Yaptığım feci hata ve sonrasında yaşananlar hakkında önerisi olan var mı?

İnanın nerden başlayacağımı bilemiyorum, ve o kadar kendimi aşağılık hissediyorum ki. 8 yıllık bir ilişkim var , 4 yıl önce o varken faceden başka bir kızla tanıştım , herşey iyi hoş söylemedim tabi bu kızı asıl sevdiğime çünkü adı üzerinde çapkınlık biraz,neyse ben biraz dara düştüm , o faceden tanıştığım kız bana yardım etti (öğrenciyiz o zamanlar) karşılıksız para gönderdi daha tanıştığımızın ilk ayında baya da yüksek mebla, neyse paranın tadı hoş her ay istiyordum yolluyordu , bir iki ay konuştuk ve ist geldi , ist geldiğinde de bişiler yaşandı ilişkiye girdik , bakire idi...Sonra benim o asıl sevdiğim insanla işler ciddileşti, söz yaptık , artık diğer kızı istemiyordum , ama elinde makbuzlar vs vardı ve sözlüm bunu duyarsa ve ilişkiye girdiğimi öğrense benden ayrılırdı, sakladım...Daha sonra öyle böyle tehtidlerle eve geldi yine birlikte olduk ama hergün kız bana Allah Belanı versin sözü ile başlıordu çünkü sözlümü öğrenmişti ve devam etmek istemişti karar onundu,sonra onun varlığını bilerek devam etti , tatillere gittik askere gittim yardım etti hep , bana hiç ondan ayrıl demedi ama sözlümle görüşmeme acaip bozuluyor...şimdi sözlümle 8 sene , diğeri ile mecburen 4 senelik bir ilişkim var, evleneceğim gelecek yaz ,bunu diğer kıza söyleyince kriz geçiriyor ,bir de bu kızın elinde o kadar çok koz ve tüm sülalemin numaraları var , arada bir sapıklık yapıyor , çok bunaltıyor beni , ne yapacağımı bilemiyorum siz ne önerirsiniz?

Güncellemeler:
2. kıza asla evleneceğiz demedim , asla zorla birşey yapmadım , hiçbir zaman beni sev demedim , onu da sevmediğimi yüzüne söyledim , yok vazgeçmiyor , yakışıklı filan da değilim

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• Abı sen ne yaptın ya yuh ama bu kadar yapılır mı o kız brakmaz pesını 4 sene olmuk diyosun yazk degl mı senınle evlenmeyı bekleyen 8 senelık sevglne keneden soyle sözlune bence yoksa ondan duyacak ayrılır ama ack sözlu olursan belkı ne dym hata buyuk cezada buyuk olacak.

0|0
    0|0
    • 4 sene bounca kızın tehditleri ve zorlamasıyla sürmüş. öyle sölemiş aşağıdaki yorumlarında

• ya tehdt olsa ne olacak bahane ya ne olursa olsun kurtulmak isteseydi bastan kurtulurdu uzayınca daha kotü olacağnı düşünmeyecek kadar aptal değildir.

Kızlar Ne Diyor 10

• Sözlün kesin seni seviyordur ve hiçbirşeyden haberi yok , 2. kızın ise kapatması olmuşsun resmen ve eğer seni sevmeseydi bu söylediklerini yapmaz senin sözlü olmana katlanmazdı .Aslında sen ikisinide hakketmiyorsun ...

0|0
    0|0
  • tek kelime " Haketmişsin"

1|0
    0|0
  • evleneceğin kızı sevsen onla sanalda da olsa baslamazdın zaten o sanalda tanıstıgın kız hayatından cıksa 8 yıldır bırlıkte oldugun kızla evlensen yarın obur gun yıne baska bırıyla sanalda bıseler yasama ıhtımalın cok yuksek 8 yıldır beraber oldugun kıza yazık etmıs olursun zararın neresınden donersen kardır demısler

0|0
    0|0
  • ÇOK FENAYMIŞ.. YAW BEN BU 2. KIZI ANLAMADIM AMACI NE Kİ HEM PARA VERİO HEM CİNSEL ARZULARINA KARŞILIK VERİYOR AYRICA BİR DİĞER KIZI SENİNLE PAYLAŞIYOR BAŞKA BİR AMACI OLABİLİR Mİ?

0|0
    0|0
    • Sadece beni sevdiğini ve geçirebildiği kadar zaman geçirmek istiyormuş benle , askere taa türkiyenin bir ucuna gittim oraya bile geldi beni görmek için.

• NE DİİM EVLENİNCE DE BIRAKMAZ SÖLİİM

• gönüllü fahişesi olmuşsun bir de evlen demeyin diyorsun.isterse kelepçeyle yatağa bile bağlatacaksın kendini.neyin hesabını yapıyorsun?

0|0
    0|0
  • dostum sen tek kelimeyle bitmişsn ya çıkar yolun yok yani varsada ben göremiyorm.

0|0
    0|0
  • al işte gelde erkeklere güven hepiniz mi böylesiniz ya 8 senesi boşa gitti kızın

0|0
    0|0
  • O 8 yıllık ilişkindeki kız sana bi Ah etse dünya başına yıkılır hak etmişsin.

0|0
    0|0
  • oh olsun beter ol

0|0
    0|0
  • sen umrumda değilsinde o 8 senelik kız arkadaşını bunlardan haberdar et sonucu ne olursa olsun. sonradan değil şimdi öğrensin

0|0
    0|0
    • Onu kaybedemem k.bakma

• ama seviyorsan söylemek zrundasın başkasından duyacağına senden duysun

• Başkasından nasıl duyacak ki , o 2.kız kabul etti hayatımdan çekip gideceğine ben nişanlanınca

Erkekler Ne Diyor 2

• oha haftalık aldatan gördüm de 4 yıllık aldatan ilk defa görüyorum. Yeteneğinden ötürü alkışlıyor, p**evenkliginden ötürü kınıyorum. Bana kalırsa sözlünden ayrıl. O kızin günahı yok. Senin gibi bir şerefsizle evlenmesine izin verme.

2|0
    0|0
    • Zevkten mi sanıosun be , ilk aydan başladı tehtidlere kız ondan uzadı böyle

• Erkeklere güvenin ama evlenmedende altına yatmayın be bi zahmet...

0|0
    0|0
Yükleniyor...