Kocanızı mastürbasyon yaparken yakalasanız ne tepki verirdiniz?

Hamilesiniz cinsellik diplere vurmuş durumda ya da her ayın belli günleri inzivaya çekilmeniz gerekti günler ve adama kendinizi elletmiyonuz bile sabah kalktınız yatak boş banyoya girdiniz eşiniz yada erkek arkadaşınız elinde dergi yada diğer odada p*rno film seyredip mastürbasyon yapıyor tepkiniz ne olurdu?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• kendimi elletmiyor isem söyleyecek sözüm yok zaten, adamcağızın bir yolunu bulması lazım.

1|1
    0|0
    • Ama yazık değil mi adama? :P

• yazık bence de, ama elletmiyorsam benim de kendimce haklı sebeplerim vardır illa ki:)

• kadın hep her zaman ve her yerde haklıdır nokta.

Kızlar Ne Diyor 4

• hakkıdır film izlemesin,elizabeth le buluşmasın da ne yapsın dışarı mı çıksın aaaa ama

1|2
    0|0
  • eger bu olayi sen yasamissan adam icin üzüldüm, sana dokunamiyor üstüne birde kendini tatmin ederken yakalaniyor, adam hayattan bezmistir (:

0|0
    0|1
  • bu şartlarda normal ki hamileyken yasaktı bize ve ben onu özellikle bu konuyla ilgili akşamları erken yatarak rahat bırakıyordum.

0|0
    0|0
  • Sevgilime yaklaşamadığım zamnlarda elimle boşaltırım

oralla boşaltırım, baksada tepkide vermem zaten olabılır

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Elbette kadın anlayışlı olacak bana karşı. Vermezse olacağı bu yani ((=

Ben pankart bile asarım, BU EVDE GREV VAR ! ERKEĞİZ HAKLIYIZ KAZANACAĞIZ ! ZALİMİN ZULMÜ VARSA ERKEĞİN ELİ VAR ! ((= ÖNCE ELİMİZ VARDI ((= Haha, bir de pişkinliğe veririm ;)

Hanımlar bilirler, özel durumlar hariç aslında hamile kadınların belli pozisyonlarda seks yapması önerilir. Bu şekilde vajinadaki kaslar çalışacağından ağrıları ve doğumda acıyı azaltırmış. Hani o açıdan karıma el sürmeyeyim dememek lazım. Doktorla üslubuyla konuşursunuz ama elbette istisnaları var. Onu da belirteyim o tarz durumlarda da doktor uyarıyor imiş. Hani artık size seks yok, beraber yatmayın falan diye uyarıyorlar.

Ona bakarsan işyerinde bir arkadaşımızın eşi de kalçada kürek kemiğine platin takılmıştı sanırım. Ömür boyu eşiyle seks yapamayacak adam. Ve ne boşanma ne birşey, sevgi aşk budur. Artık sen durumlarını düşün. Hastalık, şifa vermesin, 9 ay sayılı gün geçer ;)

0|0
    0|0
  • dua etmelisin mastürbasyon yaptığına.yakalarsan şükret ve hemen lolipopu alda adam da mutlu olsun:d

0|0
    0|0
  • neden erkek sex düşkünü gösteriliyo her defasında ? cık cık cık...

0|0
    0|0
  • yav saçmalamayın erkeklerin doğasında olan şeyleri sapıklık diye nitelemeyin

0|0
    0|0
Yükleniyor...