Hamilelik kaç gün sonra belli olmaya başlar?

eşimle 2 yıldır evliyiz her ilişkiye girmemizde içime boşalıyor ama hamile kalmadım yaptıktan sonra aktığını hissediyorum ve bir kaç araştırma yaptım internetten, ilişkiye girerken hamilelik istiyorsanız belinizin altına yastık koyun ve ilişki bittikden sonrada 1 saat kalkmayın yatın duş almayın gibi şeyler yazıyor çoğu sitede.
çocuk isdemediğim için bende kalkıyordum duş alıyordum ama korunmuyordum çünkü kimyasal ilaçları sevmiyorum.
bu sefer kalkmadım ve tam aksine 2 saat yattım ve o aksam 2 kere içime boşaldı ikisindede aynı şeyi yaptım. bu sefer aktığınıda hissetmedim, diğer aksamda aynı şeyi yaptım yine 2 kere içime boşaldı.
sizce hamile kalmış ola bilirmiyim? test al diye yorum yapmayın şu an kesin olarak öğrenmek istemiyorum kafamdaki soru işaretlerini atmak istiyorum, yani bundada kalmadıysam ya onda ya da bende sorun var daha önce ayağa kalkıyorum akıyor gibi kendimi motive ediyordum ondan olmuyordur diye ve ne olucak merakımdan bu sefer tam tersini yaptım kalkmadım işde.
sizce nedir lütfen saçma yorumlar yapmayın, önemli bu benim için.

Güncellemeler:
ya da bunu öğrenmemin doğal bir yolu varmıdır?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• bunun sonucunu öğrenmen için biraz daha beklemen gerekecek bence :/
    belirtilerin başlaması için beklenen regl in gecikmesi ve yine ilişkiden bir 4-5 hafta geçmesi gerekmektedir ki hamilelik belirtileri baş göstersin sizde kesin bir şeyler öğrenebilin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Adet gününe kaç gün vardı ilişki olduğu zaman?

0|0
    0|0
  • Biraz daha beklemen lazım.

1|0
    0|0
  • Mrb.

Hamilelik için test yaptırmanız en doğrusu, eşinizin her içeriye boşalması hamile kalmanıza neden olmayabilir, hareketli spermlerin oranı, sperm yoğunluğu, sizin yumurta sayınız, hamilelik için uygun günlerde olmanız vs biçok etken olabilir.. Regl gecikmesi ayda regl olmama hamilelik belirtisi olabilir ama eğer ilişkiye gireli daha yeniyse hemen belli olmaz sanırım.. düzenli olarak lişkiye girmeye devam edin eğer ikinizde de sorun yoksa mutlaka hamilelik oluşur..

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim regl düzensizliğim felan yok bu haftadan sonra doktora gidicem artık

• Rica ederim ;)
      Eşinize sperm testiyle başlayabilirsiniz bir süre daha hamilelik olmazsa :)
      tabii bende sorun yok deyip istemeyecektir :) ikna etmek size düşüyor.. Sonuçları normalse sizin değerlere bakılır.. Mutluluklar...

• çok teşekkürler:)

• adetten 10 gün geçtikten sonra yaparsan olma ihtimali.% 10

1|0
    0|0
  • Dr lar korunmasız 1 yıl süre tanırlar eğer olmuyorsa bie sıkıntı var demektir ve eğer çoçuk istiyorsan sırt ustu yat ayrıca eşin 15 gune yakın birlikte olmayın sperm kalite ve miktarı olşsun ondan sonra deneyin doğal yolu regli

Olmadığında ve yavaştan mide bunaltısı ve aşermedir

0|0
    0|0
  • 2 yıldır evlisiniz ilaç almıyor , korunmuyorsunuz... duş al vs ,, kesinlikle eşlerden birin de sorun var... kontrole kesinlikle gidin...

0|0
    0|0
  • Belkide akıntı olmaması hamile kalacağının göstergesidir. Çocuk yapmak istiyor musun istenmiyor musun

0|0
    0|0
    • işde ayağa kalkıyordum ve akıyordu ama bence olması lazımdı yani bende 3 4 gündür kalkmıyorum ve birşeyde akmadı merak ediyorum acaba birşeymi var. istiyorum tabi

• soracağın şeyler? ne gibi

• Evli biri olarak fikir danışmak istiyorum

• biraz daha saynı yolu dene

0|0
    0|0
  • asrtlar uygun olsada bazen olmayabılıyor. Bence hiç sartlara bakma sen hamile kalmak ıstemıyormus gbı yap kalırsn :D ama korunma

0|0
    0|0
    • o nasıl olucak :D

• gizli kullanıcı :D tamam

• feto adım :D

Kızlar Ne Diyor 3

• 2 yıldır hiç korunmadan yapmanız ve hamile kalmaman bir sorun olduunu gösterir bence doktora gitmelisin

0|0
    0|0
    • bu son şansım zaten bundada olmazsa doktora gidicem

• Adet oldugun gunden itibaren say 14. gun buyuk ihtimalle yumurtlama gunu oluyo 28gunde bir adet gordugunu varsayarsak sen şu an kacinci gundesin adetine kac gun var once bunlari bilceksin sonra adet olmazsan bekle 5gun snra test yap..

0|1
    0|0
  • Çocukmusun

0|0
    0|0
    • malmısın

• Ayy ugrasamiycam senin gibi cahillerle ne yaparsan yap beyinsiz diyene bak

• hadi canım hadi

Yükleniyor...