Sevgilimin cinsel organı bakar mısınız?

Sevgilim 19 yasında cinsel organı 11 12 cm enfazla ve küçük resmen yanı sizce daha büyürmü yoksa hep öyle kalırmı? Buarada kalıplı biriisi

0|0
2|30

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilinin yasina gore artik uzamaz evet kucuk ama eger sevgilin biraz isini biliyorsa seni doyurabilir icine girmek isin en kolsy yoludur bir kadini mutlu etmenin bin yolu vardir ama hem kucuk hemde sevgilin bilgisizse gecmis olsun ve eger cinsellige onem veriyorsan sanslisin evlenmeden farketmissin ondan kosarak kacmani tavsiye ederim anladigom kadariyla sana asla yeyemeyecek ve bunu kendine dert edecek hem kendini hem onu mutsuz etmemen daha iyi oda kendine gore birini bulabilir cinsellige bakis acisi arzusu istegi daha az biriyle beraber olur evlenir sorun kalmaz yoksa sevgilinin hamile birakmak icin falan boyutu yeteerli ama kucuk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Kilolu mu?

0|0
    0|0
  • 12 cm sana küçük geldiğine göre çuval taşıyosun yanında demekki..
    O da sevgilimin çuvalı var küçülür mü acaba diye soruyordur muhtemelen.

0|0
    0|0
  • daha fazla büyümez zamanla kurur düşer zaten :)

0|0
    0|0
  • başlığı ynlş anladm dedim heralde penis resmi geliyo site tuhaf zaten herşey beklenir.))

0|0
    0|0
  • sen cocugu coktan gömmüşsün

0|0
    0|0
  • küçük ideal olan 15-16 cm büyümez 19 yaşından sonra belki kalınlaşır okadr

0|0
    0|0
  • Büyük olsa ne yapacaksın? Küçük olsa ne yapacaksın?
    Olduğu gibi sevmeyi bir öğrenemediniz...

0|0
    0|0
    • Siz kızların götüne memesine önm veriosunuzama

• Bu zamana kadar hiç bir kızın bilmem neresini açıp sonra da burada "Küçük, büyür mü acaba? " diye yorum yapmadım yapmamda. Haysiyetsizliktir bu.

• soran arkdaş RESPECT !!!

• 1. si bir santim daha büyür anca
    2. si senin sevgilinin penisine neden bakıoz ki biz?

0|0
    0|0
  • Penismi istiyorsun sevgilimi?

0|0
    0|0
  • büyümez artıkk

0|0
    0|0
  • boyunu boşver dua ette seni görünce daha boşalmasın

0|0
    0|0
  • Cok kucuk l*n :/

0|0
    0|0
  • Niye bakalim manyak miyiz biz 😊

0|1
    0|0
  • buyumez knk yalan yok idare et bnmkinin yarisi kadar :)

0|0
    0|1
  • Sula bide gübre ver

0|0
    0|0
  • çalışıyormu denedinmi hiç
    çalışırsa idare et canım

0|0
    0|0
  • Bırak sen onu yazık etme adama, sana şöyle 25 lik lazım, git bul, anca rahatlarsın,

0|0
    0|0
  • türklerde ortalama.12 15 arası.4 cm den sonrası sorun yok. tadını almaya bak. fazlası sana zarar

0|0
    0|0
  • Vay arkadas benimki mutant o zaman sevgilim korkuyorum dediginde anlamaliydim :) 25 cm bide kalin :)

0|0
    0|0
  • ön sevişme yaşayıp ilişkiye girersen yeter ama duygusal yaklaşmadan ilişkiye girerseniz zevk almazsın

0|0
    0|0
  • içine alıp denedin mi hiç?

0|0
    0|0
    • Evet acıtmıyo kucuk.

• Evet dar ve cok ıslanıyo

• ımm, yanlış erkekle berabersin, benimle olmalıydın

• one be öyle :D 25 lik var istersen

0|0
    0|0
  • Yetmiyor mu sana? Boyu kaçtı?

0|0
    0|0
  • Oyle kalir. Eline alio oynarken kaldirdiginda en buyuk boyutuna ulasir. Sen eline aldiktan sonra bile kucukse daha buyumez.

0|0
    0|0
  • işe yaramıyormu denedin mi

0|0
    0|0
  • bu mal garanti 14 cmye 11 diyo. gözün de cetvel mi var mk

0|0
    0|0
  • benimki 14.5 cm fakat kalınlığı 7 cm zaten uzunluk 10 cm oldumu yeterli ama kalın olursa çok çok daha iyi olur bunu kşm söylüyor uzmanlar söylüyor
    birlikte olduğum kadınlar söylüyor hatta seninki çok kalın deyipte kaçmak isteyenler bile oldu ama hepsi mutlu sonla tanıştı hiç orgazm olamamış olan bayanlar bile benim altımda 10 dk sonra zangırr zangırr orgazm oldu

0|0
    0|0
  • Büyümez bu yaştan sonra fakat kilolu biriyse zayıfladığı zaman kasıktaki yağ tabakasında kalan penis dışarı çıkar ve 1-2 cm daha uzama olur

0|0
    0|0
  • sen nereden biliyon ölçtün mü veya napacaksın küçük ya da büyük sanane

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• böyle kalır canım artık

0|2
    0|0
  • Çok küçük panpa

0|1
    0|0