Sevgilimin cinsel organı cok mu küçük?

Cinsel organı 8 cm oda en orgazm anında 10 cm bile değil ona bunu söleyemiyorum zevk almıyorum. 4 senedir cıkıyoz evlenmeyi düşünüyorum ama zevk almadgıım biriyle nasıl evlnıcemki. Beni kınamayın şimdi ama sevgi ayrı zevk ayrı. Napıcam ben ayrılamamda beraber olduk :(

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Beraber olnus olnan ayrilmana engel degil ve cok sNslisin evlemeden ogrenmissin cinselligi seviyirsun sanirim v e inan ileride bu wrnin icin daha buyuk soru n olacak baska seyleri bahane ederek mutlaka ayril tamam bu arkadasinin sucu degil ok biriyle evlenmeyecek mi tabi evlenecek ama inan bazi kadinlar icin cinsellik cok onemli degil o da oyle birini bulup evlenecek sakin * sakin hayatini karartma

0|0
    0|0
  • biraz bamyaymış :) ama şimdi doktor uygun görürse cerrahi operasyonla 3cm falan büyütebilir ama üremesinde sorun yok spermi döl yatağına bırakabilmek için 7.5-8cm lazım zaten penisini çok dert etmiyosan sevgi varsa aranızda takma kafaya derdim ama senin fikrin başka türkiyenin penis boyu 14cm zaten ama seninkide çok ufakmış :) ilişkide sokunca inletmesi lazım sende öyle birşey oluyor mu? :)

0|0
    0|0
  • 8 standartin. altinda en az 12 diyolar. Neden ayrilamayasin herkrs icin bekaret onemli degil mesela ben ayrica sadece penis degil cinsek iliski eli dili ve dokunusu ile sizi tatmin edebilir. Fakat bunlarida yapmiyor sanirim.

0|0
    0|0
  • Ulan bu kadar fırsattan istifade cevaplar verilir. Neyse gidiyorum. Söz meclisten dışarı derdim ama neyse.

0|0
    0|0
  • 10cm zevk vermez en az 20cm

0|0
    0|0
  • Cinseligi n olmadigi evlilikler bitmeye mahkumdur. Sayet sevistiginde zevk almiyorsan omur boyu almayacaksin
    Takdir edersinki evliligin siresince sadece o penisi alacaksin icine

0|0
    0|0
  • Vajinani küçüllttur

0|0
    0|0
  • haklısın sende ömür boyu geçmez bence operasyon geçirmesi gerek çok küçükmüş

0|0
    0|0
  • Neyle ölctün ;)))

0|0
    0|0
  • seni mutlu ediyorsa sorun yok

0|0
    0|0
  • bir ömür bununla yaşabilirsen evlen

0|0
    0|0
  • cinsel ilşkide penis boyjndan çok sevgilinin seni uyarması ve ereksiyon kalma süresi önemli,
    sevgilinle sevişirken ön sevişmeyi uzun tut, tam sen hazıer olduğunz zaman birlikte olun, sevgilin içinde kalma süresi kısa ise erken boşalıyorsa orgazm olmasızn sorun bence penis boyunda değl

0|0
    0|0
  • Ameliyatla buyutturursunuz biraz.

0|0
    0|0
  • Benim ki 27 cm partnerlerim cok mutlu

0|0
    0|0
  • Ya bayagadir bu boy konularini takip ediyorum benim galiba tedavi almam lazim 25cm kalin bide bir arkadasim gormustu bir ara Kiz 2 hafta konusmamisti demekki buymus buraya girince anladim vay arkadas gecmis olsun vardir bir cozumu ya hemen ayrilma falan dusunme

0|0
    0|0
  • o yatsın yere sırt üstü sen üstüne otur sürtünerek daha çok zevk alırsın

0|0
    0|0
  • gülü seven dikenine katlanır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...