Ön sevişmede boşalma. Beni böyle bir durumdan terk etmesi olası mı?

Kız arkadaşım benim evime gelmişti, işte aradan zaman geçti sevişmeye başladık fakat ben fazla sürtünmeden dolayı boşaldım.

Kızın suratında bir tuhaflık oldu, sanki yarın beni terk edecekmiş gibi farklı düşüncelere kapıldım.

Sizce beni böyle bir durumdan terk etmesi olası mı ?

0|0
12|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• böyle bişiden dolayı ayrılmaz...hee bunu alışkanlık haline getirip cinsel hayatınızın içine edersen o ayrı, ayrılabilir :)

0|0
    0|0
  • Ben sorunun mantigini anlamadim, niye terketsin seni erken bosaldin ya da on sevismede bosaldin diye?

0|0
    0|0
    • Kızların erken boşalan erkeklere karşı düşüncelerini tam olarak bilmiyorum, o yüzden kaygılarım var.

• Ciddi konusayim, ben de bilmiyorum. Hicbir sekilde negatif ya da positif dusuncelerim olmadi erken bosalan erkeklere karsi. Neticede duzeltebilecegin bir durum, ya da bir kerelik olmustur heyecanlandigindan vs..

• gülmeden edemedim açıkçası...

eğer kızla sevişmeye başladık diyebiliyor ve kız bunu snnle yaşıyabiliyorsa...

sorun yokta.. senn hemen boşalman çok tuhaf karşılanmış ortamda :)

0|0
    0|0
  • s*x manyağı değilse asla ve asla

0|0
    1|0
  • Ben tiksinirdim cocuktan

1|1
    2|2
  • Kasarsa basar tekmeyi

mahalle kizi ise basmaz merak etme :)

0|0
    2|1
  • Ondan sonra ne yaptınız? Can alıcı nokta orası.

0|0
    0|0
  • iğrenç

0|0
    1|0
  • ben terketmezdim . normal bi kız bu durumda terketmez

0|0
    0|0
  • Bardan mı kaldırdın kızı bardakiadam

terkedilirsen üzülme bardan bulursun yine

0|0
    0|0
  • boşldın gbi kızı braktysan evt uzun sürmicktir ayrılması

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bazen ön sevişmeyi uzun tutup boşalmak hemen arkasından gelen sevişmeyi daha uzun tutuyor. böylece kızı üst üste orgazm yapabilirsin. ama tabi senin oğlan uykuya dalıp uyanmıyosa yapıcak 1sey yok ) ve senin sorundaki eksik parça boşamla sonrası ne yaptınız? giyinip çaymı içtiniz?

0|0
    0|0
  • 2 nci hamleyi yapmalıydın.

0|0
    0|0
  • pisliksin. haram olum. zina yapmak.

0|0
    0|1
  • Sana Tavsiyem Bundan Sonra Kız gelmeden Alıştırma Yap anladın Sen :) ama ayrılabilme ihtimali büyük :)

0|0
    0|0
  • Karşındaki kadınsa olasılık yüksektir. Ne zaman ne yapacağı belli olmaz. İkinci seferi yaşamalıydın o gün.

0|0
    0|0
    • İkince seferden kastın seks ise, evet yaşandı. Hatta elimden gelen en iyi performansı sergiledim, onunda hoşnut kaldığından eminim.

• o zaman sorun yok rahat ol terketmez seni :)

• rezillik...

0|0
    0|0
  • dayadın mı ki boşaldın

0|0
    0|0
  • yok canım sende abartma. ondan dolayı terkedilir mi hiç. ama sende bi dahaki sefere dikkat et.

0|0
    0|0
  • aynen nasıl boşaldın hacı ben sürte sürte yara oluyor gene olmuyor :D

0|0
    0|0
  • iki taraflı ama işi bilmeyen kızsa hapur hupur saldrdysa boşalmşsndr belki de bu da ihtimal

0|0
    0|0
  • Güç içinde haceli.

0|0
    0|0
  • Şu işe bak sperm yönlendiriyo sankı insanı

0|1
    0|0
  • Kontrolsüz güç, güç değildir. Kendini tutman lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...