Nişanlımın penisi mi küçük yoksa benim zarım mı çok esnek?

Arkadaşalr sorum başlıktaki gibi. bugün ilişkiye girdik nişanlımla. herşeyi yaptık ben onun kucağında zıpladım o benim üstüme uzandı ayakta yaptık domaldım yaptık. ya aklınıza gelebilecek herşeyi yaptk ama kan gelmedi. Bu benim zarımın mı esnek olduğu anlamına geliyo yoksa nişanlımın penisinin mi küçük olduğu anlamına mı geliyo. ama benm bildiğim kadarıyla benden önce ilki olduğu kız var ondan kan falan gelmş yani. merak ettim acaba bilen var mı içinizde?

0|0
11|62

En İyi Erkek Görüşü

• Esneklik değil seninki derinlerde olabilir. Ben 3 senede bozamadim hatta, 17 cm olmasına rağmen hiç kan gelmedi. araştırdım rahim baya derinmis. Zaten o kadar bastırdım bir türlü dibini görememiştim.

1|0
    0|1
    • ama bastırdığında ben sanki dibine kadar gelmiş gibi hissettm.

• Hayır hayır hayır. Tevbe her an lazım. 1 günahı islersin ve tevbe edersin. Fakat yine isleyecegini biliyorsun, farketmez. Tevbe her daim lazım. O senin düşündüğün şeytanın kandirmasidir ve hadislerde geçer. Seytan kandirir, nasıl olsa yine yapacaksın tevbe etme Allah la alay mı ediyorsun diye vesvese verir. Hadislerde bu mesele anlatilip uyari yapılıyor şeytanı dinlemeyin diyor. Ama sen tabiki yapmamaya calisacaksin. Kendini saliverip nasılsa allah affeder diye çam devirirsen birgün küt diye gidebilirsin gumburtuye. Bir kere bir insan günah işlerken kalbi titremiyorsa Allaha saygısı yok demektir ki en kötü kalp bu insanın kalbidir.

• İki dk özelden çıkar mısın bir mesaj atıym sana

Erkekler Ne Diyor 61

• Esnek olma ihtimalin yüksek.

0|0
    0|0
  • zarın esnek senin
    penisi küçükmü?

1|1
    0|0
    • bilmiyorum ama bana yetrnce büyük geliyo. öyle 20 cm falan diyenlerinki kadar değildir ama yeterli boyutta gibi

• ADAM HAYDAR DÜMEN BEYLER ÜŞENMEDİM BÜTÜN YORUMLARI OKUDUM

• @PulpFiction1

İyi güldürdün Allahta seni güldürsün :)) üşenmedinmi ya. d

• bende kızlık zarın esnek, en derinede gitse zarın yırtılmamsı normal evli olup doğuma kadar yırtılmayanlar var
    bende yaşadım kız 3-4 defa yaptık br sey olmadı

0|0
    0|0
    • peki bu esnekliğin herhangi bir olumsuz etkisi var mı?

• orgazma ulaşmamda falan sıkıntı olmaz yani

• mesajla sorabilirmisin buradan herkes okuyor

• esnek arkadaşım.

0|0
    0|0
    • çok mu esnek olmş oluyo şimdi ve bu herhangi bir olmsuz bişey yaratır mı?

• çok güzel bir çiftsiniz, mutluluklar..

• Teşekkürler :)

• senin zarın esnek olabilir herkeste kan gelmiyor da şunu merak ettim daha önce bozduğu kişiyle neden evlenmemiş? bir erkek öylesine bir kızı bozduysa bu çok büyük bir günah.

0|0
    0|0
    • Aslında çok sevmiş evlenceklermiş ama kız o... çıkmış onunla birlkteyken başkasıyla falanda olmuş. hataa oldu diyim çnkü bende biliyorm

• sen o soruyu sordun ve olamadın sandım nedenlerini sorunca iki medeni insan gibi konuşuruz diye yaz demiştim sadece.

• Bian kendimden de tereddüt ettim çünkü. Artık o derece kafam karışık çnkü. ve mesaj attm

• Yeminle jinekolog bu siteye takılsa alanında 10 sene kafadan ilerler :D

1|1
    0|0
  • gel bide ben skm o zaman anlarız

2|0
    0|0
  • Esnek bile olsa o zar patlar güzelim onunkide küçük bile olsa yine patlar sen emiinmisin hayla bakire olduğuna.

