İlişki olmadan da hamile kalınıyor muymuş ?

Bugün bi arkadaşımla sohbet ediyorduk birşey danıştı bana onu size özet geçicem :d 21 Yasında kendisi doğal olarak herkes gibi mast. yapıyor henüz bakire. Ama dediği şey şu ve çok komiğime gitti p..no izlerken kendi gibi hayal edip mast. yapıyormuş ve mast da hamile kalınmıyor demi dedi :D Erkekle ilişki yaşamadıktan sonra kalınmıyor dedim. İyi demiş miyim ? Kötü mü :D

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• abicim "kötü mü?" diye soruyorsan sende de şüpheler var... oooof of... araştırın bilinçlenin yahu...

hani bizim spermlerimiz varya milyonlarca ürüyor tek seferde... onlardan birisi kadının yumurtasına gelirse hamile kalırsın... ki, normalde üremeye çalışanlarda bile 2. 3. seferde hamile kalanlar var... korkmayın biraz ya... bu korku sizi hamile bırakır... rahat olun birazcık...

0|0
    0|0
  • Hahaha sen 1 numarasın.

0|0
    0|0
  • öyle bişey olsa kızlar bize selam bile vermezler :)))))

0|1
    0|0
  • Kalınıyor... Parmakla yapıyorsa parmak doğurur, başka birşeyle yapıyorsa onu... Nasıl iyi dedim mi

1|0
    0|0
  • bravo sana ey allam..

0|0
    0|0
  • iyi demişsin kadının hamile kalması ıcın erkek spermıne ıhtıyac vardır o olmadan hıcbır bayan hamıle kalmaz

0|0
    0|0
  • o dışarı çıkmasın polenlerden hamile kalır.sonra şeyinde osuruk çiçeği çıkabilir.

0|0
    0|0
  • eğer yaşıyarak yaparsa mastrmasyonu evet hamile kalabilir.

0|0
    0|0
  • zuhahahaha süper güldüm yerlerdeyim şu anda :D arkadaşına eşeyli üremeden bahset :D

0|0
    0|0
  • kötü demşsin p*rnoda johnn sins'i izledi ise kesin hamile kalır:DDDD

0|0
    0|0
  • Az bile demişsin :)

0|0
    0|0
  • meryem ana değilse ilişkiye girmeden hamile kalmaz..

0|0
    0|0
  • ya hamile kalırsa kız :D

0|0
    0|0
  • Babası da sağ elin oluyor demedin mi ?

0|0
    0|0
  • kızım bebemisiniz nesiniz siz:)

0|0
    0|0
    • Bebe yasını coktan gectik :) Ben 23 o 21 daha .. Sadece paylasmak ıstedım herkes herseyı bılıcek dıye bır sart yok dimi ?

• Yakında sözü var ozaman eğitimi alır :))

• Kendi gibi birine denk gelirse 10 sene geçse öğrenemez bişey ama ^^

• bir dişi hamile olmayı kafaya koyarsa hormon salgılar yani erkegin sperminin gelip hormonları kovalamasına gerek yok yani istek artarsa hamile kalmaz ama göbegi hamile gibi şişer yani adet olmaz ve pislik içinde kalır göbek oluşur. ama hamilelik söz konusu degil bir hastam var bu durumda..

0|0
    0|0
  • vayyy anasını yau

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• iyi demişsin yumurtalarımız henüz kendi kendilerini dölleme şerefine nail olamadılar

1|0
    0|0
  • peki bu durumda çocuk kime benziomuş ki mastğrbasyon yaptığı alete fala olabiliriki dkkat etsin olurmu olur:)

0|0
    0|0

• mast yaparken hamile kalinmiyor neden cunki sperm yok spermsiz hamilemi kalinirmis? ama erkek arkadasinla iliskiye girmesssn sadece surtunursen ve erkek arkadasin vajinana dogru bosairsa yinede hamile kalma sansin var

0|1
    1|1
  • yani tabikide masturbasyon yaptıktan sonra hamile kalınmıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...