Hoşlandığınız kız lezbiyen olsa ne yaparsınız?

Benim hoşlandığım kız sanırım lezbiyen. Aynı onlar gibi konuşuyor, onlar gibi giyinip, makyaj yapıyor. Resimlerde onlar gibi garip garip pozlar verip imalı imalı hareketlerde bulunuyor.

O da yetmezmiş gibi kız arkadaşlarına poponu yemek istiyorum, bilmem nereni öperim, aşkım, yavrum, sevgilim gibi laflar ediyor. Bir tane kız kankası var sürekli beraber takılıp el ele kol kola geziyolar. Ben dahil erkeklere kardeşi gibi davranıyor, yıllardır samimi oldukları çocuk var onla bile aralarında birşey yok, kardeş gibiler :S...

Biliyorum tüm bunlar onun lezbiyen olduğunu ıspatlamaz ama benimde şüphelerim büyük. Eğer sevgidiniz kız lezbiyen olsa onunla birlikte olur muydunuz?

Güncellemeler:
tepkiniz ne olurdu?
özellikle erkekler?

1|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• soruyu yanlış sormuşsun: sevdiğin kız lezbiyense senle beraber olur mu?!

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Birlikde olur muydunuz mu? :D O da birlikde olacak mı? :D

Eskiden okulda arkadaşımın hoşlandığı çocuk gay çıkmışdı, o aklıma geldi :))

0|0
    0|0
  • sen ne yaparsan yap o lezbiyense sende diğer erkek kardeşlerinden biri olursun..

1|1
    0|0
    • Ne zamana kadar lez olcak bu kız? Şimdi genç güzel:) 10 yıl sonra ne olcak. Bence heves işi bu hevesini aldığı zaman U dönüşü yapıyorlar

• aynen öyle zaten hiç pas vermiyor bana da diger erkeklere de :( bi kere annesiyle konusmustum kızı için diger kızlardan cok farklı dıyodu kesın lezız bu :(

• ha ha güzel cevap kardeş kardeş geçinip gidersiniz... :)

• Hahahha, eğer ben bir kızdan hoşlanıyorsam ben de lezbiyenim demektir, yani ortada bir problem yok :)

Ama biseksuel olabilir, şansını denemelisin..

0|0
    0|0
  • kızda genel olarak bir bozukluk olduğu için seninle de birlikte olabilir bence umut fakirin ekmeğidir kardeş :)

1|0
    0|0
  • o lezbiyense sninle birlikte olmaz ki ztn, bisüksüelse belki..

0|0
    0|0
  • kız lezbiyense zaten seninle olmaz..

sen arayı sıkı tut yinede belki değildir =)

0|0
    0|0
  • Biseksuel demek istedin sanirim. Ki gayet dogal birsey bu.

0|0
    0|2
  • erkekse yanı dıye algılıyorum,sanırım terk -i diyar ederdım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hani güzelse ben ona bi format çekerim, fabrika ayarlarına geri döndürürüm de ne gereği var? Uğraşılmaz ya. Bir kere sapmış yoldan. Onu düzeltmek için çok çaba gerekir falan. "illede o olsun" diye tutturmamak lazım. Daha güzeli, daha şahanesi var nasılsa...

0|0
    1|0
    • yoo aslında guzel de degıl cırpı bacaklının tekı ama gonul bu otada konuyo leze de :D

• Git konuş ya, erkek değil misin (böyle diyim de gaza gel.) Lez ise lez... Güzel kız mı yok. Merak etme o gönül başkasına da alışır..

• Şimdi lezbiyense zaten bana aşık olmaz. Çünkü lezbiyenler erkeklere ilgi duymaz, en fazla yakın bir arkadaşı olursun. Ama sana öğretecek çok şeyi olur, kızlar hakkında tüyolar vrebilir, ne güzel. Eğer seni seviyorsa ama kızlarada ilgisi varsa biseksüel olabilir, birşey olmaz ne farkeder seni sevdikten sonra; tabi beni ayşe ile aldatıyormusun sorusunu düşünmeyeceksen :D

onun dışında kızlar normalde de birbirleriyle ele ele gezer, rahat olur, poposunu yerin falan diyebilir; normal hareketler bunlar.

Ha diyelim ki gerçekten sevgilimin böyle farklı eğilimler var ne yaparım: Lez ise yapacak birşey yok, onun seçimi, kanki olur, kızlar konusunda öğrenebildiğim kadarını öğrenmeye çalışırım ondan. Biseksüelse beni seviyorsa fark etmez gerisi :D

2|0
    0|0
    • beni ayşeyle aldatıyor musun? sandalyeden dustum gülmekten :D

• Kayısı dururken salatalığı ne yapsın kızda haklı derdim :Pp

0|0
    0|0
  • bir kız arakdaşına daha bulmasını ister grup yapmayı teklif ederim...

0|0
    0|0
  • Grup yap geç :D D:

0|0
    0|0
  • bak arkadaş eğer lezbiyense açıklamalarına göre öyle;sende onun kardeşleri arasına katılırsın...:)

0|0
    0|0
  • Lezbiyense belki bisexüel dir. Ve beraber güzel şeyler yaparsınız ama sadece lezbiyen ve erkeklere karşı birşey hissetmiyorsa boşa kürek sallama derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...