Üroloji uzmanı olan var mı? yardım?

üroloji uzmanı olan varmı? yardım. şu an aşırı derecede yoğun bir işte çalışıyorum izin almam mümkün değil vermez de zaten sinir oldum eğer burada olan varsa gerçekten yardımcı olursa sevinirim kesinlikle geyik muhabbet veya dalga geçmek için değil

Güncellemeler:
idrar yaparken ucu yanıyo az bunu geçtim, ereksiyon olunca ucu ile birlikte ve sağ tarafı azda aşağısına birşey deyince aşırı derecede yanma hissi gibi acıyo sol tarafında hiç birşey yok sadece sağ tarafı böyle 3 gündür böyle. normal ereksiyon olmadığı zaman herhangi bir sorun yok sadece ereksiyon ve idrar yaparken yaşanıyor yanma hissi , ereksiyon olunca tarif ettiğim yerlere birşey deyince veya hareket ettirince iğne batırır gibi ve yanma hissi gibi oluyor var mı böyle birşey yaşayan?
veya ürolog olan?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sorununu yazsaydın ya altada

0|1
    0|0
    • ya sorunu anlatmakta sıkıntı çekiyorum, bak şimdi burdan yazayım daha net olsun idrar yaparken ucu yanıyo az bunu geçtim, ereksiyon olunca ucu ile birlikte ve sağ tarafı azda aşağısına birşey deyince aşırı derecede yanma hissi gibi acıyo sol tarafında hiç birşey yok sadece sağ tarafı böyle 3 gündür böyle ya analamadım ben bundan bişey

• Her ilaç gibi onunda yan etkisi mevcut ama o bölgede etkili bir antibiyotik :)

• anladım ben bir eczacı abiye sorim bakim nası bişi dicek teşekkürler tenk yu

Kızlar Ne Diyor 1

• açılıııııııııııııııınnnnnnnnn ben doktor değilim :/

0|0
    0|0
    • get out ciddi bişi sorduk heralde

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen istediğin kadar yoğun bir işte çalış senin sağlığından önemli bir iş yoktur s*ktir et işi ve Acil Doktara git burada çare bulamazsın.

0|0
    0|0
    • nefes aldığımız sürece aciliyeti yokmuş naparsın özel sektör

• Bundan 20 sene önce Askerde kullandıkları cümlelerden bahsediyorsun.
      Sen işinden olacağına canından olmayı tercih etmişsin Allah yardımcın olsun derim.
      Unutmadan Tuvalete git ağrıyan yeri bıçakla kes iyi bir pansuman yap 3 güne kalmaz geçe.
      Hadi geçmiş olsun.

Yükleniyor...