Erken boşalma bayanlarda olmaz mı?

Bende erken boşalma sorunu var. Bir kere boşalıncada bi daha canım istemiyo... Napabilirm. Böyle bişeyi bayanlarda daha önce gören duyan yaşayan oldumu.

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• düzen kurun belirli aralıklarla yapın geçer. Kimsenin canı istemez boşaldıktan hemen sonra bir daha arada biraz nefes alın

1|0
    0|0
  • sana 2 yontem soylım,

1. ılıskıden once yarm saat kadar kendın mastrbsyn yap ılıskı zamanında erken bosalmcıaksındr

2.klıtorısını ılıskı sırasnda buz bıldıgımız buz ıle duyarsızlastırrsan bosalman gecıkır

0|0
    0|0
  • Bir kadın bir ilişki sırasında birden fazla kez boşalabilir.. Örneğin bir kadın tek bir sevişme esnasında 10 veya daha fazla kez orgazm olabilirken, hayatında hiç orgazm olamayan kadınlar da oldukça fazladır...

0|0
    0|0
    • Bende bi daha istek olmuyo. Ve cok kisa surede bosaliyorum

• Kısa sürede boşalmanda problem yok da, erkeğinin de boşalmasını beklemelisin... Bu sürede sen bir kaç kez daha boşalırsın...

• ERKEN BOŞALMA SORUNUN VARSA İLİŞKİ SIRASINDA FARKLI ŞEYLER DÜŞÜN CİNSEL İSTEĞİN ARTMASI İÇİN BAYANLARA ÖZEL İSTEK ARTIRICILAR VAR ECZANEDEN ALIP KULLANABİLİRSİN

0|0
    0|0
  • Evet.erkekte olduğu gibi kadında da olur.Masturbasyon yaparak normal seyrine gelebilirsiniz.Yani tam boşalmaya ramak kala ara verin,sonra tekrar deneyinç

0|0
    0|0
  • erken boşalma olayı bayanlarda olabilir tabii.

ben baya bi şahit oldum. farklı kişilerde.

ama istek azalması konusunda sana bişey diyemem çünkü bayanlar sürekli tahrik olmaya hazır durumdadırlar orada bir sıkıntın olabilir.

0|0
    0|0
  • Bana hiç denk gelmedi.Çok isterdim erken boşalan bi sevgilim olmasını... :) Sabah zinde uyanırdım hiç değilse... :)

0|0
    0|0
  • sorun sende ben birini tanıyom inanın varya beraber olurken kız 6 kez üst üste geldi yaaa bense 2 de bittim yani sorun sende

0|0
    0|0
  • sadece erkeklerde erken boşalma problemi yok kadınlardada nadiren görülebiliyor,o bakımdan rahat ol

0|0
    0|0
  • bu bir hamın için şikayet edilecek bir durum değil. hiç dert etme, keyfini sür :)

0|0
    0|0
  • devamı tabiki güzel olur..normal yani

0|0
    0|0
  • çok garipsedim

0|0
    0|0
  • olabilir kafa ile alakalı bisey

0|0
    0|0
  • boşal ne var bunda çıkarmadan 2 yap hehehe :)

0|0
    0|0
  • sende oluyormuş demek ki oluyor işte

0|0
    0|0
  • bende de geç boşalma sorunu var :)

0|0
    0|0
  • ewet ben çok muzdarbim bu konuda,prtnerim 20 dakikada orgazm oluyor bense daha işin başında oluyorum ikinciyide istemiyo,kötü bi durummmm

0|0
    0|0
  • bi kereden sonra boşalınca kimsenin canı istemiyor!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• erken boşalma değil ama, eğer partnerim beni oral ile boşaltırsa ben de senin gibi sekse devam etmek istemiyorum. O yüzden genelde oral olayını en sona bıraktırırım. Çünkü penis ile defalarca boşalabiliyorum, saatlerce sevişebiliyorum.

1|0
    0|0
    • Sevgilime oral yaparken maksimum 10 dakika sonra kendini kasıyor ve 1-2 dakika kıvranıyor. Sonrasında hiçbirşey istemiyor. Acaba o sırada boşalıyor mu

• bilmem. büyük ihtimalle. sevgiline sorsana

• Öyle bir şey yok.

0|0
    1|0
  • ufff ne qüzel yaa bende her orgazm olduğumda daha çok istiyorum erkek arkadaşım içinden kesin azgın karı diyo bana

0|0
    0|0
  • Oluyor

0|0
    0|0
    • Sevgilime oral yaparken maksimum 10 dakika sonra kendini kasıyor ve 1-2 dakika kıvranıyor. Sonrasında hiçbirşey istemiyor. Acaba o sırada boşalıyor mu

• ben en az 3 enfazla 6 kere boşalabliyorum bende mi sorunluyum acep

0|0
    0|0
  • ben bi boşala blimde :) erken boşalmayıda düşünürüm .d

0|0
    0|0
  • Olabilir tekrar canın isteyene bekle.Nasıl olsa elin altında her zaman seni boşaltacak biri yokmu.Dert etme herşey ona endeksli değil

0|1
    0|0
Yükleniyor...