• Sor
  • Bence

İç çamaşırı üzerinden kızlık zarı bozulur mu?

Bozulması için içine bir cisim girmesi gerekiyor ama iç çamaşırı üzerinden de bastırarak oynayarak bozulabilir mi?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 12

• Bozulmaz..

• haydar dümen soruları gelmeye başladı iç çamaşırında çelik yelek malzemesi var mıydı ?bomba imha ekiplerinin kıyafetlerini giyip öyle sevişin sıkıntı olmaz.ya da erkek arkadasın prezervatif taksın .

• klasik oldu bu artık ya..:)) bide şu vardı.. pantalon üzerinden ilişkiye girdik.. acaba hamilemiyim:)) hahaha:))

• İç çamaşırının üzerinden derken çıkarıp üstünde sevişirsen bozulur.

• bu soru bence bir fenomendir ve paradokstur:D

• birleşmeyle bile zor bozuluyorken o şekilde çok zor

• bizim haydarın müşterileri burayada gelmiş..bırakın böyle saçma soruları,geçen bir kızın dediği gibi rüyamda ilişkiye gidim acaba kızlık zarım bozulmuşmudur diyor...bak güzelim elinin altında net var araştıramadın mı da soruyorsun...

• bazılarının makkapla bile bozulmadığı söylenmekte

• Kızlık zarının yapısına bağlı.Kimisi yere ters bir şekilde düştüğünde bile kızlık zarı bozulabiliyor.

• hadi yaaa :S

• Aynen öyle bacım.Çeşit çeşit kızlık zarı var.Doğum yaparken bakire olan hanımlar mevcut.O yüzden tedbirli olmakta yarar var.

• saol kardeş

• sanmıyorum.sonuçta 1-2 cm daha içerde.

• içine girip zorlaması lazım. bozulmaz.

• ben daha öyle birşey duymadım...

Kızlar Ne Diyor 4

• eğer iç çamaşırını rulo yapar içine sokarsan bir ihtimal :) şaka mı bu konu ?

• bunu başarabileni gerdek sınavından muaf tutuyorlarmış. valla bak!?!

• hayır bozulmaz hiç birsekilde. sadece birleşme sonucu bozulur.iç camasırı üzerindende bozulmaz

• bu ne cahilliktir yahu aç kitap oku araştır haydar abiye yaz bu ne arkadaş yaaa. lütfen 21. yüzyıldayız. göbekten deneseydin bir de, innasabirin :)

Yükleniyor...