Bana "bakire misin" diye sordugunda ne demeliyim?

lk aşkımdı, çok sevdim..1,5 yıl birlikteytık.. Aşk gözümü kör etmişti resmen. 1 sene oluyor ondan ayrılalı.. Cinsel anlamda birşeyler yaşadık, ilişkiye girmedik ama birbirimizi tatmin ettik. Sürtünerek seviştik, evine gitmiştim film izlemek için çok fazla yakınlaştık sonra devam etti bu.. Biyolojik olarak bakireyim, ama.. ruhum değil,.. dünyalar tatlısı biri girdi hayatıma.. bana "bakire misin" diye sorduğunda ne demeliyim?

anlatmassam ihanet etmiş gibi olur sanki.. anlatırsamda benden soğur.. sizce ne demeliyim?

0|0
11|31

En İyi Erkek Görüşü

• sen bilirsin..

ama dürüst ol bence..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Dürüst olmakta fayda var. Bir zar manyağına bakireyim dersen ve evlendikten sonra yalanını anlar veya olur ya bir şekilde öğrenirse ve sana 3. sayfa haberlerinde okuduğumuz türden şeyleri reva görürse bu o adamın hayvanlığına gölge düşürmez lakin seni de masum olarak anmamıza sebep vermez. Sadece malın biri olarak anılırsın...

Dürüst olun. Bu tür konular hiç konuşulmasın elbet ama konuşmak kaçınılmazsa her türlü kirli çamaşırları dökün ortaya ki ileride malca şeyler yaşanmasın...

1|0
    0|0
  • buraya yazdıklarını okut ona. Dürüstlüğünü hakediyor. O da senin kadar dürüst olabilse ne mutlu sana..

Bi de sormaz aslında, sorması tuhaf olurdu. Geçmişte bi erkek arkadaşım oldu de sen yine de. O hisseyi kendi çıkarsın.

0|0
    0|0
  • arkadaşım sana bekaretini sormak isteyecek tabiki bu gün bende çok istedim sormalı mıyım diye ama olmadı... nedeni geçmişe fazla gitmeyeceksin ve senden yana gitmesine de izin vermeyeceksin... Adam olan zamanında birşeyler yasadıysa kendı senınde yasayabılecegın ıhtımalınu dusunerek bundan sonrası ıcın bırseyler yapar... Ben oyle yaptım ne yalan soylım... ben herşeyi yaşıyorum su an fiziksel olarak bakire olmus olmamıs ne kadar önemli... Ruhu bakire olmadıktan sonra...

0|0
    0|0
  • aynısını sende ona sor

2|0
    0|0
  • yaşananlar senin hayatın...bunu unutma öncelikle...eğer geçmişini merak ediyorsa ve takılı kalacaksa bırak gitsin...geçmişe takılı birinden birşey bekliyemezsin.seni gerçekten seviyor ise seninle tanıştığı andan itibaren geçmişini kabul eder.herkesin yaşanmışları var veya yok ama bu kimseyi alakadar etmez.

0|0
    0|0
  • anlatma bazı syler vardır kı bılınc altında kalmalıdır bu olayı bılnc altına at gıtsın sevıyorsan oda sana deger verıyorsa soyleme, ha fızyolojık olarak bakıresın de sahsen senın gıbı bı karım olmasını ıstemezdım

0|0
    0|0
  • bakiresin tabiiki. sen insansın insanın doğasında vardır sevişmek ondan öncesinde illaki bişeyler olmalıydı sende diyosun biyolojik olarak bakireyim diye ve sevdiğin biriyle yapmışsın şuan artık o yok geleceğine bakmalısın

0|0
    0|0
  • Aynen bize ifade ettiğin gibi "Biyolojik olarak bakireyim, ama ruhum değil" çok açıklayıcı bir cevap olacaktır... Üstelik çok da insanı kendinden soğutacak bir cevap değil...

