Rahatsız oluyorum bu konuda bir yardımcı olursanız lütfen pislik yorum yapacaklar hiç bakmasın?

Bu sene üniversiteye başlıyorum ama göğüslerim çok küçük daha 75 beden sütyen kullanmaya yeni başladım kimse 18 yaşında olduğuma inanmıyor :((( 8. sınıf mısın diyen bile oldu :(( Bu konuda çok rahatsızım üniversitede dalga geçerler mi küçük görünüyorum ve göğüslerim yok gibi erkekler bakarlar mı bana?

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba iyi akşamlar.
    1-Üniversite ortamı genel itibariyle çoğunluk olarak karakteri oturmuş kişiler mevcuttur. O yüzden endişelenmemelisin.
    2- Küçük göstermen veyahut gögüslerinizin küçük olması, sizi kötü bir duruma sokacağını düşünmüyorum kesinlikle.
    3- Çok karamsarsınız, üniversite'yi bu kadar büyütmeyin gözünüzde. Lise'nin biraz daha rahat hali.
    4- Ayrıca minyon tipli kızlar daha çok dikkat çekiyor, şahşen ben ve benim gibilerin.
    5- Yeni Üniversite hayatında sana başarılar diliyorum. Kesinlikle canını sıkma, üzme.

Kal selametle dostum.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Hiçbir sorun olmaz. Takıntı yapma bu konuları bence.

0|1
    0|0
  • Endokrine muane olur musun bir

0|0
    0|0
    • daha yeni muayene oldum sorun yok normal dediler

• anladım çok geçmiş olsun

• Çok teşekkür ederim

• yaşın küçük küçük olmasa var ya seni tavlamak için her şeyi yapardım ben şahsen küçük memelere bayılıyorum büyük memenin derdide büyük büyük memeli bakımsız bir kız arkadaşım olmuştu yokluk zamanı tterliyordu altları koku yapıyordu öğüre öğüre sevişiyordum zor günlerdi çok zor günler geçirdim

0|0
    0|0
  • Merak etme yahu kız üni ye cinsellik için gitmiyorsun okumak için gidiyorsun.
    Başkalarına ne ki senin göğüslerin ölçüleri.
    Seni beğense ne olur beğenmese ne olur.
    Beğene olmaz ise belki ben beğenirim kim bilir.

0|0
    0|0
  • Bakmasi mi lazim bunun icin universiteye gidiceksen gitme daha iyi
    Gece vakti ara sokaklarda gez bakalim bakarlar mi o zaman
    Derslerine yogunlas
    Guzel gorunen her bayanin bir gun mezarda curuyecegini dusun
    Sadece oku ve hayatina bir yon ver

0|0
    0|0
    • Bakmasi lazim diye degil cocuk gorunup de ya bundan bir halt olmaz daha kendisi buyumemis demelerinden korkuyorum :/

• Neden boyle desinler ki arkadaslarini duzgun secmedigin surece
      :)

• arkadaşlarım öyle demez de üniversite bu farklı bir ortam her şey olabilir. Kayıtta bir kızlar vardı bir kendime baktım bir onlara benden daha olgunlar onların yayında 8. sınıf gibiyim :(

• Sen erkeklerin bakmasınımı istiyosun? İstiyosanda istemiyosanda BAKMAZLAR. büyük göğüslüleri tercih ederler. Ama sen bu konuyu fazla takma okumana bak. Allah böyle yaratmış de kabullen bunu barışık ol ;)

0|0
    0|0
  • Göreceli bir kavram göğus işi. Mesela ben kück göğüs severim. Dalga gecen olmaz merak etme. Bu senn elinde. Kimseye gostermzsen kimse bilmez.

0|0
    0|0
  • senin tipinde binlerce insan var ve hiç dikkat çekmeyen tipler zaten. daha çok kanka gibi gördüklerim oluyor

0|0
    0|0
  • korkma ve takma bu konuları. Taktıkca daha da moralin bozulcak. Eminim seni öyle seven biri çıkıcaktır. Sen derslerine ver kendini ve akışına bırak.

