Penis taş gibiyken testisler neden buruş buruş olur?

Penis taş gibiyken testisler neden buruş buruş olur?

Güncellemeler:
Ereksiyon halinde yani.. gördüklerim hep öyleydi. Testisleri burusuk olmayan var mi?

0|1
147

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 46

• Bence o testis tipi ile ilgili. Çünkü benimkler penis ereksiyon halindeyken şişkin ve sarkık olyorlar. Hatta ileri geri gidip gelirken çarparak popoya ses çıkarmları hoşuma gidiyor:)

1|0
    0|0
  • Testise kan gitmiyo o sırada.. Tüm kan penisteki kan hucrelerine doluyo.. O garibimde uzuntuden buruşuyo ole işte :D

2|0
    0|0
    • Ellere varda bize yoh mi sendromu ha :))

• Heaahh aynen ole.. Penis derseki al kardeş biraz toparlan diye ozmanda ereksiyon iptali olur dosya geri döner :D

• Sürekli aynı olmuyorki bazen ereksiyon halinde dediğin gibi buruşup oluyor ama çoğu zamanda gergin halde. Biraz ürpermeyle ilgili bence. Soğuk suyla yıkarken dediğin gibi buruşuk oluyor. Ama partnerim oral seks yaparken öyle değil. Rahatlıkla ağzına alabiliyor testisleri.

0|0
    0|0
  • Ortam sıcaklığı ile ilgili bir durum bu.

0|1
    0|0
  • kişiye gore değişir ortama sıcaklık gıbı

0|0
    0|0
  • Kan odacıkları yoktur çünkü testiste.. ama ben erekte oluyosam testislerim de hemen sıkılaşıp gerilir!

0|1
    0|0
  • Hahaha herkwsn bazen burus olur. O sogkluk sicaklik ve dolulukla alaksi var. Bnmkiler yumruk gibi oluo genlde

1|1
    0|0
    • Mmmmhh
      Gördüklerim boş muydu yani :)

• Valla sgordklerini tas gibu yapmak istiosan soguk suya sok. ya da buz gibi bir cisim deyirr sertlesicktir. Dolulukta soyle yani bazenn cok cok dolnca ole duruo hep. Bostur evet gordklern. Sperm illaki gelir ama dolu olmak baska bisi

• Gel gitlerde testislerin sağa sola savrulup zarar görmesini engellemek için deri büzüşüp bir arada tutmaya çalışıyor

0|0
    0|0
  • Yaz ve kış aylarının gizli kahramanı testisler nerede saklanıyolar ben de çok merak ediyorum :/7

0|0
    0|0
  • Su testisi su yolunda kırılır..

0|1
    0|0
  • Benim öyle olmuyor hatta sallaniyor ilişkide girip ciktikca oda vuruyor ve ses cikariyor

0|0
    0|0
  • Bende niye öyle olmiyo banyodayken az önce dikkatimi cekti

0|0
    0|0
  • orda bir penis cumhuriyeti var ve bize bağlı değil. o yüzden kontrol edemiyoz ki

0|0
    0|0
  • Benimkide daş gibi sertleşiyo.
    Nedenini bilmiyordum ama bu sitedeki çok bilmiş erkek arkadaşlar sayesinde öğrendim.
    Kızlarla ilgili sorularda bile kızlardan çok erkekler veriyor cevapları.
    Doktor nesil yetişiyor. Buda beni mutlu ediyor.

0|0
    0|1
  • ah ah fake hesaplar sizi

1|0
    0|0
    • La gizli niye fake olsun deli

• HEr zamana öyle olacak diye bir kaide yok...

0|0
    0|0
    • Nasil oluyo baska zaman

• Bazen toplanırda burus burus olacak diye bir kaide yok yani... Görmediysen görürsün daha yasın genç :)

• İkisi bağımsız çalıştığı için ne yazıkki kontrol edemiyoruz

0|1
    0|0
  • benimkiler aksina sarkıklar

0|0
    0|0
  • napcan ki

0|0
    0|0
  • Dolu Yalamayı Seviyorsan Benimki Öyle İspatta Edebilirim...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    26

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...