Neden bu kadar cahil kaldık?

Cinsellik sorularında sorulara bakıyorum mast yapınca hamile kalınıyormu veya sürtmede..? Mantıklı cevaplar verince herkes saçmalama öyle seymi olurmuş veya çok yaptın biliyorsun oluyor. Lütfen biraz bioloi dersimi alıyorsunuz neyapıyorsunuz öğrenin herşey sokup çıkartmakla olmuyor..

Mast yapınca hamile kalınmaz çünkü sperm yoktur ama sürtme ile eğer erkek boşalırsa ve vainaya doğru boşalırsa küçükte olsa hamile kalma şansı vardır.. diye yorum yapmıştım bir soruda herkes saçmalama diyor.. lütfen biraz daha bilgili olalım bu konularda

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Herşeyi öğrendik, herşeyi doğru algıladık da bir burdaki cinsellik kategorisi kaldı... zzaten gizli kullanıcı kızların çoğu sap...

0|1
    0|0
  • biyoloji dersine takmışsın sen sanki bu sorulara tepkinde haklısın biraz

0|0
    0|0
  • eyvallah hocam çok açıklayıcı bir bilgi vermişsin.

0|0
    0|0
  • Ya bizim haydar abi saçlarını boşunamı ağırttı sanıyorsun , yakında saçlarımıza aklar düşecek

0|0
    0|0
  • Cook haklisin.. sanki soru soranlar 16 yasinda:( boyle olunca muhabbetde cok sıkici oluyo:(

0|0
    0|1
  • tabular ve aile baskısı vs.vs.

0|0
    0|0
  • Haklısın Juli diger ülkelere bakarsak cinsenllik dersinde sınıfta kaldık

0|0
    0|0
  • Söylenecek birşey bırakmamışsın, eğitim şart...

0|0
    0|0
  • sakin ol şampiyon

0|0
    0|0
  • ewt haklısın çok doğru :)

0|0
    0|0
  • bilmemem ayıp değil öğrenmemek ayıp

0|0
    0|0
  • hepsi eğlenmek makara yapmak için soruyor bence :))

0|0
    0|0
  • vayyy sen bu işlerin kitabını yazarsın.çakaaall

0|0
    0|0
  • Ders diye okutulacak cinsten bir yazı. Bravöö.

0|0
    0|0
  • ilginç bi kızsın. doğruysa 18 yaşındasın ve bazen denk gelen soru cevaplarına bakıyorum da yanında kendimi çocuk gibi hissediyorum onca şeye rağmen :) liseli misin kızım sen

0|1
    0|0
    • yapmis olmam gerekmior mantikli dusunursen dogrusunu zaten bulursn

• yaptığını düşünmemiştim zaten..ben genel olarak söyledim , kötü anlamda da değil

Kızlar Ne Diyor 1

• yanii haklisinn !

0|0
    0|0
Yükleniyor...