Geciktirici krem ya da sprey kullanan var mı aranızda?

ya nişanlımın erken boşalma problemi var ona sprey yada krem almayı düşünüyorum etkisi olurmu.alan kullanan etkisini gören varmı

Güncellemeler:
kullananlar markasını yazarmısınız birde ortalama fiyatları ne kadardır

0|0
4|27

En İyi Erkek Görüşü

• ewet kullandım ...

1|6
    0|1
    • etkisi varmı

• teşekür ederim düşüncen için belkide almam benim için problem yok diyorum dinlemiyor

• 2ay

Senin viga 45 lira olmuş

Erkekler Ne Diyor 26

• Dediğin şeyler geçici çözüm olur.Erken boşalma cinsel terapi ile tadavi edilebilir ancak.

0|1
    0|0
  • odanızın herhangi bi yerine nişanlının görebileceği şekilde duvara ajdar fotografı yapıstır ilaç felan almana gerek kalmaz

1|1
    0|1
  • Ben marka yada model önermekten çok bunu ona senin alman kısmı ile ilgilendim.. şu açıdan bakarsan bu nişanlın için moral bozucu olabilir.. yani sen bana yetmiyosun al bunu der gibi bişi anlaşılabilir. ha tabi aranızdaki ilişkiyi bilmiyorum belki bunu konuşmuşsunuzdur ve senin almana karar vermişsiniz falan.. ama böyle bişi yoksa bence almadan önce onunla konuş derim...

0|1
    0|0
    • konuştuk şakasına sprey alacam felan demiştim şimdi kendisi al diye tutturdu ben alamam falan dedim ama senin için gerekli al lütfen falan diyor birde erkekler kompleks yapar bu komplekste yapmıyor

• ya 1 saat onunla uğraşamam sıkılırım zaten almıycam o ayarlasın kendini dayansın biraz

• Eh keyif sizin zevk sizin hayat sizin :)

• Ben kullandim super birsey iki tarfta cok mutlu oluyor bunu gordum

0|2
    0|0
  • Canım muhakkak faydası var ama daha çok ereksiyon süresini uzatır onlar... Erken boşalmayı önleyen birşey yok maalesef o biraz bünyeyle ilgili...

Nişanlının böyle bir sorunu olması umarım evliliğinize zarar vermez...

0|1
    0|0
  • 1 şekilde kendisinin almasını sağla yada kondom sende alıyosan geciktiricili al. genede o ürünlerden pek medet umma. kremi sürdük 1 saat inmedi, yok öyle bi şey

0|0
    0|0
  • arkadaSlar bu bır saglık sorunudur ayıp ,saklı,gızlı bırsey degıldır dr ye gıdın.bende cok gec bosalıyorum yemın olsun 2 saatı buluyorum.korktum dr ye gıttım hıcbırseyın yok helal olsun yola devam dedı.

0|0
    0|0
    • ne sağlık sorunu ben dahada uzun sürsün diye kullandım hiçte sorunum yoktu

• tavsiye etmem çünkü penisteki hassasiyeti azaltarak yapıyor geciktirme işlemini ve kimyasal içeriyor bunu yapacağınıza nişanlınızla doktora gitmeyi deneyin

0|0
    0|1
  • Biara bendede vardı o sorun ama tekniği kapınca olay düzeliyor.Artık istediğim kadar dayanabiliyorum.Hele prezervatifle saatlerce boşalmayabiliyorum.

0|0
    0|0
  • kesinlikle tavsiye etmem, sağlık açısından sakıncalı ürünler. erken boşalma hastalık değil psikolojik bir durumdur.

0|0
    0|0
  • bence sakın alma öyle bişey onları alarak nişanlının gururunu da ayağının altına almışolursun benden sölemesi

0|0
    0|1
  • al al işe yarar

0|1
    0|0
  • Sprey öneririm ama zevk almıyosun kolay kolay

0|1
    0|0
  • evet kullanın bence güzel bişey :)

0|1
    0|0
  • Doğalı var ;) taktik verebilirim ama partnerini denemek lazım

0|0
    0|0
  • keşke öyle demeseydin.

