Bir ilişkide buluştuğunuz sevgilinizle konunun süreli cinselliğe gelmesinin sebepleri nedir sizce?

Mesela Bana göre sürekli telefonda msnde facebookta sevgilimizle konuşuyoruz,Ve konuşacak bir şeyimiz kalmıyor buluşuncada sadece cinsellik kalıyor konuşacak

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• ikinizde istiyorsunuz yatın gtsın ;)

0|1
    0|0
    • yok daha neler yatmaya değer olsaydı yatılırdı

• Bulabilirsek sevgili oda olur,Ama o sevgili özel olmalı,Elektirik aldıgım biri olmalı vegüzel olmalı gerisi yalan

• anladım

Kızlar Ne Diyor 7

• Şikayetcimisin nasılmı olacak bu iş diyorsun?

0|0
    0|0
  • sosyal hayatınızı canlandırın

0|0
    0|0
  • İstediğinizi gösterir yoksa erkek knusunca kız istemsse konuyu kapatır zaten bı daha acmana fırsat bıle vermez .

0|0
    0|0
    • Bir kere istemegen erkek yoktur,Sadece zaman meselesi,Ama şuan istedigimi gösterecegim bir kız yok

• Cinselliğe vurma. Bir süre sonra ne yazacağımızı şaşırıyoruz. Devam ettirsen kaşar dicek ettirmesen kırılcak gibi felan.

0|0
    0|0
  • Abazanlık olsa gerek

0|0
    0|0
    • Buda güzeldi,Ama o safhayı geçtik biz yaşadım yani, belki daha fazla yaşamak istediğimizden olabilir

• hiç konuşacak bir tipede benzemiyorsun ilginç

0|1
    0|0
  • bu çok normal. tabıkı cinsellık konusacaksınız bır kız ve erkegın bır arada olmasının en temel sebebı budur zaten.

0|0
    0|1
    • Tabi bir bakıma öyle olmalı sevgilim olsaydı eğer ama,Cinsellik bir yana mutlu olmaktır amaç

• sevgılınden bahsedyorsun sanıyrodum ben. ya ne konusacaksın, ben normalde uzun uzun sohbetlerı seven bırıyım konusacak bı konu herzaman vardır benım ıcın, ama sevgılımle konusmayı sevmem. ınsanların da konusarak anlastıgına pek ınanmam. hersey kımyamızda saklı. bedenler anlasıyorsa, her konu anlasma saglanmıstır genelde..

• Suan için sevgilim yok ama haklıısn bedenler anlaşıyorsa her konuda anşama saglanır,

Erkekler Ne Diyor 5

• Ortak zevkleriniz, gelecek planlarınız, aile hayatınız, dini inançlarınız, tabularınız, fobileriniz, hayattan beklentileriniz msn facebook ve telefonda konuşacak kadar kısa ama bir araya geldiğiniz zaman cinsel konulara zaman ayırıyorsanız ikinizde aslında sadece bunu konuşmak istiyorsunuz demektir...

0|0
    0|0
  • NE DÜŞÜNÜYORSAN ONU KONUŞURSUN

0|0
    0|0
  • Farklı şeyler konuşmayı denediğinizde başarısız mı oluyorsunuz?Yani cinsellikten başka hiç mi birşey konuşmuyorsunuz?Günlük yaşam,lifestyle vs...?

0|0
    0|0
  • cinselliği konuşmayın. YAPIN :) konuşunca yanlış anlamalar çok olur

0|0
    0|0
  • penis boyu falan konuşmayın da ne konuşursanız konuşun

0|0
    0|0
    • evet ne talihsiz br muhabbettir o yahu :)

Yükleniyor...