0|0
    0|0
    • öyle yapıcam zaten teşekkürler yinede :)

• gögüs destekleyicisi kullan sende

0|0
    0|0
  • vardı senin gibi arkadaşım :D hazırlıkta hoca dalga geçmişti. kız 5 yıl okudu ama hiç büyümedi :D

0|0
    0|0
    • benimkide o yolda :D

• haahaha :D aman nasıl bir görünümün olduğu önemli değil. insan ol yeter inan bana...

• Genç görünmek iyidir, şimdi şikayetçisin ama ileride kıymetini anlarsın.

0|0
    0|0
    • Herkes boyle soyluyorda ne bilim ya tum cevrem benden buyuk gibi gorunuyorlar hep bende sorun oldugunu dusunuyorum

• Bakacaz artik ya sagol yinede

• küçük meme iyidir takma kafana ;)

0|0
    0|0
    • ama çocuk gibi duruyorum ya :/

• salla ya allahın kargocusu :)) herşeyi de dert etme ;)

• denerim ya çok teşekkür ederim :)

• Karakterin gerçekten çekebiliyosa gögüslerin kocaman olmasa da olur..

0|0
    0|0
  • Bakılır neden bakılmasın ki eminim çok seksi bir kızsın

0|0
    0|0
  • Klasik minyon tipli birimisin?

0|0
    0|0
    • Oyle degilim de goruntum yasima uygun degil

• küçük meme candır

0|0
    0|0
  • fazla takma yaaaa. bence 75 ölçü ideal. avuçları dolduruyor yeterli :)

0|0
    0|0
  • Zihniyete bak erkeler bakar mı sen oraya okuma niyetiyle gitmiyormusun yazık senin ailene

0|0
    0|0
  • Bence destekli sütyen tak memen belirgin olsun biraz da açık giyin

0|0
    0|0
    • açık giyinemiyorum rahatsız oluyorum ama destekli kullanıyorum gene yok :/

• Ama ben küçük seviyorum memeyi

• göğüslerin üniyi bitirmeyecek sen bitireceksin, he kaldı ki derdin başkaysa bilemem, aman ipini koparma

0|2
    0|0
    • yok yok koparmam öyle biri değilim teşekkür ederim :)

• tavsiyelerini unutmaytacağım çok teşekkürler :)

• önemli değil, hayırlı geceler :)

Kızlar Ne Diyor 5

• bir çok kız bundan muzdarip canım. göğüsün küçük diye bakmıcak adam adam değildir zaten seninde dert ettiğine bak ya kendine gel birazcık pes yaniii yaa !!!

0|1
    0|0
    • ya küçükmüş gibi görünmeyim yeter yaşım gibi görünmek istiyorum :/

• Niye bakmasinlar. Yuzun guzelse oradan kurtarirsin. Ve 75 beden o ksdar da kucuk degil. Normal bence. Ve uzun. boylu erkekler minyon tiplilerden hoslandigini biliyor muydun;)))

0|1
    0|0
    • Vay be gercekten mi bak bilmiyordum bunu daha yrni kullanmaya basladim. bosluk hep ne yapicam bilmiyorum :/

• Evlendiginde onlar buyur zaten. Aslinda benimkiler de senin gibi. Hatta seninkinden bile kucuktur ama kafaya takmiyorum artik bcaz... Beni seven boyle sevecek, isteyecek:) minyonluk candir ve bence daha tatli

• Erkekler bakar mi bana derken... tek amacin bu mu?

0|0
    0|0
  • 20 yaşındayım. Hatta 21 olacağım. Yarım atlet giyiyorum. Pentide var önü süngerli. Birazcık ta olsa hacim katıyor. Onu kullanıyorum. Yarım limon kadar bile değik göğüslerim. Boyum 1,70 ama yüzüm minyon. Hemşireyim 3 yıldır profesyonel çalışıyorum. Ama sırf minyonluktan stajer zanneden hastalar var. Ne diyim. Kader. Ama halimden memnunum :) şirinim :)) herkes çyle söylüyor

0|0
    0|0
  • Bende küçük gösteriyorum ama bu kadar stress yapmadım minyon tipli olnak guzek benimde küçük destekli tak istersen ben öyle takiyrum bu arada neden erkekleri bu kadar çok takiyorsun uniye okumaya geliyorsun erkek bulmaya değil demi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...