Arkadaşımın tanıdığı devamlı moralimi bozuyor. Bu adam ne yapmaya çalışıyor?

Merhaba arkadaşlar,

Bugünlerde benim arkadaşımın bir tanıdığı var onun yanına uğruyoruz. Bu adam bana sürekli moralimi bozacak şeyler söylüyor.

Kıyafet giyinmesini bilmiyorsun, kendine bakmıyorsun eroinmana benziyorsun v.s. v.s. Bunları da kırıcı bir biçimde söylüyor ama sürekli benimle sevgili olmak cinsellik v.b. konularında konuşuyor, dokunmaya çalışıyor, sarılmaya çalışıyor, giderken de yanıma gelip tekrar gel, tekrar gel diyip duruyor sürekli.

Ben anlamadım bu adam ne yapmaya çalışıyor?

Güncellemeler:
isteyerek ve planlayarak gitmiyoruz şehrin işlek bir caddesi olduğu için gün içinde beraber geziyoruz arkadaşımla ve yolumuz oraya düşünce arkadaşımda o kişiyi çok sevdiği için uğruyoruz

ben bu arada hoşlanıyorum yada hoşlanmıyorum diye bir şey demedim

adam taciz eder şekilde dokunmuyorki

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sana sarkıyor. Unutmayın; 'Eleştiri gizli beğenidir!' Senden umut görse fiziksel sarkıntılığa da yeltenir, çok dikkat et kendine.

'Arkadaşının tanıdığı geçerken uğrayalım' sözüne de şüpheli yaklaşıyorum. Ne malum o adamın arkadaşına 'Arkadaşınla birlikte uğra' demediği? Bence seni alıp tesadüf ayağına oraya kasten götürüyor da olabilir. Biraz cingöz olun yav.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Odun kafalıların kullandığı tavlama taktiği bu. Aslında seni beğeniyor ve kendisine göre daha güzel olacağını düşündüğü kılığa sokmaya çalışıyor seni. Onun istediği tarzda bir kılıkla yanına gidersen muhtemelen iltifat yağdırır. Denemesi bedava.

Ayrıca emin olduğum şey; sen onun yanında iken bu sözleri sonrasında "nasıl olayım peki" diye sorarsan ve biraz yakınlık gösterirsen derhal atağa geçer. Sarılmayı bırak öpmeye çalışır.

1|0
    0|0
  • Komiksin yani sana sarılması da ne demek ? iyi ozaman arkadaşlarının her tanıdığı sana sarılıp dokunsun cinsellik seks konuşsun hatta cesaret alıp özel sorular sorsun :) eee sen tepki vermezsen iş ileriyede gider böyle yani seni beğenmemesi falan değilde işte bahane üretmiş yada seni hoşlandığı kadın tipine sokmayamı çalışıyor nedir ? Bana kalırsa suç senin. Birgün sakın o dükkanın yanından yanlız geçme senin için sonu iyi bitmeyebilir.. :) Arkadaşının yanında sana sarılan adam arkadaşın yokken neler yapmaya kalkar düşünemiyorum bile :P ama sende güzelmi buluyor falan neyi merak ediyorsun anlamış değilim doğrusu ? Senin güzelliğinin değerlendirmesi ona mı kalmış çirkinsin dese hayatamı küseceksin. fotonu ekle site üyeleri tarafsız yorum yapsın sende rahatla bari :)

0|0
    0|0
  • Bence niyeti bozmuş bu adam senin erkek arkadasına göz koymuş senide kötüleyerek ayrılmanızı sağlamaya çalişiyor

0|0
    0|0
  • bu ne yaman celiski hem moralimi bozuyor beni taciz ediyor diyorsun hem de surekli yanina ugruyoruz diyorsun ya sen hastasin ya da seni taciz etmesinden hoslaniyorsun

2|0
    0|0
    • taciz etmiyorki bir konudan konuşuyoruz mesela komikse bana sarılıyor

• ee rahatsizsan gitmee sarilmak dokunmak tacizden sayilmiyormu

• Gurbet kusu katiliyorum sana ! Hem sikayet ediyosun "cinsellik v.b. konularında konuşuyor dokunmaya çalışıyor sarılmaya çalışıyor giderken de yanıma gelip tekrar gel" diyor diye sonra yok taciz etmiyor ki diyosun, bu taciz dilse yani bilemiyorum yani

• adam ne mi yapmak istiyor hoşlantısı var oldugu için bu sekilde dalga geçerek senin moralini bozarak yakınlaşmak istiyor diger taraftanda aklından geçen fikirleri konustugu konularla ve sarılmaya calışmasından anlamış olman gerekior;)

