Neden olmuyo :( rahatlamak benimde hakkım?

Ya mast. Yapıyorum daha doğrusu yapamıyorum hiç bir zaman tatmin olamıyorum. Cinsel ilişkide duyuyorum zorda olsa... galibs yapmasını beceremiyorum neden olmuyor :(

Güncellemeler:
Anlatacak bir babayiğit kız ya da erkek yok mu ya :(

0|1
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Titreşimli dildo al sende.

0|0
    0|0
    • Aile fertlerinden biri bulursa hoş şeyler olmaz :)

• al bir tane büyük bir şey değil kimsenin ruhu duymaz özel yerlerde sakla işte hadi iyi eğlenceler. :))

• Eyvallah :D

Erkekler Ne Diyor 12

• abaza abiler ve kardeşler yardımcı olsun sna :D bak yorum ypmaya başlamışlar ama haklılar kesinlikle hak veriyrm onlara

0|0
    0|0
  • Senin sorunun kendini psikolojik olarak oraya odakladığın için sorun yaşıyorsun kendini rahat hissetmiyorsun her ne kadar rahat zannetsende değilsin.
    İstersen sana bu konuda yardımcı olurum.
    Yaşını öğrenmem mümkünmü?

0|0
    0|0
  • Hanimefendi bu beyinde baslayip biten bir olay siz tam olarak adapte olamadiginiz ve tam olarak oksayacak yerinizi bilmediginizden dolayi olabilir burada anlat demeyin sapik damagasi yiyemem isterseniz ozelim acik

0|0
    0|0
  • Ne vereyim ablama?

0|2
    0|0
  • kendıne bı es bul bence

0|0
    0|0
  • mast yapmasını tam bılmıyorsun demek ki... istersen saglıklı bir şekilde ögreteyım ama sakın cinsel ilişkiye girmee

0|0
    0|0
    • Girmiyorum zaten 2 senedir ama bünye istiyor :(

• tamam ister benimde cok istiyor ama sen tam yapmasını bilmiyosun demek ki... saglık şekilde öğretebilirim istersen.. dilersen mesaj atarsın bana..

• evet adapte olamıyorsun kanka

0|0
    0|0
  • Bakiremisun degilmisin ona gre cevap yazcam :)

0|0
    0|0
  • okşamasını bilmiyosun demekki

0|0
    0|0
  • Babayığıtmı değilmi bilmem ama yardmcı olabilirim sana bu konuda. :-)

0|0
    0|0
  • gercek ilşki yasadınmı canım _?

0|0
    0|0
    • Yess

• gercegini yaşayınca masturbasyondan biraz zor zevk alırsın nasıl yapıyosn _?

• Farklı yöntemler dene video felan izle etkili olur :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...