Erkeklerin bir ilişkiden beklentileri nelerdir?

erkekler ilişkiden illa ki cinsellik beklemek zorundalar mı? verilen güven birlikte geçirilen zamanlar hayaller sevgi aşk yetmez mi cinsellik şart mı? özellikle de bir erkek kız arkadaşının cinselliğe yanaşmayacağını biliyorsa bu onu kızdan soğutur mu?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bakire olan her kadın bunu söyler. Bekaretini kaybettikten sonra adam yanaşmıyorsa, bu sefer bana aşık değil mi sorusunu sorar.

Genel olarak, kadınlar komik işte.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• karşı cins denince olay iki bacak arası değildir bana göre saygı sevgi sadakat bunlar olmalı ilişkide

0|0
    0|0
  • Mümkünse yarı yolda bırakmasın aa bak eski sevgilim geldi aklıma ne diyeceğim hal öyle olunca otostopçu kızlardan farkınız kalmıyor ciddiyim onlarda yarı yolda inerler genelde işi bittikten sonra..

0|0
    0|0
  • Dediklerin yeterde artar bile. Onun sadece gözlerine bakmam aşkım deyip sarılmam bile paha biçilemez.

1|0
    0|0
  • Cinsellik her erkeğin beklentisidir bence. Eğer ağacı sulayıp sulayıp, meyvesini almayacaksan o ağacı kesersin boşu boşuna bakmazsın

0|0
    0|0
  • Bir erkek kız arkadaşının cinselliğe yanaşmayacağını biliyorsa,zaten yavaş yavaş kızdan uzaklaşır. Bencilliği daha ağır basar:)

0|0
    0|0
  • cinsellik olmadan bi ilişki yürümez tam anlamıyla olmasa bile yüzeysel olmalıdır benim fikrim bu.

0|0
    0|0
  • gecirilen zaman hayaller ve cinsellik bunlar birbirini tamamlayan şeyler biri olmazsa yürümez. bu benim görüsüm tabi.

0|0
    0|0
  • sadakat güven ve gerçeklik...

0|0
    0|0
  • cinsellik sağlıklı bir ilişkinin bir parçasıdır. soğuyabilir.

0|0
    0|0
  • cinsellik doğal olan ve insanın fıtratında olan birşeydir

0|0
    0|0
  • soğutmaz ama cinsel ihtiyacımı başka kızlarala giderirsem ayrılırsa kserim valla :D

0|0
    0|0
  • bana şart değil...beni soğutmaz... hatta saygı duyarım. ben bir ilişkide cinseeliğe önem vermem çünkü cinsellik ilişkiyi laşkalaştırıyo, yani manevi doygunlğu baltalıyo..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kalan her turlu kalir gidecek olan her turlu gider

0|0
    0|0
  • bende bunu çok merak ediyorum açıkcası. cinselliğe çok önem veriyolar bence

0|0
    0|0
    • bu karşıdaki kişiye bağlı... yani bir kız eğer açık konuşcam yuvarlama yapmıcam, kaşarsa ona göre davranırsın, yani o kıza gerçek sevgi istesende besleyemiyosun. ama kız gerçektende gerçek bir sevgiyi hakedyosa o zaman cinsellik 2. planda kalıyo. yani bu yaklaşımı belirleyen kızdır. tabi birde şöle tip erkekler var, ne olursa olsun cinselliği 1. planta tutan tipler, bunlar şerefsiz piiç grubu oluyo.

Yükleniyor...