0|0
    0|0
    • ama öyle yapınca kendimi begenilmemiş hissediyorum

• yani aslında güzel mi buluyor ters mantık mı yapıyor anlamadım ben

• yha güzelsindir sana yakınlık kurmak için o sekilde dalga geçmeye çalışıyordur sonuçta arkadaşının tanıdıgı aranızda o kadar derin bir sohbet yok oluşması içinde belirli bir süre ve görüşme gerektircektir o süre zarfında karşındakinin morali ne kadar altta olursa insanlardan o kadar uzak kalır ;)

• adam aklinca keklemeye calisiyor ama kotu bir taktik uyguluyor

0|0
    0|0
  • Adam belli de,

... Sen ne yapmaya gidiyorsun oraya ?

0|0
    0|0
    • arkadaşımın tanıdıgı geçerken ugrayalım diyor

• Anlasana abisi kız da ondan hoşlanıyo ama adam neden böle saçma davranıyo diye yakınıyo.İnsan gibi olsaa,öküz gibi hereket etmese de biz de sevgili olsak diye hayal ediyo.

• ... Öküz öküzdür ! değişmez ! Öküzü öküz gibi seveceksin başka çaren yok !

• o adam benim

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hoşlanmıyorsan gitme. "sürekli benimle sevgili olmak cinsellik v.b. konularında konuşuyor dokunmaya çalışıyor sarılmaya çalışıyor giderken de yanıma gelip tekrar gel, tekrar gel diyip duruyor sürekli" diyorsun. Anlamadım bu adam ne yapmaya çalışıyor diyorsun, anlasan ne olacak, gerek var mı? Hoşlanmıyorsan gitmeyeceksin. Ağzın var dilin var, "ben o insandan rahatsızım, gitmek istemiyorum" diyebilirsin. Seni silah zoruyla götürmüyor ya arkadaşın..

0|0
    0|0
  • çok hoşsun,çok güzelsin gibi şeyleri sürekli tekrar etmektense seni aşağılayarak önce senin kendine olan güvenini sarsıp daha sonra ...yok ya vazgeçtim bu kadar kompleks düşünemez gibi hissediyorum...

rahatsız oluyorsan gitme bir daha...arkadaşımın tanıdığı falan deme hiç belki arkadaşının amacı da farklı olabilir yani belli olmaz...cinsellikten konuşup dokunması falan...anlattığın şekilde taciz yani bu...bence bulaşma hiç...

ha tabii hoşuna gidiyorsa bilemem...

1|0
    0|0
  • Hem şikayet ediyosun "cinsellik v.b. konularında konuşuyor dokunmaya çalışıyor sarılmaya çalışıyor giderken de yanıma gelip tekrar gel" diyor diye sonra yök taciz etmiyor ki diyosun, bu taciz dilşe yani bilemiyorum yani, kesin senin hocuna gidiyor bacım çünkü adamın yaptıklarını tacizden saymıyorsun, tuhaf bi kızsın çözemedim seni

0|0
    0|0
  • :D adam sana 'cirkinin tekisin, ama ben seni oyle de kabul ederim, gel nazlanma sana ancak ben bakarim, buna sukret' demeye getiriyor... :D ama sen bunu anlamamissin cano :D o-hooo :D

0|0
    0|0
    • iyide ben begenilmeyen bir insan değilim ki

• adam oyle saniyor demek ki :D:D bu daha kotu, hic etrafinda aslinda olmayan seyler goruyor musun dostum? :D

• evet mesela seni

• ona ayna hedıye etmeyı denedınmı hıç?bellıkı senı ayna gorevınde kullanıyor.tacız eder gıbı konusmuyorsa nıye rahatsızsın ben onu algılayamadım

0|0
    0|0
  • bence artık yanına uğrama ve arkadaşınla olan ilişkini gözden geçir

0|0
    0|0
  • Anlıyon işte yeme bizi.Asılıyo sana.

1|0
    0|0
    • ama neden böyle hakaret ediyor

hiç yüzüne bakasım gelmiyor

birde herkesin içinde söylüyor bunları

moralimi bozuyor ...

• ayı yavrusunu döve döve severmiş misali :D

• Evet bazı insanlar böyle severler :D

• peki niye bu adamin yanina israrla gitmeye devam ediyorsun

0|0
    0|0
  • adam seni dikmeye çalışıor hiç muhattap bile olma insan mı kalmadı yahu . aptallık edersin öyle bir hödükle geçirirsen vakit.

0|0
    0|0
Yükleniyor...