Söyleyecebileceğiniz bir şey var mı? İhtiyacım var?

Hatalı bir ilişkim vardı, yani olmaması gereken, beni üzen yıpratan mutsuz eden. Onunla yakınlaştım ve hpv kaptım. Aslında daha önce de yakınlaşmiştik ama bir şey olmamıştı , sanırım lavabodan felan kaptık. Tam ilişkiye girmedik ama sonuçta bir şeyler yaşadım. Şimdi başkasından hoşlanıyorum. O 30 yaşında. Ben 22. Bir çok kızla birlikte olmuştur. Ben onunla birlikte olmam. Ama aldatsin da istemem, aldatir mi acaba bilemiyorum. Yakınlaşmak da istemem bir daha kimseyle. Zaten istesem de yakınlaşamam, hastayım çünkü bulaştırırım. Ama kendimi kirlenmiş hissediyorum. Hem de çok. Bir kişiyle yakınlaştım ama cinsel hastalığa sahibim. Bu bir leke mi? Kendimi lekeli gibi görmeli miyim? Kendimi çok kötü hissediyorum.

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• yani senin bundan sonra ki yaşamına ve bu durumuna yaklaşımına da bağlı bişey. Bundan sonra olmayacak diyorsan zaten ve bir kere de yapmışsan bir macera olarak göreceksin. O hastalıkta işte her önüne gelenle birlikte olmamak lazımın bir göstergesi. Ne kadar sevgilinde olsa..

0|0
    0|0
  • HPV nedir HiV mi demek istedin.

0|0
    0|0
    • Hayır HPV. Genital bölgede siğil çıkar. Ve kansere sebep. olan türleri vardır.

• Onu yakarak alıyorlar diye biliyorum. Buna benzer bir konuda tedavi olmuş olan bir arkadaşım var hatta. Ne olduğunu tam ogreneyim sana haber ederim ıstersen.

• Çok sevinirim gerçekten.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...