• Sor
  • Bence

İç çamaşırı üzerinden kızlık zarı bozulur mu?

Bozulması için içine bir cisim girmesi gerekiyor ama iç çamaşırı üzerinden de bastırarak oynayarak bozulabilir mi?

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 13

• Bozulmaz..

• haydar dümen soruları gelmeye başladı iç çamaşırında çelik yelek malzemesi var mıydı ?

bomba imha ekiplerinin kıyafetlerini giyip öyle sevişin sıkıntı olmaz.

ya da erkek arkadasın prezervatif taksın .

• klasik oldu bu artık ya..:)) bide şu vardı.. pantalon üzerinden ilişkiye girdik.. acaba hamilemiyim:)) hahaha:))

• İç çamaşırının üzerinden derken çıkarıp üstünde sevişirsen bozulur.

• bu soru bence bir fenomendir ve paradokstur:D

• birleşmeyle bile zor bozuluyorken o şekilde çok zor

• bizim haydarın müşterileri burayada gelmiş..bırakın böyle saçma soruları,geçen bir kızın dediği gibi rüyamda ilişkiye gidim acaba kızlık zarım bozulmuşmudur diyor...bak güzelim elinin altında net var araştıramadın mı da soruyorsun...

• bazılarının makkapla bile bozulmadığı söylenmekte

• Kızlık zarının yapısına bağlı.Kimisi yere ters bir şekilde düştüğünde bile kızlık zarı bozulabiliyor.

• hadi yaaa :S

• Aynen öyle bacım.Çeşit çeşit kızlık zarı var.Doğum yaparken bakire olan hanımlar mevcut.O yüzden tedbirli olmakta yarar var.

• saol kardeş

• sanmıyorum.

sonuçta 1-2 cm daha içerde.

• içine girip zorlaması lazım. bozulmaz.

• ben daha öyle birşey duymadım...

Kızlar Ne Diyor 4

• eğer iç çamaşırını rulo yapar içine sokarsan bir ihtimal :) şaka mı bu konu ?

• bunu başarabileni gerdek sınavından muaf tutuyorlarmış. valla bak!?!

• hayır bozulmaz hiç birsekilde. sadece birleşme sonucu bozulur.iç camasırı üzerindende bozulmaz

• bu ne cahilliktir yahu aç kitap oku araştır haydar abiye yaz bu ne arkadaş yaaa. lütfen 21. yüzyıldayız. göbekten deneseydin bir de, innasabirin :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Yükleniyor...