0|0
    0|0
  • hey sakın anlat ve unut gitsin... ve kesinlikle geçmişin hakkında kesinlikle kötü anılarını sevdiğin insana anlatma... çünkü Bir Hanım Kocasından Güzel bir Gelecek ,Erkekde Hanımından Güzel Bir Geçmiş ister ... Anladın mı

0|0
    1|0
  • geçmişe mazi geleceğe niyazi derler sen boşver geçmisi sil herşey yeniden diye bir film yaz ve devam et yoluna :) gerisi bos ruh falan ***tr et onları gerek yok sen şimdikini seviyosan hiç sorun yokkkk ;)

0|0
    0|0
  • ben olsam direk söylerim ilerde birgün çıkarsa karşına daha kotü öyle kız arkadasım benden hiç saklamazdı söylerdi onu dürüst oldugu için sevmistim zati

0|0
    0|0
  • Anlatıp dürüst ol.Sahtekarlıktan kazanacağına dürüstlükten kaybet bence.Unutacağın konusunda da çocuğu temin et.Sorun etmeyecektir.

0|0
    0|0
  • anlatırssan herşey biter...

0|0
    0|0
  • fermuar var dersin ,

1|0
    0|0
  • elastikim ben de:(

0|1
    0|0
  • Bu devirde erkekler az ellenmisine razi sen bide bakiresin merak etme o soru gelmez.

0|0
    0|0
  • Eğer kimse bilmiyorsa öbürüyle yaşadıklarınızı anlatma

0|0
    0|0
  • Sana bakire misin diye soracaksa bence ayrıl ondan.

2|0
    2|3
  • İlkim sonum olmalı demelisin...

0|0
    0|0
  • kısmen bakireyim dersin :)

0|0
    0|0
  • acı da olsa doğruları söylemek lazım

0|0
    0|0
  • sormaz yha ne sorcak :)

0|0
    0|0
  • El değmemiş, koklanmamış gonca gülüm de.

0|0
    0|0
  • "Bakireyim" de. Yalan söylemiş olmazsın. Sadece eksik söylemiş olursun.

1|0
    0|0
  • Ruhospuyum ben de..Bedenim namuslu ruhum şey de..

1|0
    4|0
  • Anlat herşeyi sen o ne doğrucu ol

0|0
    0|0
  • Dünde sormadın sen bunu? Eğer sağlam bir ilişki istiyorsan anlat sevgiline yaşadıklarını.

0|0
    0|0
  • biyolojik olanını söyle gerisini zaten yaşamayan yok bu ülkede...

0|0
    0|0
  • ruhum o* de

0|0
    1|0
  • o da yaşamıştır birşeyler boşver sen bakireyim de soğumasın senden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• İşin ilginç yanı ilk aşkınla bu kadar ileriye gitmiş olman.

Kalkıp şimdikine geçmişi anlatsan tabiki bırakıp gidicek haklı olarak . Ki kalkıpta sana bakire misin diye niye sorsunki. Geçmişnle ilgilenickse zaten boşver. Önemli olan ssenınle onun gelecegi ..

0|0
    0|0
  • sana biyolojik olarak soruyo ne diye ruhunu karıştırıyorsun bakiresin işte her kız birşeyler yaşamadan doğru insanı bulmıyo

0|0
    1|0
  • bedenim bakire ama ruhum asla de.

1|1
    0|0
  • bakireyim diceksin tabi ki ama eger acıklayacaksan da ayrıntılara gırme derım ben

1|0
    0|0
  • sanırım dürüst olsan daha iyi

şimdi söylemesen zaten hep pişman olup aklında kalıcak ileride söyliyceksin en iyisi baştan söylemek

0|0
    0|0
  • Bize söylediğin gibi cevap vereceksin.

Bedenim bakire ama ruhum değil diyeceksin..

0|1
    0|0
  • anlat ama bakireyim de.erkekler tek zar ıcın evlenıyor.yanı önemsemez başkasıyla sevişmış olmanı.

0|0
    0|0
  • bakireyim ama yine de uzun bir ilişkiydi aramızda bir şeyler geçti seninle paylaşmaya gerek duymuyorum de

0|0
    0|0
  • biyolojik olarak sorulan bi soru bu. o zaman evet bakireyim dersin zamanla ilişkiniz ilerledkce de cinsellk konusuna girince ben bakıreyim ama bla bla der acıklarsın. smdi anlatmana gerek yok. seni terk etmek icin eline bahane verme. canım cicim aylarını iyi degerlendir

1|0
    0|0
  • Senin bileceğin şey nasıl rahat ediyosan öyle yap

0|0
    0|0
  • bir seyler yasadik de ama ayrintiya girme neler yasadigini sorsa da anlatma sogur hayal edip ustu kapali soyle durust ol ben de senle ayni durumdayim ben de surtunme de olmadi gerci

0|0
    0|0
Yükleniyor...