Sorum erkeklere sizce bu mümkün müdür yaaaa?

ya bir erkek arkadaşımla konuşuyordukk konu boşalmaya falan geldi o da dedi ki BEN YILDA 3 BİLEMEDİN 5 KERE BOŞALIYORUM sizce bu mumkünmüdür? bu kadar az olabilir mi yanii

Güncellemeler:
senin motor bozulmuş arkadaş dedim ben azgın değilim ki haftada 2 3 kere boşalayım dedi :D

0|1
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• atıyor hem de iyi atıyor

1|0
    0|0
    • bende öyle düşündüm :D

• ruyasında görür hiçbişey yapmasa bile senede her ay ya da belirli zamanlarda ruyaya girer

• aynı fikirdeyim yanı her ay en az 3 kere falan :D

Erkekler Ne Diyor 12

• o rüyalanmalarını söylemiştir sana :)

1|1
    0|0
  • sana namuslu ayağına yatıyor yani bak ben az boşalıyorum sana karşı cinsel duygular beslemiyorum yani bana güven bir kaç adım flörten sonra seni yatağa atma gibi bir niyetim yok demek istiyor.

1|0
    0|0
  • Yalan külliyen yalan inanma. Kendi boşalmasa bile spermin vücuddan atılması gerek en az ayda 1 kere rüyalanır boşalır

1|0
    0|0
  • o seninle kafa bulmuş

1|0
    0|0
  • bu konu neden senı bu kadar ilgilendırdıki ben bile kızlarla bu konuları konusamıyom :D

1|0
    0|0
  • O birazda rüyalanmayı demiştr sana biraz zor yani okadar beklemesi. Mast ile yılda 1.2 kez boşalma. Haftalık oranı demiş olmasn sana :-)
    ya da güzelce sallamş sana :-)

1|0
    0|0
  • Yaaaallaaaaannn :D

1|0
    0|0
  • bence yalan... ya da manastırda rahip...:)))

1|0
    0|0
  • kafa bulmuş senle. ben 17-20 yaşlarda günde en az 4-5 kere boşalırdım.. şimdi ikiye indi:):):):)

1|0
    0|0
  • ben en fazla 2 gün durabiliyorum bosalmadan bende sorun mu var sence :D

1|0
    0|0
    • yaaa daha önce şahit oldumdaa ayda 10 defa bazen daha fazla boşalıyordu arkadaş şşimdi bu yılda 3 5 kere diyince şaşırdım :D

• Daha dün bosaldim şu an bosalmam gereken bir durum yok canım :D

• tamam canım :D

• Yılda 3 kere mi? Şu an ölmeli :D

1|0
    0|0
    • :D aynı fikirdeyim :D

• hayır seks falan yapıcak değiliz sadece bahsediyoruz öyle arada

• Ben evlenmeyi düşünüyorsan dedim bacım :S

• Bu sitenin erkekleri de cinsel performansı yüksek olunca kendilerini bir bok sanıyorlar, olabilecek bir durum soran her erkek yüksek derecede sapık olmuyor

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• olabilir, bir arkadaşım var 7 aydan beri hiç bosalmadım demişti. bir şey izlemiyorum falan demişti. daha doğrusu mast yapmıyorum demişti. sakıncalı demişti

2|0
    0|0
Yükleniyor...