. annemden degil allahtan korktugum icin hala bakirim

• Anne bagımlısı olmak ile anne sevgisi çok çok farklı boyutlarda.

Bir kere anne dediğiniz insan ileride sırf anneniz şunu bunu istedi diye eşinin isteklerini göz ardı mı edeceksin?Eşin sana bir ömür adamış olacak annede öyle ancak sen anneye bağımlı olursan eşini de ihmal edebilirsin.Bütün erkekler maalesef annesine baglı değildir sever ama baglılık çok çok farklı bir şey demek istediğim bu

• hoşuma gider şahsen cinsel ilişki daha sağlam ve değişik pozisyonlarda devam eder beniim bilmediğimi o bilir onun bilmedigini ben bilirim birbirimiin eksiklerini kapatırız :))

1|0
    0|0
  • Evlenecek kız bulmakta erkekler büyük sıkıntı yaşar. Anlatmak istediğin olay inşallah hiç olmaz, en azından Türkiye'de olmaz yani.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence her iki tarafta evlenmeden birbirleriyle cinsel uyumu yakalamalılar. yoksa evlenince hayal kırıklığına uğramak her iki taraf içinde kötü olabiliyor.

tabii ki iki tarafta her önüne gelenle yatmamalı. ama her ilişki yaşadağınla da evlenemezsin. evlen ilişki yaşa olmadı boşan. ee bu da olmaz ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...