0|0
    1|1
    • evet çnkü bir damla bile kan gelmedi

• Zar esnek olabileceği gibi Vajina duvarı içinde çok yukarıda da bulunabilir. Doktora görünmelisin.

0|0
    0|0
  • doktora gidin ögrenin burdan görmeden esnekmi degilmi yorum yapamam istanbuldaysan yardımcı olurum doktordan çekiniyorsan

0|0
    0|0
  • Nasıl yani ilk defa yapıyorsun üzerine zıplıyorsun domalıyorsun falan garip ne bu profluk ve canın yanmadımı

0|0
    0|0
    • o biliyo ne yapması geerektiğini sadece ona ayak uydurdum ben. Ve evet canım çok acıdı. ama kan gelmedi?

• Hayırlısı olsun bir sene daha bekliyebilirdiniz okadar beklediniz madem

• biliyorum ama işte. keşke falan demeye gerek yok olan olduyani

• bak bence ya derinlerde ya da daha önce kazayla bozulmuş olabilir bence bir doktora gözükmelisiniz :/

... Volkan19...

0|0
    0|0
  • esnektir yavrum yoksa bozulur ama kan görmeye çok meraklıysanın eliyle uğraşsın

0|0
    0|0
    • hayır kan görmeye meraklı olmak değil sadece neden öyle onu merk ettm. elle yapınca bozulur mu?

• şeyli kolundan kalın ve uzunsa haklısın bozulmaz elle de

• hee anladm tamam :D

• Direkten dönmüşsün bak senden önce yaptıgı kızdan kan gelmiş onla da nişanlıdır Allah bilir 2 çakınca ayrılmıştır senle başlamıştır. evlenmeden verme Boşver :D

0|0
    0|0
    • hayır o nişanlısı değildi. biz gerçekten nişanlıyız. sevgilimi nişanlı diye söylmedm yani.

• farkettim abi, sen bu işlerin adamısın, çözersin:))

• esnektir

0|0
    0|0
  • Sende zar yok

0|0
    0|0
    • Var mı öyle bir ihtimal?

• Canım acıdı

• O zaman baya esnek demekki senin zar aslına bir uzamana gözüksen daha iyi olmazmı?

• sizin düğün yatar.. benden söylemesi :D

0|0
    0|0
    • neden?

• Ama o ilk olduğunu biliyo emin yani onda sıkıntı yok asla başka bişey dşnmez :)

• insanoğlu ;)

• Esnek kizlik zarinin bozulabilmesi icin penisin kalin olmasi gerekir. Uzunlugu onemli degildir kalinligi onemlidir

0|0
    0|0
    • ne kadar kalın mesela

• Aslında çokta ince değil. yani bana kalın geliyo. Daha önce hiç görmedim başka birini belki ondan da olabilir ama en azından elimle tuttuğmda parmaklarm biirleşmiyo

• Tarifine gorede normal

• senin ruhun geniş esnek

0|0
    0|0
  • Esnek.

0|0
    0|0
  • Zarın esnektir kızlığı delemeyecek kadar küçük penis çok azdır..

0|0
    0|0
    • ya benm derdim onun kendini kötü hissetmemesi. Olay benim zarla ilgili dimi? Onunla ilgili bir sorun yok yani

• bilemiyorum penisini görecek halim yok 12-13 cm nin altında değilse sorun yok

• Kızmısın sen

0|0
    0|0
    • kız mısın derken?

• hayır Olay şöyle oldu anlatıyım. benden önceki herşeyini bilmek isbatedm kimi sevdi kimi sevmedi sadece birlikte oldu falan. Herşeyini bilip termetz bir şeklde bana gelmesini istedm. ve bir gün oturduk konuştk eski kız arkadaşlarından flan bahsetti. ilk ilişkisini 17 yaşlarında yaşadığını falan söyledi şu an 25 yaşnda. ve ben sordum merak etmiştm konuyla iligli bişey bilmiyordm çnkü. ilişkide sokunca direk kan geliyo mu diye o kızda noldu diye. Oda o şeklde söyledi ve konuyuda kapattıık bir daha konşmadk. aslada konşmucz zaten. yani benm anlamadığm aynı erkek farklı bir kızda sorun yaşamıyo bu konuda ama bnde böyle oluyo

• Bilemiyorum bide elini sokmayı dene

• eğer onunki küçük değilse geriye tek seçenek kalıyor o zaman seninki büyük :)

0|0
    0|0
  • kızlık zarın esnek olabilir.

