Erken boşalma sorunsalı

Arkadaşlar sevgilimde önceden hiç böyle birşey olmamıştı.. 5 aylık ilişkimizde geçenlerde buluştuğumuzda ereksiyon sorunu ve erken boşalma oldu sebebi ne olabilir? Ben artık beni beğenmiyor musun diyorum saçmalama diye bana çıkışıyor=/

Güncellemeler:
Ben bunu sorun etmedim topu topu 1 kere o anda sordum.. Buraya sorma nedenim bu sağlık açısından bir sorun mu doktora gitmeli mi?

Cinsel hayatımız düzensiz çünkü farklı şehirlerdeyiz

0|1
1|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Daha önce yoktuysa anlık bir durumdur. Aklı başka yerde veya stres altındadır... Endişenelecek bir durum yok...

0|0
    0|0
  • bi kerelik böyle sorunlar olabilir. heyecan stres vs. kalıcı bir hale gelmeden doktora gitmeye gerek yok, hele ki düzenli bir cinsel hayatınız yoksa.

0|0
    0|0
  • daha 1 kere olmuş. böyle anlayışsız şekilde üstüne gidersen de devamlılığını koruyacaktır.

0|0
    0|0
  • adama yüklenme biraz rahat bırak kendine gelir.turfanda bamya gibi kalacak değil stres yaşamıştır ondandır.

0|0
    0|0
  • Kime göre erken, neye göre erken...

0|0
    0|0
  • o an kafasında bışıler vardır sana soylemedığı kendını sana verememıştır olur arada bole şeyler takılma

0|0
    0|0
  • çok heyecanlanmıştır ondan olabilir düzenli sex hayatı yoksa bu tür sorunlar oluyor erkeklerde

0|0
    0|0
  • düzenli ilişkiye girince düzelirr,merak etme çok normal ,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bi problem olabilir doktora görünsün

0|0
    0|0
    • Bu tür sorunlarda hemen doktora gidilmez. Öncelikle karşı taraf ilk kez birleşme veya cinsel temas yaşıyorsa erken boşalması normaldir. Hatta ilk 2 3 ay için bile erken boşalma normal görülebilir. Zaten 3 aydan sonra kadının orgazm olma süresi kısalmaya, erkeğinse uzamaya başlar. Kısaca ortada birbirinizi bulursunuz.

Yükleniyor...