Vajina ilişkiye girmeden nasıl genişler ki?

Cok utanıyorum... Vajınadan gaz çıkmak olayını yasadım bugun internetten nedenlerini arastırdım cinsel iliski esnasında ya da genişlemesiyle ilgili ama ben bakireyim daha ilişkiye girmedim nasıl genişlerki ilk defa karşılaştım basına gelen var mı? Gercekten genişlemeyle mi ilgili ve esnek vajına yapısına sahip olanlarda oluyormuş bu

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Vajina iliskiye girmekle genislemez vajinanin srklinden renginden ne kadar iliskiye girilip girilmedigi asla anlasilmaz dudaklari sarkik olsa rengi koyu olsa buradaki bazi cahiller cok iliskiye falan yorarlar cok buyuk yanilgidir cahilliktir oradaki kaslar o kadar zayif degildir s E kil tenk tamamen kisisel birseydir erkeklerin penisi gibi her kadinin vajinasida farklidir ve bunun icin yapilacak birsey yoktur gaz cikmasi ses cikmadi genellikle pozisyonla alakalidir kafana takma baska sorun varsa cevaplayabilirim yalan yanlis yorumlarla kendini uzme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Genel de doğum yapan bayanlarda olur. Sonra geçer. Ancak Rektösel Hastalığı belirtisi de olabilir.

0|0
    0|0
  • vajınadan nasıl gaz çıkar ya nasıl bişey yaptında yaşadın belirt lütfen bilelim :)

0|0
    0|0
  • üşütmüşsün bagırsakları ondan

0|0
    0|0
  • Vajina önsevişme ile genişler. Gaz çıkma olayı da ıslandığı zaman genelde olur. Islandığına göre zevk alıyorsun. Bence bir sorun yok gibi

0|0
    0|0
  • nasıl bir pozisyondayken sen, bu oldu?

0|0
    0|0
  • Hastalıkla alaklı değilse fiziksel bir durumsa beni rahatsız etmez. Sevdiğim insandan ses çıkmış çıkmamış sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • seks öncesi önseviş me öenmli genişlemesi ilikkiye hazır hale gelmesi için vajinanın yani diyer uyarı noktarının üzerine düşmeli sende iyice istek uyandırmalı sana oral yapması şart

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Genişleme falan yoktur. Zaman Zaman yapmış olduğun hareketlere göre olabilecek bir durum. Esnek olması geniş olduğu anlamına gelmiyor. Cevap tatmin etmediyse özelden konuşabiliriz.

0|0
    0|0
  • Ayy bende çok yaşıyorum bu olayı eşimden çok utanıyorum yaa :-(:-(

0|1
    0|0
Yükleniyor...