Kadınlar neden hep ulaşılmazdır ?

Neden hep kadınlar aranır? Neden hep erkekler kadınların peşinde koşar? neden hep erkek kadını ayartır da kadın erkegi ayartmaz? neden erkek kadını yataga atar da kadın erkegi atmaz? en sümüklü kızın bile peşinde 10 tane erkek kuyruk olur? bu kadınların ne ayrıcalıgı var? onlar degerlide biz erkekler degersiz miyiz? neden hep aranan, arzulanan, ulaşılmaz olan onlar?bu doganın bir kanunu mu yoksa erkeklerin aptallıgı mı yoksa kadınların şeytanlıgı mı?

Ben bu yaşıma kadar hiç bir erkegin peşinden koşan kadın görmedim, duymadım! kadın adeta günümüzde bulunmaz hint kumaşı degerinde! şöyle eli yüzü düzgün ortalama üstü bir kadın zaten en tepedeki, en yakısıklı, en zengin, en kariyerli erkeklerle birlikte olurken, biz sıradan erkekler için ortalama bir kadın bulmak bile zor., çok dil dökmen lazım, çok şanslı çok yakışıklı olman lazım vs.vs. Özellikle cinsellik sitelerine giriyorum orada tüm erkekler kadın partner bulma umudunu yitirmiş gaylerin,travestilerin peşinde koşuyor, gerçekten erkek arayan bayanlarında geneli bu işi ücret karşılıgı yapıyor. Bu iş öyle ilerlemişki camda 10 dk sohbet etmek için bile banka hesabına para yatmadan cam açmıyor bayan! üniversite ögrencilerinin ciddi bir bölümü ihtiyaçlarını karsılamak için zengin, elit erkeklerle ücret karsılıgı arkadaslık kuruyor. Bütün yakısıklı ama parasız yada capkınlık yapamayan erkekler bir sevgilim olsun diye hayaller kurarken çirkin, tipsizin önde gideni sırf altında spor araba var yada agzı laf yapıyor diye manken gibi kızları kapıyor, bizde avcumuzu yalıyoruz. Kendimi övmeyi sevmem ama ben bile cevresince açık ara en yakısıklı erkek olarak gösterildigim halde sırf işim yok vede kız ayarlama konusunda beceriksizim diye gay sitelerinde takılıyorum.

Neden sistem bu şekilde işliyor anlamıyorum! açıkcası Türk kızları bir Rus bir İsveçli bir Ukraynalı da degiller ne bu naz! Yahu biri bana söylesin neden bir bayan chat sitesine girip bu gece kaçamak yapmak için yahut camda karsılıklı fantazi kurmak için erkek arkadas arıyorum demez? neden hep garibim erkekler agzının suyunu akıta akıta hayal pesinde koşar? Cinsellikle sadece erkek mi zevk alır? normal bir ilişkide sadece erkek mi mutlu olur? bunlar karsılıklı şeyler degil midir? neden bir bayan erkekle cinsel birliktelik kurarken saatlik ücret alırda bir erkek bayandan ücret alamaz? sekste zevki sadece erkek mi alır? kadın zevk alamaz mı? kadın cinsel bir obje midir sadece? neden hep erkek kız arkadaşını cafeye götürürde hesabı öder? neden bayan ödemez? kafede yedikleri içtikleri şeyleri erkek tek başına mı yer içer, hepsi erkegin midesine mi gider? kadınları ulaşılmaz vede ayrıcalıklı kılan nedir? onlarda bizim gibi 2 gözü 2 kaşı olan insan evladı degil midir? uzaydan mı gelmiştir hepsi de bulumaz hint kuması muammelesi görür? yahu neden güzel bir kız cıkıpta erkek arkadas arıyorum demez neden? biri bana bunu acıklasın!

Güncellemeler:
ve eklemek isterim neden hep p.rno sitelerinde cıplak kız resmi vardırda cıplak erkek resmi yoktur ?
teşekkürler
dogada bile bir erkege en az 3 dişi düşüyor! akvaryumdaki lepistes balıgı bile ciftlestirilirken en az 3 dişi blaık ile eşleştiriliyor. her canlının erkegi dişiden daha kıymetli! erkek aslanın yelesi var erkek balık daha guzel renklere sahip erkek kadından daha heybetli ve fazlalıgı var! ama insanlarda tam tersi! bu yüzden annem hariç tüm kadınlardan nefret ediyorum şahsen! erkege nefret edene feminist deniyor da ben ne oluyom bu durumda? :D tersten feminsit mi zaaa xd

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Of çok uzun bir yazı :(

0|0
    0|0
  • ulasilinca sklyorsunuz da ondan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Gün gelecek Yeryüzünde kadınlar erkek bulamayacak!..O kadar kadın olacak

ki tek erkeğe yüzlerce kadın düşecek sayı olarak...Erkek kıtlığı olacak..Şimdi

bırak onları altın çağlarını yaşasınlar...Gün gelir devran döner bas bas

bağıracaklar yok mu beni...en bir erkek diye! xD:D

0|0
    0|0
  • okuma zahmetine bile girmedim ama erkek milletinin gözü aç olduğu icin kendini ağırdan almayı bilmiyor.

0|0
    0|0
  • Bu ne ya döktürmüşsün.

1. si çok soru soruyorsun

2.si de neden o şöyle neden bu böyle rdemek yerine benim ne artım var ki kızlar peşimde koşsun diye sor kendine

0|0
    0|1
  • çok doğru kardeşim yabancıları bilmyorum ama türk kızları :S türkiyedeki abazalrın fazla olması burularının havada olmasının sebebi diye düşünüyorum dışarda hiç bir ekeğin bakmadığı kızları bile sanal ortamda kral yapıyorlar

0|0
    0|0
  • maşallahh tam bir kitap olmuş yaaa:D

0|0
    0|0
    • okuduysan, haksız mıyım kardeş?

• valla yalan söylemiyim şimdii okumadım yaa zaten tarih okumaktan yoruldum burda böyle uzun şeyler okyamam yaa k.bakma kardeş:)

• tamam!

• Kız milleti işte naparsın.

Not: evet okumadım.

0|0
    0|0
  • erkeklerin salaklığından ve kadın görünce ağız sularının akmasından ...

0|0
    0|0
    • peki kadın erkek görünce agzının suyu akmıyor mu? neden hep erkeginkisi akıyo

• evet bazılarımız hariç çoğu salak

• :D

• benim zihnimdekileri yazıya dökmüşsün kardeş +5 puanına

bizim erkeklerin abazalığı yüzünden senin de dediğin gibi en sümüklü kızın bile peşinde 10 tane erkek koşuyor.1kız cinsellik isterse anında internetten bir erkeğe herşeyi yaptırıyor ama erkeksen gaylerle takılıyorsun

0|0
    0|0
  • Sorunun başındaki ilk soru cümlelerini okudum ve sadece kendi adına konuş diyorum.

0|0
    0|0
    • hımm buda farklı bir bakış açısı. yani diyorsun ki ben beceriksizim kız arkadaş ayarlayamıyorum

• Neden olmasın?

Yükleniyor...