Gün geçtikçe ondan soğumaya başladım. Lütfen yardım edin çok zor bir durumdayım.

erkek arkadaşımla hayatımdaki bir çok ilki yaşadım. cinsellik olarakta. ilk başlarda çok güzel bir ilşkimiz vardı. ama gün geçtikçe ondan soğumaya başladım. çok zor bir durumdayım. ne yapmalıyım ?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Neden soğumaya başladığını düşündün mü?

0|0
    0|0
    • bana göre biri olmadıgını düşünüyorum artık. :(

• Şikayetçi olduğun şeyleri kendisiyle konuşsan? "Hayatım bu bu hallerinden, cümlelerinden, isteklerinden vs. hoşnut değilim" desen?

Eğer bunu konuşamayacak kadar sıkıldıysan... Yapacak bir şey yok.

Erkekler Ne Diyor 5

• herhalde ters bir hareketini görmüşündür ,seni üzmeye başlamıştır yalanlarını yakalamışsındır eger buna benzer bir şeylerini görmüşsen hiçte ugraşmaya degmez

0|0
    0|0
  • ayrıl ve daha heyecan verici birini bul ne de olsa artık tabuları yıkmıssın senin için bi engel yok artık

0|0
    0|0
  • Senden alacağını almış.Ayrılsanda seni tınlayacağını sanmıyorum.Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • g.te giren şemsiye açılmaz

iş işten geçmiş

0|0
    0|0
  • boş ver yeni tatlara bakman lazım zaten hep öyle olur artık yenilere bak yada dene başkasıyla bir geceliğine:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ilişkiye cinsellik girdiğinde kız soğur ve iğrenir. erkek ister ister ister ister kız vermek zorunda kalır. ve ilişkide sevgi devam eder ama saygı kalmaz. ve saygı kimi zaman sevgiden daha kıymetlidir. bir de düşüncesizce anal ya da oral olunca ki analın ne kadar zararlı olduğunu biliyorsunuz bu da değer vermemesiyle ilgili sadece o sıvı kendisinden gitsinde kime ne olursa olsun zihniyetiyle.. soğumak bu durumda haktır. bazen öpüşmeyi abartmak bile soğutuyor. sana tavsiyem şu ki kendini evliliğe bırak kesinlikle aynı şeyleri tekrarlama. eğer ısrar edip ayrılmaya niyetlenirse zaten zerre sevmemiş demektir. iyi düşün kirlenme..

0|1
    0|0
  • başka bir adaya yelken açma zamanı gelmiş olmalı.

0|0
    0|0
  • böyle herşeyi zamanından önce yaşarsanız iştee sevgiyi de tüketirsiniz aşkı da yazıkkkk ... sana yardım edilecek bi durum yok .!

0|1
    0|0
  • canım soğuduysan ya kırgınsındır. ya da hakketen heycanı kalmadığı içindir.

0|0
    1|0
  • biraz daha zamana birak. belki hislerin eskiye doner. donmezse ayril derim. zorla sevemezsin sonucta kimseyi. biriyle birlikte oldun diye evlenmek zorunda da degilsin zaten.

1|0
    1|0
Yükleniyor...