Orgazmdan sonra kanlı sıvı gelmesi?

mastürbasyondan sonra gelen sıvı bazen kanlı oluyor. ve bir gün falan azar azar aktığı oluyor kanın. adet düzensizliğim var. ondan dolayı olabilir mi? özellikle kızlardan yorum bekliyorum sizin de hiç böyle oldu mu?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Bendede oyleydi adet duzensizligim vardi. Mast yapiyordum hafif kan geliyordu onu devam ettirirsen adet oluyorsun. Yani duzensizlikten gelen bir sey.

0|1
    0|0
    • oh be sonunda benim gibi biri çıktı. zaten reglim düzenli iken böyle bir şey yoktu. düzenim bozulduğu vakit böyle olmaya başladı. normalde adetim 4-5 gün surer ama şimdi 1-2 geliyo bitiyo. zaten o kanlı sıvı geldikten sonra da karnım ağrıyor ertesi gün kan gelmeye devam ederken

• :)) insallah duzene biner

• inşallah. sıcak aylarda boyle oluyor genelde bakalım havalar sogusun ins düzelir

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 3

• Sanmıyorum bir zarar vermiş olamazsın kndine adet akıntın geliyodur belki içinden ya da leke flandır sen kan sanıyosundur

0|1
    0|0
    • yok ya kan basbayağı. o gelen sıvı varya masttan sonra işte o sıvı kanlı olarak geliyor

• ve karnım ağrıyor ertesi gün

• adettendir o zaman

• Zarı zedelemiş olabilirsin

0|1
    0|0
    • zar kaç kere kanıycak ki. ayrıca sadece klitorisimle oynuyorum. bir sefer olan bir şey değil. genellikle oluyor bu aralar

• Bilmm etmm ayrica banane

0|1
    2|0
Yükleniyor...