Kızlık zarının önemi?

Kızlık zarı ne kadar önemli illa olmalı mı?

• Çok önemli
    56% (15)71% (44)66% (59)Oy Ver
  • Önemsiz
    44% (12)29% (18)34% (30)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Yani şöylede bişey var artık kim bakire kim degil anlayamıyosun ki bakire olmayanlar diktiriyorlar..

0|0
5|16

En İyi Kız Görüşü

• Zarın pek bir önemi yok. Adamlar zaten bunu diktiriyorlar. Ya da farklı şekillerde yapıyorlar. Yani anlayamıyorsun kim bakire kim değil. bence önemli olan bunu davranışlardan anlayabilmek.

1|2
    0|1
    • cok cok haklısın diktiren o kadar insan tanıyorum ki

Erkekler Ne Diyor 16

• olsa güzel olur

1|0
    0|0
  • bence hiç önemi yok.

0|1
    0|1
  • Benim için çok çok önemli.. Ben temizim hamd olsun.. O da temiz olmalı. Her zaman aklıma gelir o durum. Benim kadınım ilk ve son kez bana ait olmalı, keza bende ona..

0|0
    0|0
  • Zina eden erkek ancak zina etmiş bir kadınla evlenebilir..
    Nur 3

Zina olarak kadında erkekte aynıdır eğer erkek zina etmisse zina etmemis müslüman kadınla evlenmesi haram

0|0
    0|0
    • Doğru.

• Tövbe eden tövbesinde samimi ve ısrarlı ise temizdir. Herkes gibidir. Geçmişindeki hatayı beyan ederek, onu kabul eden biri ile evlenebilir.

• büyük ihtimal diktiriyolar

• benim için önemli
    hala bakirsem kendimi evleniceğim kadına saklıyorsam onunda bakire olması gerekli.

0|0
    0|0
    • Haklısın ama bir cogu diktiriyo artık

• doğruyu söyleyecegi ne malüm

• okadar karaktersiz ve yüzsüzse kendi günahıdır ahımı almasıda cabası.
      sonradan öğrenirsemde zaten ayrılırım hiç düşünmeden.

• Onu önemli yapan şeyler bizim kafamızın içinde biraz da

0|0
    0|0
  • ruh o... ise orda zar olsa ne olur olmasa ne olur
    kafa önemli kafa

1|1
    0|0
  • önemli taibiki gidip milletle sikişip sikişip bana kadın diye gelemez. evlenmeden * sahıp cıkamayıp sikişen evlendıkten sonra da baskasıyle sikişir..

0|0
    0|0
    • Belki kızlıgını diktiricek bakireyim dicek bilemezsin ki

• kaqlıcısı yok arkadasım yanlıs bılıyosun

• var bizzat diktiren tanıdıgım var bak internete oku

• ben hayatımda zina etmedim zina eden bir kızla neden evleneyim

0|0
    0|1
    • Nerden anlicaksın etmedigini

• öyle bir dikiyolar ki anlayamıyosun ki

• ben zaten evlensemde yakın çevremdeki kızlardan biriyle evlenirim

• Olmalı tabi kız dediğin 0 km olacak

0|0
    0|0
    • artık kim 0 km kim 10.000 km bilmiyosun ki

• ya cok iyi yalancıysa :))

• Sen galiba öylesin

• kızlık zarının hiç bir önemi yoktur kızların bunu bilmesi gerekir zaten hayvanlarda da vardır kız çocukları belli bir yaşa gelerek kızları mikroplardan korumak için var olan bir şeydir ama bunu kimse bilmediği için kızlık zarın çok önemli bir şey olduğunu düşünürler millet cahil tabi doktorlar bağıra bağıra bunları anlatırken bu millet gerizekalı olduğu için anlamazlar zaten kızlar isterlerse kendileri kızlık zarını bozabilirler tabi...

1|0
    0|0
    • Eic olarak seni secmem lazımmış cok doğru cokk

• teşekkür ederim...

• sen izmirden misin?

0|0
    0|0
    • hayır İstanbul

• tamam ben geçen gün biriyle konuşmuştumda o sandım. B seçeneğine tıkladım.

• Bir ülke için askeri gücü ne kadar önemli ise kadın için de kızlığı namusu o kadar önemlidir

0|0
    0|0
    • diktiriyo bir cogu

• Haklısın diger dünyada hersey cıkar ortaya

• Böyle bir şeyi yapan en büyük kötülüğü kendisine yapmış olur ona her baktığında aklına gelir bir ömür bu şekilde geçmez

• evlenecegim kız icin cok önemli mutlaka olmalı

0|0
    0|0
    • Ama var olup olmadıgı bilemezsin ki

• yok demez :D

• demesse bosanırım :D

• şimdi geri zihniyetli diyeceksiniz ama söylemek istiyorum bunları ben nasıl kendimi korumuş ve 2 dakikalık zevk için bozmamış isem karşımdaki kızında öyle olmasını isterim başkası ile yatıp bana gelecekse hiç gelmesin nefsine hakim olamamış sonrada pişman olmuşsa afedersin ama sıçayım öyle pişmanlığa ben tabi tek zar önemli değil buda var her yerinden yemiş ama bir tek o kalmış kızlarda çok allah onlara akıl ihsan eylesin gelelim sadede benim için önemli hepsi bu.

2|1
    0|0
  • Öenmli yani o olmazsa kız olmazsın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Önemsiz tabiki de. Cok sacma

1|1
    1|5
    • Yanlıslıkla begendim önmli okumusm, öğretmen olmanızda gelecek nesli gözler önüne seriyor af Allah ım

• Biz senin seviyene cıkamayız herşeyi sen bilmektesin bizler sıg kafalıyız sen koskocaman bir öğretmensin hemde kibirsiz olanından.

• ya ablacım herşeyi milletten iyi ve çok biliyormuş gibi konuşma git yat ALLAH aşkına ya anladık kapalı ve dindar görünen yollusun işte bas git.

• zarın bı onemı kalmadıkı bacı dıktrıyolar

0|0
    0|0
    • aynen öyle kardeşim erkeklerin işi zor valla

• Bence önemli ya😄

0|2
    0|0
    • bencede önemli ama kandırıyolar işte erkekleri

• Kesinlikle kardeşim :)

• :))

• kendinden kaçamaz yapmışsa eğer bir haltı her türlü ortaya çıkar diktiriliyo felan yazmışsın doktor kontrolünde anlaşılıyor diktirip diktirmediği

0|1
    0|0
    • kontrole giderler mi ki niye gitsinler

• nikah için sağlık raporu isteniyo o zaman anlaşılmaz mı hadi anlaşılmadı diyelim karşında ki insanı salak yerine koymak sana bişey kazandırmaz önemli olan vicdan denilen o duygu

• sağlık raporuna kan testi idrar tahlili falan yapılıyo muayene yapılmıyo , tabiki herkes görücek kimin ne yaptıgını diger dünyada

Yükleniyor...