Bayanlar orgazm aşısı?

Kadınlar için orgazm aşısı geliştirildi orgazm, ı kolaylaşlartıran daha güçlü , sarsıntılı ve daha fazla haz aldıran bu aşıyı kimler yaptırdı, yaptırmak ister?

Güncellemeler:
Yazık ya çok yazık kadınlarımızın yeyiştirilme tarzı malûm onun için bu soruma cevap veremiyorlar sex, i cinselliği halâ utanılacak bir eylem olarak görüyorlar ben inanıyorum bu aşıdan haberleri yok ve maalesef sex, i isteyerek severek hakkını veren kadın yok gibi. Olsaydı cevap verirlerdi.

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Benim için bir sıkıntı yok gayet haz alıp aldiriyorum ;))

0|0
    0|0
    • İstisnalar kaideyi bozmaz. Malesef cinsellik bir öcü gibi görülüyo memleketimizde görüyorsunuz hem cinslerinizi kayıplar bazı sorularda rus kızları ile mukayese ediyorlar kendilerini yetişme tarzından kaynaklanıyo sex, e karşı duyarsızlık var.

• Ama. kızlar ne yapsın abisi bak normalde nick açık yazardım simdi saklıyordum belli sorularda çünkü abazalar ayrı sıkıntı kezbanlar ayrı;)) bazı erkekler yüzünden boyle aslında ya hem sözde namuslu kız ararlar ama kendileri namussuzlugun kitabini yazarlar;)) abartı değil bnm. için ama bir çoğu için abartı geliyor seks yemek içmek kadar gerekli insan seks sonrası mutlu keyifli olur günü daha güzel gecer

• Tebrik ederim. Yemek içmek kadar önemli güzel yazmışsın. Bende gizlenemiyorum 1 kez dahi gizlenmedim ne sorularımda nede cevaplarımda beni bilen böylebilsin tanısın. Abazalar konusunda haklısın.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...