En yakın kız arkadaşıma n'apacağım?

En yakın kız arkadaşım çok sık sevgili değiştiren, espritüel, neşeli biri.Mesajlaşırken bazı cümlelerinden bakire olmadığını çaktım.Sonra ağzını aradım mecbur kaldım dedi sonra az daha konuştuk başka konularda karıştı filan yapmadım dedi.Açıkçası en yakın kız arkadaşım olduğu için düşüncelere daldım.Çıktığı selam verdiği tiplerden de nefret ediyorum zaten yapışkan salas takılan tipler.Bazen bana da sıçrıyor işin içine ben de giriyorum bu yüzden sorun ettim.Biraz uzaklaşmayı düşünüyorum sizce?

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• Onunla ortamlara girme, ancak iletişimi de pat diye kesme.Yavaş yavaş konuşma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Gördüğüm kadarıyla şimdi biraz uzaklaşmazsan ileride fena patlıyacaksın. Arkadaşlığın tamamen zarar görmesindense adım adım araya mesafe koymak daha makbuldür.

0|0
    0|0
  • En yakın kızarkadaşım diyorsan bir sebebi olmalı, öyle hemen arkadaşlığını bitirmek yerine, araya mesafe koyabilirsin

0|0
    0|0
  • ortamlarında bulunmayabilirsin ama küsmek zorunda değilsin görüşürsün gene

0|0
    0|0
  • mantıklı uzaklaşmak Onun için ne düşünüyolarsa Sende yanında durduğun için senin içinde aynı şeyi düşünme olasılıkları oldukça yüksek dostum

0|0
    0|0
  • bulaşmamak lazım ;) link

0|0
    0|0
  • kendine bağla gardaş... tabi niyetin ne tam anlayamadım aslında...

0|0
    0|0
  • uzaklaş yarın sende aynı kadare düşersin

0|0
    0|0
  • uzaklaş çünkü o yılışık tipleri her an yanında gorebilirisn:)

0|0
    0|0
  • Arkadaşliklarini zara göremi belirliyorsun.o zaman tamamen bırak.

0|0
    0|0
  • en güzelini yaparsın yada konuş anlat senin ortamlarını hiç beğenmiyorum de açık açık söyle bence

0|0
    0|0
    • ya ortam diye bir şey yok sorunda o rahatsız oluyorum hiç secici değil napıcam bilmiyorum şimdi çıkıp dicekler onun hayatından sana ne ama öyle değil işte ucu bana da degıyor

• ya arada kaldım

• bi bahaneyle uzaklaş bari uzaklaşacak olursan sonuçta en yakın arkadaşınmış.

• bas tekmeyi bakire değilmiş!

0|0
    0|0
  • Milletin vajinası seni neden bu kadar rahatsız etti onu anlamadım ben.

0|1
    0|0
    • çünkü en yakınımdaki insan

• evet yeni öğrendim bazı şeyleri

• O zaman mesajımın 2. kısmını tekrar gözden geçir. Konuşmaya devam etmek istersen buralardayım.

Kızlar Ne Diyor 5

• Aynı sorunsal benim arkadaşımda da vardı tek fark o evliydi eşini aldatıyordu uyardım dinlemedi arkadaşlığımızı bitirmek istiyorum dedim takmadı bile bende bitirdim işin ucu bir yerde dönüyor sana geliyor yoksa

0|0
    0|0
  • eğer seni de zor durumda bırakırsa uzaklaş bence.

0|0
    0|0
    • 4 kez bıraktı

• Artık mesafe koymanın zamanı gelmiş bence.Seni zor durumda bırakır , yalan söyletir falan.Giderek çıkarlarında kullanabilir sen yüz verdikçe. :)

• uzaklaşmakla en iyisini yaparsın

0|0
    0|1
  • Buna benzert bir arkadaşım vardı, ilişkimi kestim.. Arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyliyim demişler, yanlış yoldaysa düzelmiyorsa tüm uyarılara rağmen, koparmak en mantıklı olanı, sen de öyle görünme..

0|0
    0|0
  • Rahatsiz olacaksin madem uzaklas.

0|0
    0|0
Yükleniyor...