Kızlar bende mi sorun var?

cinsel ilişki sırasında hepinizde titreme boşalma gibi şeyler oluyo mu?ben her fırsatta sevgilimle birlikte oluyorum onu istiyorum içim bi hoş oluyo ama kendimden geçme falan gibi şeyler yok

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kişiden kişiye değişen bir durumdur, çok etkilendiğin onunla olmayı arzuladığın bir kişi ile ten uyuşukluğu dediğimiz durumda olumlu bir şekilde cevap veriyorsa, titreyebilir insan hani '' dizlerimin bağı çözüldü derler'' kendin'den geçme olayı birazda fantaziseldir genelde boşalma anlarında yapılan tipik bağırma saçma sorular sorma bu partnerini motive eder ve daha verimli bir boşalma gerçekleştirmiş olur. Dediğim gibi herkesin farklı sevişme tarzı ve sevişme esnasında kendi dünyasında yaşadığı bir takım tepkiler olabiliyor, arkasına yaslanıp yada tavana bakıp sanki çamaşır makinası gibi hissiyatsız bir ilişki gerçekleştirenler'de var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sevişme süren kısa ya da başka bir sorun var sanırım?

0|0
    0|0
  • Evet sende sorun var.

0|0
    0|0
  • bayanlarda orgazm sırasında aşırı derece sıvı gelir içten bayanlar bunu idrar sanar ve ilişkiyi yarıda keser wc'ye gider geldiğinde tekrar ilişkiye en baştan başlamış gibi devam ederler orgazm merdivenlerini tekrar adım adım cıkmaları gerekir...yapmayın derim deneyin zevki sonuna kadar hissedeceksiniz

0|0
    0|0
  • Kendinden geçmen zor bir ihtimal... Ama çok zevk alman ve orgazma ulaşman illaki titreme veya boşalmanı gerektirmez...

Bazı kadınlar orgazm sırasında erkek gibi vajinadan sıvı çıkmasını bekliyorlar, çıkmayınca orgazm olmadığını sanıyorlar...

Her kadında bu durum gerçekleşmeyebilir.. Bu çok normal...

0|0
    0|0
  • kafanda bişeyler var demekki. kendini şartlandırıorsun rahat olmalısın bence. kafan rahat olursa emin ol istedigin noktaya gelirsin

0|0
    0|0
  • sorun var yada uzernde psıkoljojık baskıdan dolayı bosalamıosn yaptgnn yasak oldgnu gunah falan oldgunu dusunuyormusun? evet ıse bosver zaten yanıcaz zaten yanıcaz hayır ıse bı jınekologa gorunmelısın

0|0
    0|0
  • sanırım çok hızlı yapıyorsunuz ayrıca sevgilin seni tahrik edemiyor olabilir ön sevişmeyi uzun tutmanı tavsiye ederim ve direk konuya girmeyin fantazilere açık olun...

0|0
    0|0
  • orgazmın şiddetti kişiye göre ve sevişmeye göre değişir. ön sevişme süresini uzatmayı ve seni tahrik eden şeyleri dene.

0|0
    0|0
  • boşalma illa titremeyle olacak diye bir şart yok sen kendini rahatlamış hhissediyorsan bundan gayet iyi zevk alıyorsan yaptığını kendin beğeniyorsan partnerin beğeniyorsa sorun yok demektir kendini sıkmana gerek yok bence

0|0
    0|0
  • Kızım sen kendini kasma sadece zevk al, bırak erkek seni yönetsin. o zaman zevk alırsın işte.

0|0
    0|0
  • EN GÜZELİ SALACAKSIN KENDİNİ BAK ONDAN SONRA DALDAN DALA NASIL KONULUR GÖRECEKSİN :)))))

0|0
    0|0
  • Sende sıkıntı var ben diyim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Normal

0|0
    0|0
  • Tecrbm yok hiç

0|0
    0|0
  • Erkeklerdeki gibi bir şey bekleme hoş bir şey ama orgazm ne demek onu araştır bi. Ve ayrıca sevgilin seni düşünmeyip yalnızca kendini tatmin ediyor demek ki konuşmalısın onunla

0|0
    0|0
  • kafana birşeyler takıyor olabilirsin.Tam adapte olmuyor olabilirsin yada partnerin beceriksiz bende genelde bu 3ü oluyor ve bu nedenle bende senin gibi öyle titreyip kendimden geçemiyorum

0|0
    0|0
    • katılıyorum... kendinizden geçmek istiyorsanız tam olarak adapte olun veya karşı cinsinizi iyice azdırıp sizi daha çok arzulamasını sağlayın ki olaylar rayına otursun değil mi?

Yükleniyor...