Eğlenilecek güvenilmez kız mı, yoksa illa karşı tarafın adımını bekleyen mi?

Şimdi şöyle bi durum var. 2 tip kız . 1.si sevdigini açıkça söyleyen seviyo hoşlanıyosa nazlanmayan.. rahatca tel no. veren kısacası rahat(ama bunu cinsellik konusunda olan bi rahatlık gibi algılamayın ) Diger kız tipi yani2.si illa karşı taraftan ilk adımı bekleyen hemen no vermeyen hemen yelkenleri suya indirmeyen vb... Simdi 1. örnekteki kız eglenilcek güvenilmez kız mı.? Ben öyleyim ama burada okuduklarımdan görüyorum ki erkeklerin çogu bu tip kızlara sglam papuç degil gözüyle bakıyo ve nedense 2. tip kızımız gibileriyle ciddi düşünüyo sizce hangisi.. ve de neden böyle ?

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• 2. tip daha çok kaybeder. Erkek 2. tipe açılamıyorsa mesela o arada 1. tip gelse, 1. ye gider.

Sağkam pabuç bakış açısına gelirsek, kişinin toplum baskısından etkilenmişliğine göre iyi ya da kötü olur.

Yani 1. tipin kendine, topkum baskısından etkilenmeden büyümüş erkek bulması lazım, yoksa erkeği onu kullanır.

Benim yazdıklarım 2 tip ile ilgili sadece, bunlar kimsenin işine yaramaz. Çünkü denkleme, aşk , sevgi, yakışıklılık , para , aile , çevre vs.. bir sürü şey ekleniyor. Kombinasyonlar arttıkça bu problemin çözümü zorlaşır.

0|0
    0|0
    • edit: " benim yazdıklarım 1 ve 2. tip için geneleme sadece. "

• Aslinda merak ettigim tam olarak şu benim. Bi kız gelse deseki böyle böyle senden hoslanıyorum. ama kıza bakınca gayet hanı hanımcık terbiyeli ölçülü bi kız olsa. Erkekler yinede ya tamam bu kız zaten cepte mantıgıyla yaklasıp önemsemezler mi. yoksa aksine hoşa gidecek bi durum mu

• Kime sorduğuna göre cevap değişir. Haftada bir kız arkadaş değiştiren birine sorarsan önemsemez. Bazısıda 10 yıl sevgili kalır , başkasını düşünmez. Böylesi biri denk gelirse önemser yani. İnsanları kadın erkek diye değilde, vefalı ve vefasız olarak değerlendirmek lazım.

Erkekler Ne Diyor 14

• 1.si tercihimdir 2. tiplere kıl olurum ben hiiç uğraşamam 1.si gibi delikanlı açıksözlü gizli saklıya gerek duymayan bir kız

0|0
    0|0
  • Ben rahat olan kızı tercih ederim. Bazı kızlarda nazlı olur sessiz olur ama saman altından su yürütür. Birazda kişilik meselesi . 1.tip kız vardır , 1.tip kız vardır herkes farklı yani . 2.tip kızlar genelde kendini bulunmaz hint kumaşı sananlar olur iğrençler yani :)

0|0
    0|0
    • aynen kelimesi kelmesine ayni düşüncedeyiz:D

• eğer bole bi kızın geçmişi ve yaptıkları düşünülünce seni rahatsız etmeyecekse kardeşim bir numara . ama eğer rahatsızlık duyacaksan ağırbaşlıyı tavsiye ederim...

0|0
    0|0
    • Bak mesela ben 1. anlattıgım kızım açık ve net. Ama bu benim biraz kaba bi tabir olucak belki ama aşifte bi kişilige sahip olduğumu göstermez oldukça ölçülüyümdür. Yani şuan bi sevgilim olsa geçmişimle ilgili utanç duyacagım hiç birşeyim yok rahatca söyleyebilirim. Sadece bir kaç erkek arkadasım oldu onlarlada hiç bi sekilde samimiyetim olmadı. Tam olarak sorum belkide buydu. Yani bana gereksiz kasıntı olmak ters geliyo.

• kesinlikle ; lakin şole eğer seni, aldatmayacak ve sana bağlı birini istiyorsan ve tabi başını belaya sokmayacak kesilikle rahat olanları tercih etme. kasıntılı bazen iyidir . ama her zaman .bıktırır . ölçülere bakmak lazım aslında . sende bak ona göre değerlendir azı zarar çoğu karar hesabı

• Evlenilecek eğlenilecek ayrımı yapmam, her durumda ilkini tercih ederim, doğru yoldasın :)

0|0
    0|0
  • Genelde hemen tel no isteyince veren kız biraz yolludur D: ama diğeri aklı başındadır ve evlenilecek kızdır!

