Ünlülerde bakire olan var mıdır?

aklıma bir soru geldi sanatçıların magazin hayatı olan ünlüler hepsimi kızlığını yitirmişti.bazen şöyle birşey duyuyorum çevreden ünlü olmaya çalışanlar ona ilk adım attığında ordaki yönetici mi desem ne desem onu yıldız yapmaya çalışanlar ilk beraber oluyorlarmışlar böylelikle onları ünlü yapmaya adımm attırıyorlarmışlar.ilk onlarla beraber yatmak istiyorlarmışlar bu ne kadar doğru varmı böyle birşey erak ettim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bi ara britney spears vardı. tüm dünyaca hatunun kızlığını koruyorduk. sonra bir verdi sapıttı kafayı falan kazıttı psikopata bağladı falan. ondan ünlülerin pekte bakire kalması iyi olmuyor heralde.

Erkekler Ne Diyor 23

• olma ihtimali çok zayıftır bence

• ya bildiğim kadarıyla yönetmenin veya türevlerinin elinden geçmeden başrol alamıyorlar

• Vardır elbet , bunun muhabbetini yapacak kadar düşmeyelim

• bende senin gibi duymuştum

• Valla benim bildiğim sertifikalı bakire var Şebnem Schafer...

• heh bende bunu dedım altta tarafta bılemeyız tabı altını gormedıkden sonra da merak ettım unlulerın hepsımı bozuktur yanı.ya erkekler hergun bırı ıle yatarmı unlulerden

• Kimsenin şeyinin bekçisi değilim ama tabi ki de vardır sonuçta herkes aynı yöntemle ünlü olmuıyor. eskiden olsa ünlü olmak yönetmenin yatagından geçer diye bir felsefe vardı ama şimdi bekaretini koruyarak internet üzerinden de ünlü olabilirsin.

• heh bende bunu duymustum merak ettım sadece

• çok çok minimini bir ihtimal :D %0,000000000000000000000001

• hadı ya

• Öncekileri Göster
    • yok artık var tabı kaybedenler ama namusuna duskun kendıne el degdırtmeye ınsanlarda var yanı bıldıgım cok

• ee tabiki..ama onları hak edecek adam da lazım..

• sanmam ama kimseninde günahını almak istemem hayatımda belki kafamda tasarladığım en iyi oyunculardan biri gamze özçelikti ama onunda durumu malum.

• evet p*rno yıldızı gıbı bırsey oldu ızledık kendısını sebnem sefhır boyle bırsey cıkarmıstı ben halen bakıreyım dıye cok onceden yıllar once tabı aklıma bu soru geldı bır anda::)

• Öncekileri Göster
    • elbette hızkımseyı ılgılendırmezde magazın dunyasında varmıdrı dıye merak ettım sadece yanı o gorduklerımız gercek yanı neyse sagolun cevap ıcın

• ya tabi tahminen alayı..

• Neden olmasın

• hepsinin filmlerini izledim. yok diyebilirim

• Bence varsa da o kalabalıkta bulunmayacak yada görünmeyecek kadar azdırlar.

• yine de iyi araştırmak lazım

• Evet senin dediğin doğru. Ünlü olmak için vermeleri gerekiyor. Ne yazık ki bu gerçek.

• %1 vardır.

• Ünsüzlerde varmıki acaba :)

• Bir gavur atasözü vardır: Kediyi merak öldürür. Bize ne? Milletin bacak arasının delik olması veya perdeli olması, hemde hiç tanımadığım birinin. Bize ne ki.

• gazetelerde bakire olduğuna dair doktor raporu yayınlayan yerli yabancı çok ünlü var.hatta gazete haber yapayınca kendi parası ile tam sayfa ilan olarak raporunu yayınlayanlar da oldu

• var paris hilton.. Demircide kaynattırdı diyolla..

• En ünlüsü Britney Spears'ti. O da Just-in Timberlake'e gitti. TR'de var mı bilmem, sanmamakla birlikte "Hayır" diyorum.Tatlı dizi oyuncularına konduramıyorum açıkcası başkalarıyla sevişmelerini falan. (bkz: Türkü Turan)

• bakire olanda gayet cici yasayan da var . bazilarinin doldurusu o yapimci yatar olayi. saf tipler yiyor mu hala bilemem.

• Of kaçıncı yüzyılda yaşıyorsunuz siz?

• unlu olmak için uğraşan coğu unlu, unlu olmak için zaten kendisini taşıyan insanlarla yatıyorlar. burda buyuk bir bolum zaten kırılıyor.

• ben varım

• şimdiki nesillerde olabilir bu söylediğin ama önceden olduğunu sanmıyorum.önceki sanatçılarda hep kalite var ses var güzellik var sadelik var hala unutulmuyolar çünkü kaliteliler. ama bugün biri ünlü olsa seneye ismi bile hatırlanmayacak biri olabilir..

Kızlar Ne Diyor 4

• Grup Raptiye-Hello Malatya

• ünlü olmaya mi karar verdin.

• sesli koptm güldm gayet :D

• Öncekileri Göster
    • Bence seviyorsa söylesin

• ahahhahahkdshjsadsad

• Olabilir

• yok hepsi vermistir

Yükleniyor...