Namus erkekler için ne kadar önemli ?

erkekler namus sizin için ne kadar önemli zar demiyorum dikkatinizi çektiyse ''bekaret'' yani her türlü iğrençliği yaptıktan sonra zarını diktirip bakireyim diyen veya her türlü ilişkiye girdikten sonra ve her tür insanla çıktıntan sonra bakireyim diyenler değil.Güzel, hayatında hiç birisini sevmemiş cinsel anlamda saf bakire bir kızmı yoksa bakire olmayan sizi memnun etmeye çalışan ve düzenli cinsel ilişkiye girdiğiniz bir sevgiliyle mi evlenirsiniz ? yani kısacası sizin için cinsel saflık ne kadar önemli.

Güncellemeler:
veya hayatında hiç kimseyle çıkmamış öyle bir gereksinim hissetmemiş cinsel anlamda saf güzel bir kızmı ?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlissin.

Namus kafada baslar,kafada biter.

Hersey kalbin icinde olandir gerisi detaydir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Ben de hiçkimseyle çıkmadım ve bakirim. Tabi ki kendim gibi birini isterim yani hayatında hiç kimseyle çıkmamış tüm bedeniyle bakire ve aynı zamanda karakteri karakterime uygun bir güzel isterim!

0|1
    0|0
  • mrk etme evlenmemiş her erkek saf görmemiş yaşamamış kız ister .. ama hep hz. ömer in sözü aklıma gelir... EL DEĞMEMİŞ BİR KADIN İSTİYORSAN! EL DEĞMEMİŞ BİR ERKEK OLACAKSIN...ra.güzel demiş

2|1
    0|0
  • Eğer bir kızın bekaretini ben bozarsam onunla evlenirim... Ancak şahsen birlikte olmadığım, nasıl seviştiğini bilmediğim bir kadınla evlenmem...

Sırf bakire diye evlenilmez ki bir insanla...

Benden önce yüzlerce kişiyle bile yatmış olsa önemli olan benimle yaşadıklarıdır... Kimsenin geçmişini de sorgulamam ayrıca...

0|0
    0|2
  • Özü neyse sözü de o olsun..Bedeni bakire ruhu o... olduktan sonra bize ters hacı..Bedeni bozuğa orspu diyoz..Ruhu bozuk olan da benim gözümde ruhospu

0|0
    0|0
  • ben bi kere güvendikten sonra bakiremiş değilmiş umrumda olmaz böle şeyler güvenle alakalı...Kapıyı sen açarsın ama içeriye hırsız girebilir çünkü karın kapıyı kapatmayı unutmştr

0|0
    0|0
  • namus bacak arasında aranmaz

kocama bile vermicem edalarıyla gezen tıpa acılınca hunharca veren mahalle esnafını sevindiren yok mu

bakirelerden hoşlanmıyorum bir de sonra dan esnek çıkan türleri var

kapak açmak zor zanaat uzak olsun

0|0
    0|0
  • namus benim için 1. sırada en önemli şeydir

0|1
    0|0
  • ''Güzel, hayatında hiç birisini sevmemiş cinsel anlamda saf bakire bir kız'' kız benim için ön plandadır.Hem gidicek başkasıyla yapacak sonra kızlık zarını dıktırıcek namusluyum diye karşıma geçicek .. Direk boşarım..Namussuzluğa tahammülüm yoktur.

0|0
    0|0
  • Kiz temiz saf ve bakire olacak kafasini böyle seylere yormicak ben ona zamanla aski da sevgiyide ögretirim...sonrada evlenirim

0|0
    0|0
  • Ben,benimle birlikteykenki sadakatine bakarım.Erkek geçmişte yapmışsa; kadınada haktır.Yani yapan erkek aramamalı..

0|0
    0|0
  • çok önemlidir.

0|0
    0|0
  • ben cok mu "temiz"im de karşıda taraftan farklı bişey bekliyim yanlış...

0|1
    0|1
  • ak süt kadar önemlidir.

beyaz gelinliği giyecek kadar temiz ve asil olması gerekir bana göre

0|0
    0|0
  • erkek kadar kız için de önemli

0|0
    0|0
  • kalbi temiz olsun yeter,namus bel altında değil kafadadır benim düşüncemde

0|0
    0|0
  • çok önemli benim için

0|0
    0|0
  • İlişkilerde ve evlilikte "Ten Uyumu" diye bir olay söz konusu olduğu için sevgili konumunda da bir şeyler yaşamak lazım diye düşünüyorum.

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 1

• beni sevsin memnun etsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...