Gerçeği öğrenince ne yaparsınız..

sevgiliniz bir akşam sizi yemeğe çağırdı ve romantik bir yemekten sonra yakınlaşma oldu aranızda. önsevişmeden sonra gördünüzki ilişkiye girmek istiyor kız arkadaşınız ve bakire olmadığını anlıyorsunuz... ne düşünür ve tepki verirsiniz acaba?

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• Tokatı basarım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Öyle bir yazmışsın ki,hatun kişi sana bakireyimmi dedi? de sen olmadığını anladın?birde sevgilin ?

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• e nevar ki bunda ,bakire olmasa ne olacak ,rahibe mi bu :)))))

0|2
    0|0
  • Gayet doğal karşılarım. Çünkü sevişmek kadar doğal bir şey yoktur. Eski erkek arkadaşını sevmiştir yapmıştır hatta belki sonrasında pişman olmuştur ayrıldıklarında. İç muhasebesine karışamam. X kişisinden örnek vereyim. X ile evlenmeden yaparken sorun olmuyor da bakire değilse mi sorun oluyor onu anlamıyorum asıl.

0|0
    0|0
  • ben sanki çok mu temizim derim

3|1
    0|0
  • dostum sen kızın bekaretini aldıysan sanada öyle biri geldiyse etme bulma dünyasını tam anlamıyla yaşamış olursun...seviyorsan ne yapsan boş için yanar.sevmiyorsan zaten mesele yok...

0|0
    0|0
  • gerdek gecesi olmadığı için pekte takmam öyle birşey yapsam ;) bakire arasam gerdek gecesi yaparım. evlenmeden elimi sürmüşsem zaten çokta önemi yoktur...

0|0
    0|0
  • valla zor soru sordun o ankı durumuma bağlı olur heralde ama şu ankı durumumla cevap vermem gerekırse sevgımı keser sex yapmanın peşine düşer seximi yapar ondan sonrada tekmeyı basardım.

0|1
    1|2
  • Bakireyse ve ilişkiye girmek istemiyorsa üzerine gitme... Kızın düşlerini yıkma

0|0
    0|0
  • sen bakir misin sanki :p

0|1
    0|0
  • bayıltıp skerm panpa :D

0|0
    0|0
  • la pompa la pampa la pampia

0|0
    0|0
  • yavv bütün bunları yapan bi kızdan bakire olması beklenemez heralde :D

0|0
    0|0
  • burada önemli şeyler var o kız ile ciddi mi düşünüyorum.. yoksa gönül eglendirme mi ? bu önemli... eğer ciddi düşünüyorsam eşyalarımı toplar giderim... ama öylesineyse aşık olma riskini de göze alırım bi süre sonra bırakırım heralde.. ama her ikisindede neden söylemediğini sorarım yanıt belli ayrılmaktan korktum vs vs...

0|0
    0|0
Yükleniyor...