Kizlik zarini kaybeden insan da ne gibi degisiklikler olur vucutta?

Bir insan kizlik zarini kaybettiginde hic degisiklik hissedermi vucuttta.. eger evetse ne gibi degisiklikler olur? Idrar yoluyla belli olur mu fark gorur mu insan ?

0|0
3|16

En İyi Kız Görüşü

• Zarin yirtilmasi disinda hic bir farklilik olmaz vucudunda.

0|0
    0|0
    • Vajinadada mi olmaz?

• Cok tesekkur ederim

• Rica ederim, gecmis olsun.

Erkekler Ne Diyor 16

• Hiçbir değişme olmaz.
    Değişikliğin farkedilebileceği tek durum, vajinanın incelenmesidir. Başka türlü vajinanı incelemeden kızlık zarını kaybedip etmediğin anlaşılmaz.

0|0
    0|0
  • idrar yolu ile nasıl alaka kurdun. ne alakası var. zar ayrı yerde idrar yolu ayrı yerde. hayırdır?

0|0
    0|0
    • Gercekten mi? Peki zsrin yolu nerde? Pek hayir degil zarim yirtildi galiba

• kızım ciddi ol demene gerek yok takip edersen ben hep ciddi bilgi veririm
      kızlık zarı koyu renk gelmez. içte birikmiş adet kanı atılmış olabilir. normal kan da bordo renk olmaz. ben de hem taekwondo hem ashiara karate milli sporcusuyum. şu ana kadar öyle bir vaka yaşamadık. bisiklet sürerken hoplarken zıplarken zar yırtılmaz. içine bir şey girmediği müddetçe yırtılmaz.
      dediğim gibi normal kanı bilirsin kırmızı olur. kızlık kanı ise açık renk pembeye çalar renk olur. kanal içinde biriken adet kanıdır akan

• Ohhh icimi rahatlattin gercekten olabilir cunku ondanda sonra kanamam o kadar oldu... insallah dedigin gibir... acik pempe degildi o zmaan bir sey olamamis yaa 🙏🙏🙏

• Fiziksel bir degisiklik olmaz. Idrar ile hic bir ilgisi yok zaten ayri kanallar birbirleri ile bagli degil sanirim

0|0
    0|0
    • Peki vajinada olur mu degisiklik? Yani sizde erkeksiniz bilmiyor anlarmisiniz anlamazsiniz ama soruyorum genede google aradigim cvap yoktu sormak zorunda kaldim

• Sagol yinede yardimci oldun

• Eğer korunmadıysan hamile kalırsın bayaaa bir değişirsin

0|0
    1|0
    • Yok iliski falan yanlis tekme atiyordum yere dustum ayagim icime girdi oyle aci falan hissetmedim ama galiba bir sey oldu sonra her yerim vucut falan sop soguk oldu sanki buz vardi ustumde artik bilemiyorum

• Şimdiden geçmiş olsun umarım sıkıntı çıkmaz ;)

• Tsk ederim umarim

• değişiklik olur. evlenmeden önce kaybederse kaşar evlendkten sonra olursa kadın olur

0|0
    0|0
  • Yanakları kızarır :)

0|0
    0|0
  • Memeler kücülür g*t büyür kafan büyür kulakların kepçe olur sen hala bunu okuyorsan kafana sık

0|1
    0|1
  • frenin patlamış olur

0|0
    0|0
  • Verdin mi?

0|0
    0|0
    • Ne sacmaliyorsun akliniz fikriniz orda yazdim ya ne oldugunu

• Tamam kızma görmedim ki ne olmuştu?

• kime verdiysen ona sor

0|0
    0|0
  • Ayagım ıcıne gırdı demıssın bu nasıl oldu yaw )))

0|0
    0|0
    • Yav seyi soylemekten sikildim aynada karate hareketi yap donra dus anlarsin nasil oldugunu

• Gecmiş olsun kardesim

• artık kız olmazsın kadın olursun :))

0|0
    0|0
    • Hayir ben hala kizim bir insan kizdir iliskiye girene kadar bende iliski olmadigi icin hala kizim ve bakiregiym

• Umarım kızlığına bir şey olmamıştır, doktor dışında kimse bakınca anlayamaz değişiklik olmaz, merak ettim nereye, kime tekme atıyordun, ayak nasıl içine girdi, gözümde canlandırdım pek anlam veremedim açıkçası, tam olarak anlatabilir misin?

0|0
    0|0
    • Yahu anlamayacak bir sey yok aynada karate hareketleri yapiyordum sonra ne oldun birden kimdini yerde buldum heel /topugu nu ne orasi girdi oyle bir aci yoktu ama bilmiyorum genede

• dediğim gibi umarım bir şey olmamıştır, sen biriyle ilişkiye girmediğin için ruhen bakiresin, ama evleneceğin kişi anlayışlı biri olmayabilir, onun için kimseye dert anlatmamak için diktirmen yeridir.

• O derece yani peki evlenecegim kisi kendisi bakir mi ki benden bunu istiyor bana guvenmeyen benlede evlenmesin ama once kontroll edecegim sonra diktirecegim oyle bir sey olduysa

• vücutta olmaz ama eğer ilişki ile olduysa ve evli değilsen vicdanında olmalı ha yok öyle nadirde olsa bir kaza şeklinde olduysa doktora git diktir.

0|0
    0|0
    • Iiski degil hatta kaybetigime dahir bir sey bilmiyorum emin degilim olsada diktirmem ben

• Tsk ederim dusuneyecegim

• Rica ederim. :)

• hc bırsey

0|0
    0|0
    • Nasil hic bir sey vajinada degisiklik olmaz mi insan hissetmezmi bir sey

• Peki o olaydan sonra neden vucudum sogudu yani o gece heryerim soguktu sanki buz atiyorlardi 6 gun kanamam oldu yani kizlik zarimi buyuk ihtimalle kaybettim mi?

• ya o dyguyu bılmıyorum ama dedıgım gbı kanaman olur kızlık gıtmıstır.

• kızlık zarının vücuda etkisi yoktur. kanamayı idrarla atarsın sonrasında normal yaşantı işte :) ekstrem birşey yok.

1|0
    0|0
    • Rengi falan nasil peki?

• Hastasin sen

• senin kadar değil. aldığın zevkin sarhoşluğu hala geçmemiş. bidaha gitte bidaha vursun :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Degisiklik yok

0|0
    0|0
    • Vajinadada mi yok gevseklik falan buyukluk? Hic bir sey mi benim vucudum soguktu o olaydan sonra cunku tekme atiyordum ayagim icime dustu oyle aci hissetmedim bir anda oldu sonra tuvalete kan gordum koyu renkte kirmiziydi bordo rengiydi sanki sumuk gibiydi o gece vucudum soguktu 6 gun kanamam oldu bu normal mi?

• Hiç bir fark olmaz.

0|0
    0|0
    • Biliyorum ve bu acikli suanda bana ne oldugunu bilmiyrorum

Yükleniyor...