Dünya genelinde lezbiyenlik neden artış göstermekte?

Yapılan araştırmalarda görüldü ki lezbiyenlik artış göstermekte sizce bunun nedeni nedir?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• kişi karşı cinsinden umdugunu bulamassa farklı arayışlara girer buda lezbynlğe surükler.

0|0
    0|0
    • sanki kadının bir erkek seçenegi varmış gibi konuştun ond bulamassa umdugunu başkasında arasın

Kızlar Ne Diyor 2

• Hormanal bozukluk

0|0
    0|0
    • olabilir ama lezbiyen olan bir kaç kişiye sordum daha önceden erkeklerden hoşlandıklarını ama nedenini kendileride bilmiyor birden lezbiyenlige yöneldiklerini söylediler

• Gay erkeklerin sayisinin artmasi. Napsinlar başka çare bulamiyolarsa demek ki :P

0|0
    0|0
    • normal erkek kalmamış gibi :D

• aman dikkat et senide aralarına almasınlar :D

• Yok çok şükür ben kendimden eminim.

Erkekler Ne Diyor 6

• hepsi erkekleri kötüleyip feminist olunca yapıcak birşey yok birisi geliyo yok erkeler şöyle o feminist oluyor yayılıyor sonra :)

0|0
    0|0
  • Etkekler kadınlara özenip erkeklik özellikleri kaybetmeye başladıkları içindir ;)

0|0
    0|0
  • Feministlikten oluyor vermiycem vermiycem diye diye sonu lezbiyen oluyor

0|0
    0|0
  • Baktılar bizden Hayır yok. dd

0|0
    0|0
  • Erkekte bir acayip duruyorda kadinda daha hos gibi ama yine de ciddi bir sorun

0|0
    0|0
  • Dna sal çarpışma.. yani Hormonel bozukluk.. bunun nedeni yedigimiz gdo lu yiyecekler , daha cocuklari dogru düzgün anne sütü vermeden direk haziir mama ile besliyolar... yazik

0|0
    0|0
    • illaki hormonel bozukluk ama bu doguştan gelen birşey degil çogu sonradan da lez olabiliyor

• Evet bu yüzden cinsiyet degisikligi günah.. bunun nedeni cogu zaman psikolojik oluyor zatwn dna bozuklugu olasılığı % 10 % 90 i ise psikolojikmis yani bilmiyorum bana iğrenç geliyor öyle seyler demek ki normalim ama bide onlarin nasil hissettigini bilmek gerek yani

Yükleniyor...