Vajinanin yakın bir yerine meni gelirse hamile kalmak mümkün müdür?

Sevgilimle 2 gün önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Çıplaktik sevgilim vajinamin yakınina boşaldı. Ben hemen sildim ıslak mendille ama bilmiyorum hamile kalmak mümkün mü böyle durumda? Adetlerim çok düzenlidir bugün adet olmam lazımdı olmadım. Korkuyorum yardımcı olun?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bakireyken hamile kalma ihtimalin var. ama anlattığın şeye göre hamilelelik ihtimali yok..
    Sana tavsiyem sürtünme v. s bu tarz şeyleri bırakman.. yarın öbürgün başka biriyle evlenirsen pişman olma ihtimalin yüksek..
    Unutamayacaksın çünkü..
    Yine de sen bilirsin.

0|0
    0|0
    • 4 yıllık sevgilim. Ciddi düşünüyoruz zaten

• @desperator aynı fikirdeyim.. yanlış olan ne onu anlamadım.. yalnız ruhu bakire bedeni bakire çok farketmiyor bana göre..
      Tamamen tercih meselesi

Erkekler Ne Diyor 11

• :))) neden adet olomadınız birincisi günü gününe adet zaten olmaz 25-28 günde bir adet olmanız gerek. ikincisi varsayalım bir hafta geçti yine adet olmadınız. neden olmadınız işte korkup endişe duydugunuz için. üçüncüsü adet olacalsınız endişeniz kalmayacak çünkü. neden peki. çünkü birinci agızdan yani doktordan bilgi alıyorsunuz suanda. yani hamile kalmasınız kalmadınızda... detaya inmeye gerek yok sanırım..:) geçmiş olsun..(jinekolog dr.)

0|0
    0|0
    • Adetlerim kendimi bildim bileli 29 günde bir olur. O yüzden korktum.

• 24-35 gun arası normaldir. endişe ederek psikolojik olarak geciktiriyorsunuz rahat olun hamile kalmazsanız. hamile kalmak okadar kolay olsaydı herkesin birer çocugu olurdu değilmi:)

• 2 gün önce adet olman yakındı değil mi?

0|0
    0|0
  • Yok yok sorun olmaz. İçine boşaldığında bile rahmi göremezse hamile kalmazsın. Ne uğraşıyorsunuz ki, anal yapan rahat rahat boşalın.

0|0
    0|1
  • Sonraki gün hapı kullan bir şeyciğin olmaz. Bir daha yaparken daha dikkatli olun.

0|0
    0|0
  • yok yok hamile değilsin merak etme

0|0
    0|0
  • Hayır ya hamile kalmk o kadar kolay değil

0|0
    0|0
  • kalman korkma. içine gitmediyse

0|0
    0|0
  • Iceri girmis olabilir

0|0
    0|0
  • ıcıne bosalsa bıle olmassn knka korkma :D

0|0
    0|0
  • Bakire misin?

0|0
    0|0
    • Evet

• Bence hamile değilsin.. o kadar basit değil hamile kalmak..

• bir şey olmaz. vajina dudakların dışarı doğruysa hele, hiçbir şey olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet surtunme yolu ile hamilelik mumkun

0|0
    0|0
Yükleniyor...