0|0
    0|0
  • Senin Zar Esnek Canım ;)

0|0
    0|0
  • Zarın esnek

0|0
    0|0
  • Çok çok kötü bir troll çalışması.

0|0
    0|0
  • Bakmadan anlanmaz. ...

0|0
    0|0
    • nasıl bakmak

• Evet doktorada güvenemiyorum ki. Çok sağlam biri lazım. Tanıdık jinekologta yok

• O zaman bu pismanligi yasayacaksin

• bamyadır bamya

0|0
    0|0
  • Terketcek seni

0|0
    0|0
    • o ilk olduğunu biliyo emin buna sen rahat ol

• Banane ne la mnyk ne rahat olcam soru sormussun cewap verdik cok pipimizde nisanlin onu burada kucuk dusurdugunu gorse keske

• Onu burada küçük düşürmüyürom ben

• Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 11

• Bence bir pozisyon eksik yaptınız ondan nasıl anlattın la öyle özelini niye yazıyorsun burayaa aa şapşik

2|4
    0|0
    • Neyi eksik yaptık :D Bunları yazmamın sebebi de merak ettm sorun bnle illigli mi değil mi diye iyice açıklıyım istedm

• Bosverrr

• Kızlık zarının çok geride olması durumu var he bir de senin kız olmama durumun var ;)) nisanlinin ki minik olabilir de herşey yani ;))

0|1
    0|0
    • ben daha önce hiç bir ilişki yaşamadım yaşamış olsam sorumun cevabını bilirm buraya sormam. Nişanlımınki mi çok kçk acaba dicem ama onunkide büyük gözüküyo en azndan kaln

• ;)), peki ölçsun sonrada araştırın çok mu küçük ;) illa bilmek istiyorsan Dr a gidebilirsin

• Zarın boyla alakası yok kalınlıkla alakalı bir durum

0|0
    0|0
  • Yalan fakesin ya da cok aZginsin ilk kez iliskiye giriyorsun ve ziblayip hopladin helal

0|0
    0|0
  • seninki esnektir doktora git onlar anlıyor ama maşallahh senin yapmadığın şey kalmamışş biz gerdek gecesi çok utangaçtık sen her pozisyonu denemişsin tebrikler :)

0|0
    0|0
    • bu rahatlk nerden geldi bende bilmiyorm normalde yüzüne bile bkmaya utanan biriym bn

• İnşallah öyle olur :)

• İns;)

• Esnektir, geridedir. Bu kadar takılacak bir mevzu değildir, zevk almaya bakın

0|0
    0|0
    • öyle yapıyoruz zaten sadece ben merk ettm

• Zarin esnekti de cocuk daha once kiz mi bozmus oha. Peki canin acimadi mi

0|0
    0|0
    • acıdı en başta çok acıdı sonra hafif hafif acıdı

• Acıda mı olmadı?

0|0
    0|0
    • Oldu acı ilk girerken baya oldu sonra hafif hafif oldu

• Ama gerçekten ilkti. ön sevişme uzundu. o yüzden yeternce hazırlanmş olabilir mi? kayganlık falan yani

• ilktir tabi buna değil sözüm. hazırlıkla da alakası yok orası daracık bir yer sonuçta. acı olmaması ve pozisyonlara devam edilmesine hayret ettim.

• Oturup bir de önceki olduğu kızdan kan gelmesini mi konuştunuz yanii? Valla değişik bir durum

0|1
    1|0
    • Of anlamak istemiyosun ki sen sadece dalga geçmek amacın ya.

• Ya ne anlamıyorsun kızım dalga geçmiyorum. Aç interneti araştır, zarı geniş kadınların doğum yaparken patlayabiliyor.

• zarın mı patlak senin veya çok mu esnek?

0|0
    1|0
    • patlak olma ihtimali yok. ilk defa bugün onunla yaşadım çnkü ama esnek mi bende onu soruyorum işte

• Çok cahilsin keske ölsen.. O nısanlım dedgn cockta 2gunluk tanıstgn cocktr. emınım erkek gormems gbi saldrmssnn amk:D

1|4
    1|2
    • Helal kız sana tuttum senı

• hayır lütfen saçma yorumlar yapmayın soruma cevp verin yeter. 5 sene çıktık. şimdi 22 yaşndaym bu yaz nişanlandık seneyede evlenmeyi planlıyoruz allh nasip edrse. gerçekten 2-3 gnlük tanıdığım biri değil.

Yükleniyor...