0|0
    0|0
    • Neden tel numarası o kadar önemli mi. Açıkçası saçma. Şöyle açıklayayım; belki nette oldugun bütün süre boyunca karşındaki kişiyle sohbet ediyorsun msn, facebook vb. gibi Ama telefona gelince yollu oluyorsun. Yani sen o kişiyle zaten konuşuyorsun iletişim aracı pc degil de telefon olunca ne oluyor ki böyle bi düşünce var

• dikkat edersen cümle başında ''genelde'' diye bir ifade var!en azından benim tel isteipte direk veren kızlARla ilgili pek de hoş olmyan anılarım oldu.sonu hiç de güzel bitmedi.tabi benim görüşüm bu ama zaman geçsin yeter mantığıyla bu tip kızarla da çıkmıştım.eğer evlenme söz konusuysa kesinlikle bilinçli ve mantıklı düşünen kız tercih sebebidir.!

• Peki tesekkur ederim

• bende birinciyi secerdim genelde rahat kızların içi dışı bir olur öbürleri çok sinsi geliyor bana ve o nazları varya küçük tepeleri ben yarattım havaları filan

0|0
    0|0
  • bu iş sadece tel varmeyle olmaz öyle bütün hal ve hareketlerine baglıdır çocuktan hoşlanırsın verrsn telini... tabi 3 günlük uşagada verrsen teli yanlış anlaşılır

0|0
    0|0
    • Tabii öyle, tel olayını örnek olarak verdim. tsekkurler:D

• kişiden kişiye değişir, ciddi bir ilişki istiyorsan 2 örnekte de yapman ve yapmaman gereken davranışlar var. açık sözlü ol ama herkese tel no verme, 2. örnekte de ciddi ol ama aşırıya kaçma kimse yaklaşmaz sana

0|0
    0|0
  • yabancı kızlari seviyorum.en iyisi yerli kızlardan uzak durmak

0|1
    0|0
    • onlar gibi olamayacaksin diye uzulme olamazsinda.onyarginla kalacaksin.sen elma cekirdegi iken onlar elma logolu telefonlar uretecek onu kullanacaksin.hersey yabancilarin elinde madem begenmiyorsun yaptiklari teknolojileride kullanma o zaman.yapamayacagina gore kufur etmenede gerek yok.ben senin seviyende degilim.mahallendeki ergenlerle kufurles.

• nazlanmayan kız iyidir iyi

0|0
    0|0
  • valla kapris yapmayan muhabbeti saran tercihimizdır

0|0
    0|0
    • harikasın :D yani bi kere diger kız ne öyle mıy mıy can sıkar ama esas kız her daim neşeli mutluu. insana huzur verir bir de terbiyeli ölçülüyse tamamdır dimi :D bundan iyisi yoktur

• ugraşamam hç valla ama duşunce tarzn iyi kaçan kovalanırmis hoplayan zıplarmış saklambaçtan sıkılınca kovalanbaç oynarmiş vs vr gereksiz olaylar

• bence 2.cisi

0|0
    0|0
    • neden ikincisi acaba kısaca açıklayabilir misin. Yani 1. model kızdaki sorun ne gercekten merak ediyorum. Şimdi bi kız gelse sana deseki seni begendim senden hoşlandım tanışmak istiyorum. Ama kız düzgün nasıl konuşmasını giymesini oturmasını kalkmasını biliyo. güzel zeki. Neden böyle biri degilde digeri, naz yapan? açıklayabilir misin ?

• Birinci tip kız güzeldir. Boşuna kasmaz, rahattır. Adamın dibidir. Candır vs.

(bkz : Melow) Yeni tanıştık sayılır ama epey sevdim kendisini.

İkinci tip kız uğraştırır, bunaltır. E bi' yerden sonra "bununla mı uğraşacağız abi" dedirtir.

Rahat olman iyidir, muhabbetin falan da sarıyorsa on numarasın demektir.

0|0
    0|0
    • harika o zaman:D

• Eee tabii o kaçınılmaz ama zaten kime yakın davranıp davranmayacagımızda elimizde olan bir şey. Bir de ben türk erkeklerini yerden yere vurmayan kızlardanım aslında türk erkekleri bir çok milletin erkegine göre çok daha iyi. Ama tabii buda belli kesimdekileri kapsayan bi söylem.

• Mantığın güzel. Umarım böyle devam eder ve umarım küstürmeyiz seni kendimize. =)

• Ben birinciyi seçerdim. Öyle bir kızla süper arkadaşlıkta olur, sevgililikte olur. Eğlenceli olması lazım. Çok içine kapanık, nazlı kızlar bunaltıcı olabiliyor bir süre sonra.

0|0
    0|0
    • Bencede oyle zaten. Fazla nazlı kızlara sinir oluyorum.. Ben mesela ölçülüyümdür ama saçma naza gerek yok seviyosam söylerim ve yanlış olmadığını düşünüyorum tesekkurler:D

• Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Numara vermek falan değil de. Ben yavaş ilerlemesini istiyorum. Ne kadar geç başlarsa o kadar geç biter gibi geliyor bana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...