Ben bir türlü hamile kalamadım?

Bir turlu hamile kalamadim neler yapabilirim
Not: hasta falan degilim jinekologa gittim sorun olmadigini soyledi
:((((((((

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Tatlım eğer sen doktora gittiysen ve rahim durumunda herhangi bir sorun yoksa eşinin de sperm ölçümü yaptırmasında fayda var. Büyük ihtimalle eşinden kaynaklanıyor olabilir. Bu durumda tüp bebek denemekten başka çareniz kalmaz. Bazen jinekologlar önemsemiyor ama rahim içerisindeki küçük polipler bile gebe kalmayı engelleyebiliyor. Tüplerde tıkanma falan varsa bu da etkiliyor.

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim

• Rica ederim. Bu durumu kafana takma, sende bir sorun olmadığı sürece hamile kalırsın mutlaka. Tüp bebek teknolojisi çok gelişti. Eşinin spermi sıfır olmadığı sürece ondan gebe kalman mümkün.

• Olur tabi olmazmı. uzun süre korunan kadınlar korunmayı bıraktıktan sonra bir süre hamile kalamıyorlar. Daha yeni bırakmışsın. Düzenli olarak ilişkiye girin. Ancak her gün değil. Eşinin spermleri biriksin ve olgunlaşsın. İki ya da üç günde bir ve sen sırtüstü yatar pozisyondayken ilişkiye girin. İçine en derindeyken boşalsın ve hemen ayağa kalkma 10 dakika kadar bacaklarını yastıkların üzerine koyarak dinlen.

Erkekler Ne Diyor 10

• Eşine spermiogram yapıldı mı?

0|0
    0|0
  • eşinin spermleri döllenmeyi gerçekleştiremiyor olabilir.

0|0
    0|0
  • eşin iyi tohum atamıyor demekki ilişkiye sırt üstü yat bacaklarını havaya kaldır öyle boşalsın kocan içine boşaldıktan sonra bir süre hareket etme bunu deene olmaSa özelden yaz

0|0
    0|0
  • bizde denedik olmuyor daha

0|0
    0|0
  • yumurtalama donemi iliski yaşayın içe akan spermler yumurtalarla bulussun gol olur

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun çocukla uğraşmak kolay mı zamanı gelince olur aceleye ne gerek var

0|0
    0|0
    • İstiyorum ufak bir ruzgar ya da almina dolassin evin icinde

• sitres sadece olur. zamanı gelince yetrli beslenin dogru zamanda yapaın tamma

0|0
    0|0
  • kocanda sorun var mı

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum

• nasıl sexı sevıyromu

• Sence

• partnerin yoksa kalamazsın

0|0
    0|0
    • Hahha komik

• şaka maka ama erkekinin spermleri ölü olabilir belki bozukluk vardır eğer idrarın 1 damlası spermle karışırsa hepsini öldürür

• Kaç defa boşalıyor içine?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Eşinde olabilir sorun, o gitt mi doktora?
    Korunmayı bırakalı ne kadar oldu?
    Burada sormak yerine doktora sormak daha iyi fikir

0|0
    0|0
    • Haklisin jinekologuma gitmeliyim

• Cok kafaya takarsan olmaz. Serbest birak kendini. Bir de dis gebelik olursun aman.

0|0
    0|0
  • Korunmayı bırakalı ne kadar oldu?

0|0
    0|0
    • 3 hafta

• Ciddiyim ya :(

• Korunmayı bıraktığın gün hamile kalacağını mı düşünüyordun?
      Ilk çocukta 1 yıla kadar normal olmaması, 1 yıl boyunca hamile kalmazsan tedaviye başlanır.
      Bu bilinçsizlikle nasıl anne olacaksan

• Herkes öyle hemen hamile kalamaz bazılarının ki 1 ay sürer bazılarının 1 yıl bu kadar kafana takma.

0|0
    0|0
  • Sorun sende değil o zaman..

0|0
    0|0
  • sorun sadece sende olmayabilir

0|0
    0|0
    • İkna edemedim onu

• 2 yillik

• yani aslnda normal bir zamn ama artık senn onu ikna etmen lazım başka türlü olması zor çnkü ben istyorum benm fikrme saygı duy lütfen falan dyebilrsin

Yükleniyor...