Bu kadarıda pes yani, ya bunlar ülkemizde olsaydı ne olurdu?

Güney Afrika Cumhuriyeti'nin Johannesburg kentinde bir kadın, her sevişme için eşinden para isteğinde bulunabiliyor.

Norveç'te plaj görevlileri, çıplak güneşlenen kadınları siyah plastik torbalarla poşetleyerek plajdan çıkartıyorlar.

Tazmanya ve Avustralya'nın Gipssland bölgesinde yeni evli çiftler, gerdeğe ilk olarak, evlilik töreninin ortasında yere serdikleri bir hasır üzerinde ve bütün konukların gözleri önünde giriyorlar.

Endonezya'da masturbasyon yapan kişiye cezası kesinlikle başının kesilerek veriliyor.

Tayvan yasalarına göre, damadın akraba ya da arkadaşlarından biri, gelinin bekaretini alarak damadı, bu sıkıcı ve istenmeyen görevden kurtarıyor.

Hindistan'daki yasa, sıradan ev işlerini yapan kadınlara, evdeki evlenmemiş genç delikanlıların cinsel gereksinimlerini giderme görevini de vermiyor.

Guam'da erkekler için değişik bir meslek var. Bu mesleği yapan erkekler, şehir şehir gezerek bakire kızlarla para karşılığı ilişkiye girer ve bekaretlerini bozarlar. Bunun nedeni ise, Guam yasalarına göre bakirelerin evlenmesinin kesinlikle yasaklanmış olması.

Kolombiya Cali'de, genç kızlar evlenip kocaları ile ilk kez cinsel ilişkide bulunurlarken kızın annesi olayı mutlaka izliyor.

Arizona Cottonwood yasalarına göre; çiftlerin, "patlak lastikli" otomobil içinde sevişmeleri yasak.

link

Bunlar ülkemizde olsaydı ne olurdu arkadaşlar?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• günümüzde böyle birşey olduğunu sanmıyorum. Insan hakları diye birşey var. Kadını fazlasıyla savunan bir bildirgedir. Asla kadınları böyle kucumseyemezler. Ama konu baya ilginç evlendiklerinde gelinle ilişkiye ilk damadın arkadaşları girmesi. Ama cesur yürek filminde şu sahne vardı. Adam evleniyor askerler geliyor gelini alıp götürüyor ilk ilişkiyi o yüksek mevki deki adamla giriyor sonra geri damada teslim ediyorlar. O adam her evlenen kızın bekaretini alıyor. Çok boktan birşey insanın hayvan olası geliyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çok saçma gelenekler ya bu ne böyle okudum ama altta bence şaka falan yazıcak dedim şaka gibi resmen

0|0
    0|0
  • Gazetede okumuştum bunu baya önce. Çok saçma.

0|0
    0|0
  • iyiki yok ya bunlar ne

0|0
    0|0
  • BUNLAR NE YA ALLAHTAN TÜRKİYEDE YAŞIYORUZ

0|0
    0|0
  • bizdede gerdek gecesine girmek için düyün gibi bi kabus istenilio yetmezmi ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bunların çoğu eminim orta çağda falan oralarda uygulanan geleneklerdir. Günümüzde bunların hala daha oralarda uygulandıklarını sanmıyorum...

0|0
    0|0
  • Eskimolar gece evde yatıya kalan misafire eşlerini sunar. :)

Ya bu adet Türkiye'de olsa? :)

0|0
    0|1
  • Tamamen cahillik örnekleri ... Guzel paylasım eline saglık

0|0
    0|0
    • rica ederim arkadaşım, dikkatimi çekti paylaştım seninde eline sağlık...

• olaylara bak yaa :)

0|0
    0|0
  • "Tazmanya ve Avustralya'nın Gipssland bölgesinde yeni evli çiftler, gerdeğe ilk olarak, evlilik töreninin ortasında yere serdikleri bir hasır üzerinde ve bütün konukların gözleri önünde giriyorlar. " saçma sapan şeyler.

0|0
    0|0
  • masturbasyon yapan idam ediliomus bizim ülkede tecavüze küçücük çocuklar kız erkek fark etmez tecavüz edilio öylelerini hapisten çıkınca iş güc evlenme yasagı getirecen ki yapmıcaklar gerçi yapan yıne yapar kesecen seyini agzına verecen

0|0
    0|0
  • norveçte plajmı var sanki

tayvan yasası burda olsaydı her düğünde kavga çıkardı gelini ben becericem diye

0|0
    0|0
  • bizde de çarşaf var ya.

0|0
    0|0
  • eşinden para isteyen bir kadın kendini satıyordur be :S

0|0
    0|0
  • bizde de kapıda bezle bekleme var. bu saçmalık değil mi?

0|0
    0|0
  • tayvandaki adet olsa iyi olurdu :D dermişimmmm

0|0
    0|0
  • çoğu ülkeyi ilk defa duydum tuhaf gelenkleri varmış

0|0
    0|0
  • Mahalle baskısı olurdu ama bakıre yapma işi harbı sıkıcı bır durum

0|0
    0|0
  • çok saçma gerçekten, bu ne ya?