Neden hamile kalmıyorum?

Iki hafta da bir kez iliskiye giriyoruz sevdiğimle 4 yildir beraberiz. Ama sorun su ki korunmadigim halde hamile kalamiyorum. Basimdan kurtaj gecti evet. Ama aldirmadim, kendi dustu mmalesef. Ondan sonra da hamile kalamadim. Ilk bebegimde suanki sevdiğinden. Zaten ondan da baskasi olmadi. Simdi bana yok zina yok o yok bu edebiyat yapmayin. Neyin ne oldugunun farkindayim.

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• 4 senedir çocuğun olmuyor ve bunu yenimi sorun ediyorsun? birdaha hiç olmayabilir.

0|0
    0|0
    • 4 senedir sevgiliyiz seks hayatimiz iki yildir var. Ya doktorada gitmedim. Ilk dusukten sonra biraz zaman aliyomus olması ne bilim ya :(

• bilmiyorum bana kalırsa en kısa zamanda gidip nedenini öğren

• eic için teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 14

• yumurtalıkların zarar görmüş olabilir ister inanın ister inanmayın ama bir arkadaşım yumurtalıkları zarar gördüğü için tüp bebekte dahil her türlü yolu denedi tam 14 yıl sonra birazda benim zorlamamla meşhur bir aktar dan alıpta kullandıkları bitkisel ürünlerle sadece 6 ayda hamile kaldı hemde ikiz eşiyle birlikte kullanmışlar bitkileri
    şimdi bana reklamcı diyenler olacaktır reklamcı falan değilim zaten olsam bu aktarın ismini yazardım
    sadece aynı problemi yaşamış olan arkadaşım ın başından geçtiği ni bildiğim ve onun evlat sahibi olduğuna tanık olduğum için yazdım

0|0
    0|0
  • düsükten sonra doktora duzenli gittin mi peki? bir arkadasimin esi dusuk yapmişti dusukten snra 2 ay duzenli doktora gitti ilac tedavisi yaptılar şu an nur topu gibi erkek bebeleri var :)

0|0
    0|0
    • Hayir gitmedim kontrole adet duzensizligim var surekli doktora gittim bu yuzden stresten yumurtalanma olmuyor dedi. Bazi olayları cok fazla dusundugum icin beynim rahmime hukmedemiyormus.

• Hayir bugum adetimin ilk gunu ama cok az kan geliyo ya vucudum cok gerildi en yakin zamanda gitmem lazim sanirim :(

• E yani bencede git hemen öyle şeyler ihmale gelmez saglik sonucta

• 2 haftada bir kez az değil mi ovulasyon zamanına denk gelmiyor olabilir de evli değil misin

1|0
    0|0
  • Allah allah, allah yardımcın olsun, inşallah bir gün hamile kalırsın ne diyeyim :D

0|0
    0|0
  • Sonuçta küretaj olmuşsun. Her ne kadar 1 kez küretaj olduysa da şunu söylemekte fayda var. Küretaj sıklığı arttıkça asherman sendromu diye bilinen yapışıklıklar olur uterusta (rahim) Böyle birşey olabilir ama tek küretajla zor gibi.

0|0
    0|0
    • Peki iki olsaydi?

• dediğim gibi küretaj sıklığı arttıkça yapışıklık ihtimali artar. Ne kadar süredir gebe kalamadığın da önemli. Genelde 1 sene düzenli cinsel ilişki öneriliyor. Ona rağmen gebe kalınamazsa görüntüleme yöntemleriyle tanı tedavi yolu seçiliyor. Kadın doğuma gitmek faydalı olabilir.

• Tesekkurler gidicem

• Bilemedm..

0|0
    0|0
  • iki haftada 1 mi senin oğlan iyi sabrediyo valla

0|0
    0|0
  • ben ılk gunden hallederım :d
    tup bebek yaptır. d

0|0
    0|1
  • Kız azarlıyomu hamile mi kalamıyo anlıyamadım cıkk cıkk yardımcı olamıcam..

0|0
    0|0
  • neyin ne olduğunu biliyosan neyi soruyosun. sen ve yaptıkların normal değil

0|0
    0|0
    • Beni sorgulama hakkini kim veriyor sana? Soruya cevap vermeyeceksen atlama.

• sorgulamıyorum yazdıklarına sahip çık

• Ya isine bak

• Doktora gozuk kanka

0|0
    0|0
  • kürtajdan sonrası olmaz bir süre.

0|0
    0|0
  • iki haftadra bir yetersiz üç güne bir yapın

0|0
    0|0
  • Kürtaj doğurganlığı zedeleyebilir ayrıca ikinci çocuk biraz zor olur. Spermlerin güçsüzlüğüde olabilir (erkek) yumurtlama döneminde sevişmeyi dene (çocuk istiyorsan) o ne zaman dersen erkeğin spermine benzer bir renkte sıvı geldiği günlerdir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• beslenmen doğal değilse hamile kalmaman olagan

0|0
    0|0
  • Doktora sormalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...