Kızlık zarım gitti ikinciye kan gelir mi

geçenlerde sevgilim ilk kez girdi acı hissetim biraz kan geldi 2 çiye sokmadı bişey olur diye korktu evde mendile ixime girdim biraz kan gelip gelmedini görmk için ve gelüidu bidaki ilişkide de kan gelirmi

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• hayır ilk kanamadan birkaç gün sonra ilişkiye girersen kanama olmaz .iyiki zorlamamşsınız yoksa çok ağrın olabilirdi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Tam bozulmadıysa gelebilir az da olsa.

0|0
    0|0
  • giren girmiş kan gelmiş hala nein peşindesin olan olms sabaha kadar takterevalli hesabı takılıp o zevki yasamaya bakınn ;)

0|0
    0|0
  • İlk bir kaç ilişkide kanama olabilir bu normaldir. Zar ince bir dokudur ve yırtıldığı zaman içeride çabuk iyileşen bir yara olur... O yara sürtünmeyle tekrar kanayabilir... Korkmana gerek yok...

0|0
    0|0
  • ilk ilişkide gelir başka gelmez neyse geçmiş olsun kızlık elden gitti sevgiline ii sarıl yoksa bırakır gider...

0|0
    0|0
  • yok daha gelmez

0|0
    0|0
  • gelmez :) patlayan lastik yama tutar mı hiç?

0|0
    0|0
  • gelmemesi lazım

0|0
    0|0
  • Küçük bir ihtimal de olsa kan gelir ama büyük olasılık gelmeyecektir.

0|0
    0|0
  • Tamamen alışana kadar gelmeye devam edebilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Daha gelmez

0|0
    0|1
  • sanırım gelir.

0|0
    0|1
  • kızlığın bozulmuş geçmişş olsun...

0|0
    0|0
  • Gelebilir eğer kalıntı varsa

0|0
    0|0
  • Ne güzel ve rahatça söyleyebiliyorsunuz sevgilim içime grdi falan ? ben daha gözlerine bile bakarken bile çekiniyorum. YAZIK.

0|0
    0|0
  • hee gelir altına ytmadan önce düşünecektin onu sanki girince bozulmayacağını bilmiyorsunuz yapmasaydınız

0|0
    0|0
Yükleniyor...