0|0
    0|0
    • neden valla hiç sorun etmiyor gayet rahat hatta benden bile

• ne yapsın zeytin yağı gibi üste çıkıyor.

sevişiyorsun tam ilişkiye gireceğiniz an boşalıyor daha girmeden o zaman senin halin nice olur.?

kendi kendini boşaltmaya devammı edeceksin doktora götür senin sorunu var de eğer kabullenmesse vay haline

• hayır kabulleniyor erken boşaldığını ama rahatsız değil valla bende buna şaşırıyorum zaten erkekler kompleks yapar genelde bunda böyle bişiy yok

• Hiç gerek yok,prezarvatif kullansın..

0|0
    0|0
  • bence sen alma büyük Sorun Yaşarsınız Bırak Zamanla Geç Boşalmaya Başlıcaktır Saten:)

0|0
    0|0
  • Bence sen alma kizabilir kiz basina naptin nerden aldin vs

0|0
    0|0
  • ben kullandım iyi oluyor 2 saat kesintisiz maç keyfi :)

0|0
    0|0
  • Ben varım.Etkili oluyor kesinlikle ama bazılarından yan etkileri ve derin zararları olduğunu dydum.

0|0
    0|0
    • ne gibi yan etkisi oluyor mesela

• Bilmiyorum.Yan etkisi çok dediler ama ne yan etkisi veya zararı var bilmem.Merak da etmem çünkü ben memnun kalıyorum.Her zaman da kullanmam zaten.Bence sen geciktiricili kondom al.

• evet bende erken boşalma sorunu var ve çok sıkıntılı bir durum bugüne kadar çok ürün kullandım size sadece 1 ürün tavsiye edebilirim aurex geciktirici krem spreye göre çok etkili performansı en az 5 katına çıkartıyor.

0|1
    0|0
    • fiyatı 29 tl civarında aurex geciktirici kremin

• hiç kullanmadım kullanmayada gerek bende'de geç boşalma sorunu var ciddiyim altımda sıkılıp yeter diyen çok kız oldu :/

0|0
    0|0
  • Afrodizyak etkisi ve geciktirici bi arada olandan alırsan memnun kalırsın

0|1
    0|0
  • Verdigine pişman olursun dayanamassın o kadar

0|0
    0|0
  • onu verince tepki alırsan?

0|0
    0|0
    • kendisi al diyor şakasına söyledim alıyım sana diye şimdi elinden kurtulamıyorum illa al diyor

• sen utanmayacakmısın

• ben utanmam neden utanıyımki

Kızlar Ne Diyor 4

• 6 ay sonra düzenli cinsel yaşamla yoluna girer bence gerek yok

1|1
    0|0
    • bence gırmez

• bu cok dogru bır tespit katılıyorum

• hahaha çok güldüm ya birde sapığımız varmış burda kızları rahatsız etmeyelim lütfen

• Ben yapay urunler pek kullanma taraftari degilim bence masturbasyonda erken bosalmayi engellesin boylesi daha dogal olur diye dusunuyorum:)

0|0
    0|0
  • bnce alma nsl vercen cocun eline onu küfür eder gibi :)

0|2
    0|1
    • kendisi al dedi birgün şakasına sana geciktirici sprey alıyım bari dedim o gün bu gündür al diye tutturdu hiç alınmıyor valla

• Bana sevgilim bunu verse gururuma yediremezdim.

• bna verse kafasnda kırardı ztn memnun edemiosam gt baskasyla yap beyfndi die postalrdım

• evet biz çok kullandık bu tür ürünler eşimde çok ciddi sorun var en sonunda aurex geciktirici krem diye bir ürün kullandık çok memnunuz 20-25 dakika sürüyor ilk seferde tavsiye ederim eczanelerde veya web sitelerinden alabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...