Sadece cinsellik üzerine kurulu bir ilişki istemediğimi nasıl anlatırım?

Sorum başlıkta çok net. 2 aylık bir ilişkim var ve 3 haftadır da birbirimizden uzağız. 2 hafta sonra geri gelecek. 2. buluşmamızda öpüştük sonrasında biraz daha ileri gittik onlayken herşey çok doğal ve güzel geliyordu ama şimdi ilişkimizin sadece bu yönde geliştiğini farkettim uzakta kalınca. Biraz pişman oldum..Ben 19 o 21 yaşında. İkimiz de daha önce ilişki yaşamadık. Ona hazır olmadığımı söyleyeceğim ama ilişkiyi cinsellikten uzaklaştırıp normal sevgililiğe nasıl getirebilirim? Evine gitmezsem ve soğuk davranırsam ne düşünür :(

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar arası iletişimin en güzel ve etkili yolu konuşmaktır. Açık olarak bu konuyu konuşmalı ve nedenleriyle söylemelisin. Soğuk davranırsan yanlış anlaşılırsın. Fakat cinsellik konusunda bir seviyeye geldiyseniz (ki evine gittiğine göre gelmişsiniz) ikna etmen için daha çok çaba sarfetmen gerekecektir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben bir sene oldu elini tutmadım bizde böyle yanında olmak yetiyor yan yana yürümek felan :) tuhafsızı valla 2. buluşmada öpüşme korkarım 9. ay 10. gündede kötü senoryalar geliyor aklıma. sevgili demek cinsellik demek değildir herkes kendi halinde yaşasın evlenince birleştirirsiniz aaa :D

1|0
    0|0
    • her ilişki aynı olmuyorki ama kişilikler farklı ayrıca cinsellik kategorisinde dolaşırken bu soruları bukadar garipsemen normalmi? :D

• yok yahu ne garipsicem herkesin kişiliğe demişsin sanada kendi görüşümü söyledim sadece :) aa öyle değilmi sevdiğğim saydığım bir hocam şunu derdi: kadınlar açılmamış kilitli bir kutu gibi olmalı hep merak edilmeli :) bence bu duygusal bağlamda muhteşem birşey :) aşık olmak güzel ve zahmetli :D

• yaşamak istemediğin birşeyi sana yaşatmaya çalışıyorsa zaten seni sevmiyor demektir.galiba senin de bunu istediğini sanıyor.istemediğini anlat hazır olmadığını söyle .terk ederse zaten seni sevmiyordur.hem bu ne hız

0|0
    0|0
  • normal bir ilşiki için normal bir ruh haline ihtiyaç vardır.hayata bakış kaygıların nedir yaş 19 nedir mevzunn.

0|0
    0|0
    • tam olarak ne sormak istediğini anlayamadım? zor bi dönemden geçiyordum ve o sırada hayatıma girdi herşey çok çabuk gelişti ama ben şimdi pişmanlık duymaya başladım ve bu şekil bi ilşki yaşamak istemediğime karar verdim ama aynı zamanda çok bağlandığımı da hissediyorum bırakmak da istemiyorum..

• herşey insan için bırak hayatı aksın o halde sadece tevekkülünü yap ki takdirler ii olsun...

• bakalım inş..

• bi kere yaşadıysan artık zor

0|0
    0|0
  • dostum sex ve sevişmeden hiç bi ilişki yürümez gerçekten bu hayatın kuralı eğer bunlar yaşanmasa ilişkiniz biter

mutluluk kalmaz iki tarafın da gözü dışarda kalır.

0|0
    0|0
    • sorun onu yaşamak yada yaşamamk değil ben çok hızlı gittiğimizi düşünüyorum böyle devam edersek bi süre sonra benden sıkılır diye korkuyorum

• eğer harbiden seviyosa zaten ınsan sevdgıner kıyamaza fazlada sallamana gerek yok :

0|0
    0|0
    • fazla da sallamana gerek yok derken? gerçekten hoşlanıyorum ondan böyle birşey yüzünden ilişkiyi bitirirse çok yıkılcamı biliyorum belki buyüzden de sınır koymak zor geliyor..

Kızlar Ne Diyor 2

• Konusarak

0|0
    0|0
  • niyetinin sadece cinsellik olmadığını anlamak istyorsan cinsellikten uzak dur ona duygularını anlat onun için erken olduğunu söyle evine gitme bir vakit bakalım senı gercekten ne için istiyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...