Kapat

Annem biseksüel olduğumu öğrendi !!! Soru detayda?

Anneme biseksüel olduğumu arkadaşım söyledi benim isteğimle. Annem normal karşılamış ama arkadaşıma söyle ona ortalığı ayağa da kaldırsa doktora götürücem. Sizce napmalıyım nasıl ikna ederim. Benim bir sevdiğim var ve ondan asla kopamam :(

1|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• doktora gidince ne olacağını zannediyorsun seni anında vazgeçireceklerini mi?
    kanındaki hormonlara bakarlar sadece (18 yaşından büyüksende hiç bir şekilde isteğin dışında ilaç veremezler) (18 den küçüksen küçüğüm diye yazma site adminleri banlar :D)

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 23

• ya bilemiyorum... hiç düşünmedim... ama güzel gamzelerin varmış.. güzelde bir kızsın Allah için... şanslı kız. hayırlısı olsun ne diyelim.

1|0
    0|0
  • memlekette zaten kız yok amk. yapmayın böyle şeyler asdasf
    üzülüyoz :'(

2|4
    0|1
  • Sen kendini bile bile yaktın

http://www.youtube.com/watch?v=QrzOFZCWfvk

1|3
    0|1
  • Biseksüel oldugunu daha önce burayada yazdın hatta bir konuya bana öyle bir kız hareket yapsa biseksüelim parçalarım demiştin çay bahçesinde oglanla kesişiyordun oda sendin sanırım neyse kısa özetimizi geçtikten sonra.
    doktor ne yapacak gelmişsin 20 yaşına seni vazmı geçirecek senin tercihin sonuçta,,, hemde sen bunu kendi içinde yaşıyorsun bir birlikteligin yok eminim öyle düşüncende yoktur ailenede söyle ben sadece böyle şeyleri seviyorum böyle ciddi bir düşüncem yok de ikna olur.

0|0
    0|0
  • http://youtu.be/cB-HejvVyHA
    gizli den sorsaydin iyiydi herkes gördü :)

1|0
    0|0
    • Allah'ın bildiğini kuldan saklamam.

• gamzeli ne demişler sırrını söyleme dostuna dostunun dostu var söyler dostuna. neyse işte.. o arkadaşının elinde senin bir olduğunu ispatlıyacak herhangi bir resim vs yoksa umursama.. beni cekemiyor der ve isin icinden çıkarsın. hepsi bu.

0|0
    0|0
  • Bisexullik bir kadin icin extra bir donanimdir bunu anlatmaya calisin anlatamazsanizz benmlee knusturn

0|0
    0|0
  • lezbiyen kızlar sürekli çoğalıyor yakında evli kimse kalmıcak evlilik hayatıda evli insanda kalmicak bu gidişle.

0|0
    0|0
  • Öncelikle tebrik ederim, yerinde bi' karar olmuş. Zaten #yakışıklı kızmışsın vesselam :) Annen de bi'çok yurdum annesinden daha iyi tepki vermiş bu durumuna karşı. Zaman diyorum sadece zamanla kabullenmesini bekleyeceksin..

0|0
    0|0
  • Doktor ne yapacak ki. bence zamanla alisir Herkes

0|0
    0|0
  • Sevdiğin kadın mı?

0|0
    0|0
    • Evet.

• anladım saygı duymak lazım ama neden biliyor musun biseksüel ya da insanlar eşçinsel oluya GDO lu ürünler yüzünden bak seni suçlamıyorum hatta üzüldüm ya güzel kız bu halde hatta benim sevgilim olsan ben bir seksüelim desen kabul edeirm acı ama bak bu konudaki ayet bu seni suçlamıyorum ama dünya tehlike altın da "O, dönüp gidince veya iş başına geçince, Allah’ın emrine karşı gelmek ve hevasına uymakla ülkede fesat çıkarmaya, harsı (ekonomiyi, kültürü, nimeti) ve nesli mahvetmeye çalışır. Allah ise fesadı bozgunculuğu sevmez." (Bakara 205)

"O, dönüp gidince veya iş başına geçince, Allah’ın emrine karşı gelmek ve hevasına uymakla ülkede fesat çıkarmaya, harsı (ekonomiyi, kültürü, nimeti) ve nesli mahvetmeye çalışır. Allah ise fesadı bozgunculuğu sevmez." (Bakara 205)

• SENİ SUÇLAMIYORUM ASLA

• sevdiğim var derken kız mı erkek mi :S

0|0
    1|0
  • git bakalım

0|0
    0|0
  • AllH belani versn

0|0
    0|0
  • zamanla geçer

1|0
    0|0
  • senin gibi güzel kıza yakışıyormu :D

0|0
    0|0
  • Zamanla seni kabullenecektir. Zamana bırak

0|0
    0|0
  • annene çaktırmayacaksın sevgilin olduğunu

0|0
    0|0
  • Konu dışında olacak ama, saygı duyuyorum seçimine, lakin; anne olmak istemez misin? günün birinde, o kızdan çocuğun olmayacağına göre ne yapacaksın?

0|0
    0|0
    • Fiziğimi bozmam ben evlat için

• ölünce bozulacak, onu napacaz peki, kaba bir tabir var bilirmisin bilmem ama, derler ki, "yarın ölüp toprak dolduracağına, ben dolduruyum da hora geçsin"derler a kuzum. .

• Sevdiğin kız mı?

0|0
    0|0
  • böyle güzel kızların nedne kızlara karşı birşeyler besledigini hala anlayamıyorum

0|0
    0|0
    • doguştan degil. sonradan oluyor. doguştanla ne alakası var? dogustan normal kız cocugusun sonradan nasıl yapıyorsun da oluyor anlamadım

• Bis degilde lezbiyensin olabilirmi aonucta biseksuel cok gizli birsey

0|0
    0|0
  • gizem ne yaptın sen. bu güzelikle bisex olma. boşuna mı takip ediyordum seni yani şimdi ben :(

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Cehalet...

0|0
    1|0
  • kız sen nasıl biseksüelsin çok şaşırdım :D

0|0
    1|0
  • Bunu babana söylediğini düşün, hemen doktora gitme isteği sende de uyanacaktır..

0|1
    0|0
    • bir baba için daha iyi değil mi kızının erkeklere karşı pek bişey hissetmemesi

• E kendin istemişsin biz napalım hem normal karşıladı diyosun

0|0
    0|0
    • Normal karşıladı ama doktora götürmekte istiyo nasıl ikna edebilirim diyorum

• Doktora gidin daha iyi doktor annene bunun normal bişey olduğu anlatır rahatlatır o da kabul eder bunu yani doktora gitmeniz daha iyi olur bence.

• Tamam teşekkür ederim

• annen çok iyi karşılamış vay

0|0
    0|0
    • Annem çok anlayışlıdır kızmayıp doğal demiş ama buna rağmen doktor diyo :/

• yoo ne alaka

• Mesaj atabilirmisin bana

Yükleniyor...