Bi erkeğin gay olduğunu anlamak

bi erkek pembe tşört ve boxer giyiyosa bacaklarının kıllarını alıyosa ve kaşlarınıda az biraz alıyosa gay midir sizce

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• Metroseksüeldir .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Anus kontrolu yaptirmalisin. elemani dr ye goturmelisin

buyuk ihtimalle metroseksul olmayacalisan ama beceremeyen bir elemandir.

0|0
    1|0
  • değildir

0|0
    0|0
  • Lan pembe giymekle gay olunuyorsa vay halimize... Sporcudur bacak kıllarını alır... Ne var bunda...

0|0
    0|0
  • Kıl durumunı ele aldıgımızda Fenle olarak sporcular futbolcular basketbolcualrda kılarını alıyor,belki başka planalrı var

0|0
    0|0
  • Sakın nama sakın bir erkek için hiç bir surette böyle düşünmeyin kendisi demediği müddetçe nüleeeeeeeeeeeeeeeeeeeen

0|0
    0|0
  • boxer ı da pembe diyorsun demekki sana bir faliyette bulunmus:))) nasıl gay olsun

1|0
    0|0
  • kırıtıyorsa gaydır.

0|0
    0|0
  • kim bu erkek yaa mrk ettim

0|0
    0|0
  • Tabiki gay yakında pembe kimlikte ister o ..

0|0
    0|0
  • ben o yöne doğru gidiyorum kızlarlar artık işim yok hoşlanmaya başladım snaki

0|0
    0|0
  • aday adayıdır

0|0
    0|0
  • Hayır, bunlar gay olduğunun kesin kanıtı değildir.Ayrıca pembeyi artık çok erkek giyiyor.

0|0
    0|0
  • bilemezsin ...sorman gerekir.

0|0
    0|0
  • hayir , sormadan bilemezsin. bacaklari killi odun olup gay olanlar da var :)

0|0
    0|0
  • kırkpınara güreşe çıkıyorsa gay olabilir.ten temasından hoşlanması gay olduğuna bir delil olabilir.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• link kaşlarını alıyor, pembe giyiniyor, vücut kıllarının hepsini alıyor boxer giyiyor ama gay değil :)

0|0
    0|0
  • hayır tabiki de iyi güldüm sagol valla :D

0|0
    0|0
    • komik gelebilir ama hoşlandığım çocuk gay olabilir bide gaylerin takıldığı bara gitmiş bi kaç kere :(

• Yok yaa sanmıyorum bunlar gay'lık göstergesi degildir,bar sırf gayler için bi bar mı ama orası biraz düşündürücü :S

• Bu bahsettiğin metroseksüel tanımına uyuyor. Gaylik cinsel tercihtir gayet erkeksi davranıp, giyinip gay olanlar daha fazla.

0|0
    0|0
  • Giyim tarzıyla bir erkeğin cinsel tercihi konusunda fikir yürütmek yanlıştır.Erkeklere bakıyorsa ve davranışlarında feminen bir tutum varsa büyük ihtimalle eşcinsel olabilir.Saydığın özelliklerde metroseksüel erkekler de var.

0|0
    0|0
  • yakınındadır ama kesin bilemezsin

0|0
    0|0
  • Hayır gay denilemez tüm bunlara bakıp..

0|0
    0|0
  • hayır gaylik cinsel tercihdir..giyimkusam değildir ;)

0|0
    0|0
  • Pembe tşört giyinen erkekler gay mi oluyor bence bazılarına çok yakışıyor gayda değiller =)

0|0
    0|0
  • Hayır o sadece bakımlı erkek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...