Vajinusmus olabilir mi? (Gülmeyin)?

Sevgilimle oral takılıyoruz. Vajinasına falan ellediğimde daha parmaklarımı içine sokmadan acıyor falan dedi. Dıştan dokunsam yetiyor acıması için. Bu vajinusmus belirtisi olabilir mi yoksa vajinalar hep böyle sıkı mıdır?
Kusura bakmayın acemiyim

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• İyi ıslanmamış olabilir mi kaç yaşında

0|0
    0|0
    • 19 yaşında. 2 saat falan öpüşüyoruz ıslanıyo baya

• Kızlığı duruyor. Oral falan da yapıyodum 4 ay önce. Sıkıntı yok tertemizdi. Ama 4 aydır görüşmedik şimdi ne alemde bilmiyorum. İlişkiye girmek istiyor direkt. Önce bir mantar konusunu açmalıyım

• Önceden yapıp şimdi yapamıyorsan mantar benimde bir kaşıntı tuttu dudakları bile şişti eşime elletmiyordum değil oral yapsın. . doktor fitil ve krem verdi şu an iyiyim birşeyim yok

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Bunun birkaç nedeni olabilir? Birincisi psikolojik olarak kendisini çok rahatsız hissediyor bu nedenle de istemsiz olarak aşırı kasıyor olabilir. İkincisi vajinasında mantar ya da enfeksiyon oluşmuş ise dokunulduğunda gerçekten canı yanıyor olabilir. Bunlar vajinusmusa neden olabilir. Bence bir jinekoloğa muayene olup vajinal durumunun ne olduğunu öğrenmeli.

0|0
    0|0
    • Psikolojik olarak rahatsız olduğunu sanmıyorum öyle olsa gir içime demez heralde...
      İkinci dediğine katılıyorum bir göstertmek lazım. Zaten sivilce falan var diyodu geçenlerde.

• Acaba iltahaplanma, akıntı vs sağlık sorunu olabilirmi sana söylemediği?
    sürekli böyleyse doktora gidilmeli..

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum daha pek de şey yapmadık ama o kadar oral yaptım gayet temizdi.

• Hımm hadi bakalım hayırlısı ;)
      ama şu an sorunu çözmeye çalışın yoksa baksana ilişkiniz eziyete dönecek şimdiden :)

• Haklısın götürürüm doktora.

Yükleniyor...